+2 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şöyle son zamanlarda Instagram da sürekli story kısmında reklam çıkıyor kwai reklamı bilmeyenler için söylüyorum tiktok gibi bir uygulama 

Çocuk kaçırılma olayını paylaşıyor yada kadın kocasını bıçakladı gibi saçma sapan reklam çıkıyor böyle reklammi olur dikkat çekmeye çalışıyorlar ben hiç haberlerde denk gelmedim kaçırılma olayları ile ilgili bir haber hep o reklam çıkıyor karşıma ordan görüyorum birde burdan paylaşılanlar bana yalan geliyor  dikkat çekmeye çalışıyorlar uygulamayı indirsinler diye gerçekten haberlerde görün vs varmı yoksa bana mı denk gelmedi

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Banada yalan geliyodu hatta sey demistim gundem degistirme cabalari falan ama kardesim dun bisi anlatti komsumda ustune anlatinca dedim dogru sadece haberlerde millet galeyana gelmesin bu suriyeli afgan pakistanlilara saldirmasin diye yasak konuldugunu dusunuyorum artik
tarafından
Ne anllati kardeşin de hele

Kız bende inanmıyordum ama geçen az daha görümcemin oğlunu götürüyorlardi
tarafından
Allah belasını versin topunun.
tarafından
Kardesimin yanindaki okulun etrafinda bikac kacirilma girisimi yasanmis bide bi evladi kacirmislar assada marketleri var onlarin yan sokak issiz konteynirlar var bi cocuk cesedi görmüş polisler falan gelmis yan komşusun buyuk oglu duymus cocugun butun organlarını almislar ya inanmiyodumda bunu duyunca urperdim vallahi hani cocuk kucuk olsa uyduruyo derimde koca delikanli mahalledekilere demis birakmayin cocugunuzu tek diye
tarafından
Ah ahhh. Gavur tohumları soyları kurusun bu şerefsizzz ittlerin
tarafından
Ülkenin içine ettiler Allah hepsinin belasını versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzun zamandır haber izlemiyorum 
0 oy
tarafından
Haberlerde görmedim haber pek izlemem zaten ama eşimin arkadaşının kızını kaçırmaya kalktılar yaşandı abartildigi kadar varmı bilmiyorum ama onlara gittik kız acayip korkmuştu 
tarafından
Yaa bilemiyorum kuzum doğru da olabilir evet ne biliyim sadece uygulama reklamında görüyorum böyle haber hatta engellemeye çalıştım engellenmiyorda dedim kesin dikkat çekmeye çalışıyorlar
tarafından
Yok canım malesef keşke yalan olsa ama bizzat yaşayan insanlari gördüm haberlere neden çıkmıyor anlamış değilim galiba galeyana getirmemek için hatta kızın babası şikayetçi olacakmis market sahibi kamera bozuk demiş artık yalan doğru günahı boynuna
tarafından
Aynen mihri ablanın yazdiklarindan sonra bende böyle düşünüyorum Afgan Suriyelilere saldırı yapılmasın diye  sessiz kalınıyor sanırım
0 oy
tarafından
Yok zaten yalan haber hepsi. Emniyet kicini yırttı yalan diye 
tarafından
Ay hadi ya ne olmuş ki kardeşin ne anlattı :/
tarafından
Bilemiyorum kuzum banada yalan geldi bu haberin reklamı çıkıyor hep karşıma uygulama tarafından dedim böyle reklammi olur dikkat çekip uygulamayı indirmeye teşvik ediyorlar resmen
tarafından
Hanife yazdim ozelden burdan yazmim etkileneler olur kusum
tarafından
Tamam canimm
(7,226 puan) tarafından
Mihri bana da yazar misin
0 oy
(863 puan) tarafından
Bizim siteye yazı asmışlardı yakınlardaki siteden cocuk kaçırılmış emniyet bildirmiş çocuklarınızı tek dışarı bırakmayın diye. Hatta araç model ve plaka yazıyordu 
tarafından
Doğru o zaman nasıl sessiz kalıyorlar ya yazık günah masum çocuklara Allah bildikleri gibi yapsın
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm çarşaflilari hedef almişlar resmen tiktokta uzaktan çarsafli kadinlari videota almislar dikkat edin heryerdeler diye akil var mantik var bu olaylardan oncede carsaflilar her yerdeydi 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Haberi bilmem ama  eltim oğlunu götürmeye kalkıştılar okul önünde seferber olmuş şekilde strand kurumuşlar resmen aşağa mahallemde 2 çocuk götürmüşler 1 hafta dir haber yok çocuklardan canlı yaşıyoruz olayları 
(7,791 puan) tarafından
Nerde yasiyosunuz canim siz  antalyada da omnus diye duydum ama bilmiyom
(1,314 puan) tarafından
Ben istanbul tuzla da yaşıyorum inan burda çok aşırı oluyor 7 yaşındaki çocuğu götürdüler gube gündüz gözle kas arasında
0 oy
tarafından
Bencede yalan haberlerde niye cikmasin yoksa
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Yalan olduğunu düşünmüyorum esenyurttayım dün komşuma gitmiştim alt ve 2. Dairede oturan komşularının çocuklarını kaçırmaya kalkmışlar kadın çığlıklara dışarı çıkıp kurtarmış çocuğunu ve denilen gibi çarşaf giyen biri 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bemcedd yalan yaa 
0 oy
tarafından
Bende inanmıyordum. Hatta bunu siyasete bağlıyordum ama taaki gözümün okunde okulun içinde vukuaat olana kadar. Keşke yalan olarak kalsaydı o kadar korkuyorum ki. Markete gitmeye yuregim yok resmeb
0 oy
(286 puan) tarafından
Bende inanmiyorum artik her il icin ayni hikaye yaa plaka ayni  madem plaka belli şehir sehir nasil dolasiyo bunlar paten binen kiz dusuyo kaciramiyolar falan filan tamam var oyle insanlar ama bu kadar ifsa olduktan sonra da sehir sehir gezemezler ki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 143 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 153 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 239 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 484 göst.