0 oy
513 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar dün doğum yaptım sizede demiştim 1 haftadır yatıyodum karnımda ölme riski vardı hastaydı doktorlar yaşamaz doğumdan sonra ölür diyolardı ama cok şükür öyle olmadı evet dedikleri gibi spina bifida hastalığıyla doğdu beyninde sıvı var ama cok kötü durumda değilmiş bugün ameliyat olucak İnşallah iyileşicek şuan küvezde dün gece ilk defa gördüm kucağıma alamadım ağlamamak için zor tuttum kendimi dualarınıza ihtiyacım var inşallah ameliyattan sağ salim cıkar sağlıklı bir şekilde hayatına devam eder minik yavrum birde emzirmeme izin vermediler 2 kez elektrikli pompayla sağıp verdim ama tam anlayamadım 15 dk bekletiyorum bi göğsümde süt azalıyor gelmiyor ama kendim sıktğımda süt geliyor yine ve göğsüm yara oldu kanadı hangi göğüs ucu kremi daha iyidir onu alsam 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah iyileşicek Rabbimin izniyle canım 
(274 puan) tarafından
İnşallah canım tek isteğim temmenim bu
-Reklam-
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun lansinoh gogus kremi çok fayda ediyor anında acısı hafifliyor kac haftalik doğdu bebek 
(274 puan) tarafından
Eşime ondan aldırıcam canım 38 haftalık doğdu sezeryanla
0 oy
(4,143 puan) tarafından
ALLAH bebegine güç kuvvet şifa versin.. sizede sabir amin
(274 puan) tarafından
Amin canım cok saol
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Geçmiş Rabbim şifa versin hemn iyileşir inşallah bnm kuzumda 9 gün kalmıştı kuvezde sabret inşallah geçer bugünlerde kendini fazla üzme diyecem ama elinden geldiği kadar sabret  bebeğin sonra sana ihtiyacı var hemn iyileşir inşallah 
(274 puan) tarafından
Onun için dik duruyorum kendimi kaybetmiyorum o da iyileşicek inşallah
(3,776 puan) tarafından
İnşallah cnmm Rabbim evladiyla kimseyi sinamason

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,159 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 240 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy