0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Günaydın kızlar bana Bi akıl verin nolur şimdi size kısaca eşimle ilişkimizi anlatıcam. 

Sabah işe gider 7 ye kadar çalısır eve gelir yemek yer salona geçer yatana kadar telefonla oynar öpmek istesem kızar yanına gidip otursam burda niye oturuyonuz der o çayını salonda içer ben oturma odasında hafta sonları arkadaşları ile dışarı çıkar beni sadece haftada 3 gün görür oda ihtiyacını gidermek için.

Evimde hiç bisey eksik değil herşeyin var ama ilgi yok yoruldum dün gene dışarı gitti bende mesaj attım anladım ki benim oğlum dan oğlumun da benden başka kimsesi yok biz yalnızlığa mahkumuz diye dünden beri konuşmuyorum ama çok yoruldum evlilik bu değil 

7 Cevaplar

0 oy
(3,721 puan) tarafından
Kesinlikle değil canım Allah eşine hidayet sana da sabır gayret versin daha yeni evlisiniz sanırım ayrı ayrı odalarda oturmak ne demek sevmeden mi evlendiniz
(3,721 puan) tarafından
Erkekler böyledir işte kadının hayat enerjisini sömürüp gülmesini beklerler. Bide onlar herşeyi hemen unutur kadın da unutsun 10 dk önce küfür etmiş olsam da 10 dk sonra gülsün oynaşsın isterler.
(2,565 puan) tarafından
Olmuyor. Canım olmuyo yoruldum artık ya her hafta arkadaslarnla geziyorsun Bi haftada bizimle çık gez diyorum gezmeyi ne kadar cok seviyon diyo ben ona demiyorum beni avmlere götür restorana götür ama anlamıyor
(3,721 puan) tarafından
Demediğin için işte canım desen parasını yesen daha kıymetli olursun valla
(2,565 puan) tarafından
Galiba haklısın canım
(3,721 puan) tarafından
O seni takmıyor madem sende onu takma giyin süslen çok gez dolaş
-Reklam-
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Evet evlilik bu değil. Biri eşine anlatsın bu konuyu 
(2,565 puan) tarafından
Hani Derlerya artık son noktaya geldim. Yoruldum
0 oy
tarafından
Neden çayı beraber içmiyor sunuz canım. Yemek çay beraber olmalı insan sohbet muhabbet eder yani..

Eşinle konuşmayı denedin mi canım neden öyle çok mu yoruluyor stresli mi işi?
tarafından
Tamam telefona baksın ama sen?.
Akşama kadar beni de görmüyorsun evliyiz beraber zaman geçirelim bir iki sohbet edelim dedin mi.
Ya evlilik öyle bir odada telefon için tek başına oturmak değil
(2,565 puan) tarafından
Dedim canım defalarca dedim ama anlamıyor sen de gel burda otur diyo ama gene telefona bakıyor bende sıkılıyorum. Dışarı çıkar bizide diyorum çocuk evde sıkılıyor her hafta kendin gidiyorsun diyorum ne çok seviyon gezmeyi diyo 4 yıldır evliyim Ankara da oturuyorum kendi isteyerek bir yere götürmedi hiç
tarafından
Ah canım ya. Eşinin kafa yapısının değişmesi gerekiyor. Kadınlar sürekli evde gerçekten sıkılıyoruz ya. Ev işi yemek çocuk derken helak oluyoruz ve tek isteğimiz bizi anlayan birinin olması başka bir şey istemiyoruz. Sen de çayını onun yanında iç çayın yanına tatlılar falan yap sürekli sohbet etmeye çalış bakalım belki farkına varır birseylerin
(2,565 puan) tarafından
Yapıyorum eksik etmiyorum tatlısını falan otururum yanına sürekli bişey derim konusssun  sohbet etsin diye ama duymaz bile aynı şeyi 3 defa söyle anca duyar.
Çok haklısın ben ondan ilgi istiyorum sadece Bi tatlı söz Bi sohbet ama olmuyor iste anlamıyor
tarafından
Sürekli konuş yada kaçan kovalanır taktigini uygula bacım. Baktın o akillanmiyo sen onun gibi davran o zaman belki fayda eder
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Tabiki evlilik bu değil ama yani severek evlenmissiniz baştan beri mi böyle hep soğuk sonradanmi boyle oldu gerçekten böyle adam da hiç çekilmez yani o zaman ne diye evlendin 
(2,565 puan) tarafından
Çekilmiyor canım. Ben konuşmayı seven gülmeyi seven biriyim  ama o böyle yapınca  olmuyo yüzüm gülmüyo mutlu olamıyorum taş çatla 3 ay diyelim 3 ay sonra değişti tamamen
(1,505 puan) tarafından
Tabiki oyle o sürat asarken nasil gulebilirsinki  zor bir durum rabbim yardimcin olsun ne desem bilemiyorum
0 oy
(427 puan) tarafından
Telefonunla ne oynuyor hic bakma şansın oldu mu telefonuna uyurken filan bi karistir istersen bazen bu gerekiyor maalesef mecbur kaliyor insan.  Arkadaşlarıyla disarida ne yapiyor nereye gidiyorlar biliyor musun sana soğuk davranıyorsa boyle aklima iyi şeyler gelmedi 
(2,565 puan) tarafından
Bakıyorum telefonuna bişey yok aldatma VS arkadaslarıylada arabayla gezerler mangala giderler düşün kuaföre bile sözleşipte gidiyorlar
(427 puan) tarafından
Arkadaşlarının eşleri sevgilileri yok mu peki eger varsa o şekilde dahil olabilirsin sizde tanışın ama bekar adam bu kadar gezer normalde onların yoktur Allah bilir eşleri
(2,565 puan) tarafından
Var cnm onlarda evli
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ergenliğin tamamlamamış erkekleri evlendirmemeliler madem yanında kalmani istemiyor daha çok orda vakit geçir ne demek o salonda sen odada kafa dinleyecekse evlenmemeliydi çocugunla o nereye sen oraya canım öyle bir dünya yok
(2,565 puan) tarafından
O kadar haklısın ki bizde oğlumla gider yanında otururuz oynarız birşey derim duymaz ikinci duymaz en sonunda hevesim kaçıyor benimde 3 senedir değiştirmedim bişeyleri bak mesela kaynanamlara gidince benim yüzümde güller açar neden biliyormusun çünkü sohbet ederiz beraber çay içeriz ama eve gelince enerjim düşüyor
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Evlilik aynı evin içinde yaşayıp sadece ilişki değil. Hatta bunlar yan unsur. Esas bir yaşayıp bişiler paylaşıp vakit geçirip hayatında neler olup bitiyo günü nasıl geçiyo her şeyini bilmek. Derdinde sıkıntısında sevincinde ortak olmak. En başından beri böyle miydi. Kaç yıllık evlisiniz
(2,565 puan) tarafından
4 yıllık evliyiz hemen hemen hep böyleydi canım
(8,833 puan) tarafından
Çok zor bir durum. Valla bişi de diyemiyorum.
(2,565 puan) tarafından
Artık sabrım da gücüm de kalmadı
(8,833 puan) tarafından
Konuşmayı denesen.
(2,565 puan) tarafından
Defalarca denedim canım hani birgün yaapıyo ertesi gün gene aynı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 363 göst.
0 oy
35 cevap 903 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu