0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün akşam üstü kayinvalidemlere uğradım biraz oturalım diye hava çok sıcaktı kola içelim bari dedi tamam dedim kattım geldim kendime bile bir çay bardağı kattım emziriyorum diye 2 dk lavaboya gittim çay kaşığı ile 4 aylık oğluma kola veriyordu sinirden napacağımı şaşırdım anne verme kola zararlı dedim bir kasıktan birşey olmaz dedi çektim aldım çocuğu elinden Siz olsanız napardiniz 

41 Cevaplar

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kolayı alır kaynanamın gözlerine dökerdim 
tarafından
Ah yapmadığıma bin pişmanım uzun bir süre gostermicem çocuğumu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akla bak ya kola büyüklere bile ne kadar zararlı kucuck bebeğin midesini mi delmek istiyor 
tarafından
Akıl yok ki canım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hayatta bi daha yalnız bırakmazdım 
tarafından
Asla bırakmam artik
0 oy
(9,687 puan) tarafından
Asitli bana bile dokunuyor ki el kadar bebeğe yanii.. bir güzel azarlardım 
tarafından
Evet canım çok haklısın
0 oy
tarafından
O modeller öyle yapcak bisey yok anlatamazsın
tarafından
Malesef ki öyle
tarafından
Benim kayınvalidemde diyorki ben babasinada verirdim senin döneminde bilgisizlik varmış cehalet varmış şimdi farkına var yok
tarafından
Hay  Allah'ım yarabbim ya
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hiç içmem 28 yaşında bi kadınım bi yudum içsem midemin ağrısından duramam koca koca insanlara bile zararlı bir şeyi 4 aylık yavruya verilir mi 
tarafından
Anlamıyor ki kendine dokunmuyor serinletiyor diye el kadar bebeğe de veriyor
(1,831 puan) tarafından
Olur mu canım bi dünya zararı var bizimkilere kalsa dünyaları yedirecekler zamanında bize zararlıydı torunlarına faydalı sanki tepkini koy laftan anlamıyorsa görüşme çocuktan önemli değil asitli içecek bu yani 4 aylık bebeğe su bile verilmiyoken
tarafından
Evet sınırımı koydum zaten bu saatten sonra istediği zaman göremez
0 oy
(1,172 puan) tarafından
Allahıımmm bu gözler daha neler görücek acabaa 
tarafından
Cahiller bitmediği sürece bizim gözler daha çok şeyler görür
0 oy
(17,961 puan) tarafından
Allahım ne zaman bitecek bu cahiller
tarafından
Bitmezler bitmezler
0 oy
(119,665 puan) tarafından
asla yanliz birakma bi daha
tarafından
Bırakmam ben görmeseydim daha verecekti belki de düşündükçe deliriyorum
0 oy
(558 puan) tarafından
Bı daha asla yanlız bırakmam vermem de
tarafından
Aynı fikirdeyim canım
0 oy
(196 puan) tarafından
Off benimde komsum kizim 10 aylıkken vermeye calisiyodu hep izin vermiyodum siz cok kulturlusunuz diyerek hamur hamur ediyodu pislik geri kafalılar yaa kizim 2 bucuk yasinda anca yakayı kurtardım onlardan
tarafından
Benim kurtulma imkanım yok malesef kayınvalide olunca birde yakın oturuyoruz :(
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimki de iki aylıkken çikolata verdi o kadar verme dediğim halde birgün olsun beni dinlemedi çocuk 6 aylık olunca da ek gıdayı reddetti bir yaşına kadar hiçbir şey yemedi şimdi iki yaşında hala bile zorla veriyorum laftan anlamıyorlar malesef şimdi gorumcemin kızı 8 aylık ona hiç karışmıyor anlamıyorum benim bebeğimden ne istedi sende sakın verme eline yalnız bırakma
tarafından
Ya sabır neden böyle bunlar ya
(3,148 puan) tarafından
Hiç sorma şimdi çocuk yemek yemiyor diyor sen zamanında vermedin sanki bıraktı da vereyim ne zaman çocuğa birşey hazirlasam önceden saçma sapan şeylerle karnını doyuruyorlardi benim yaptığım çöpe gidiyordu çocuk ek gıdadan oldu resmen
tarafından
Işte yaptıkları hatalar nelere mâl oluyor
0 oy
(554 puan) tarafından
Bırak 4 aylık bebeğe hiç bir çocuğa kola verilmemeli. Biz büyüklerde içmemeliyiz ki görüp istemesinler. Öyle bir şey başıma gelse çok kızardım o an mudale edip verdirmezdim
tarafından
Çok haklısınız biz anneler çocuklarımız için herşeyi inceleyip sık dokuyoruz ama  böyle cahil kaynanalar herşeyi mahvediyor
0 oy
tarafından
Kaynanalar neden yedirip icirmek için biryerlerini yırtıyorlar 
tarafından
Cidden ya
0 oy
(846 puan) tarafından
Çok bilmiş bunlar geçen de benimki 3 aylık bebeğimin eline ekmek veriyordu hayır verme dedim kızdım ne meraklılar yedirip icirmeye
tarafından
Ya sabır 3 aylık ya ne ekmeği
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da verdi neymiş çüku sisermis ertesi gün ağzında nokta nokta beyazlıklar çıktı ben de dedim bı daha verme asitten ağzında yara çıktı bı gün boyunca hicbirsey yemedi dedim eşimde kızdı anasına 
tarafından
Ay yavrum ya bizim öyle bir sorun olmadı ama gaz sancısı yaptı sanırım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su bebege yedirme içirme valla beni katil etcek benim eltim 3.5 aylık bebegıme bal vermiş ben görmeden bıdaha asla berme dediğim halde gözümün onu de gene vermeye calıstı  baktım durmuyor dövdüm... Pişman degılım ilk bal verdiğinde ishal oldu cocuk 2 gunumuz hastahanede gecti
tarafından
Bal 1 yaşına kadar verilmemeli ne yiyip içiyor bunlar ya. Iyi yapmışsınız ellerinize sağlık
0 oy
(365 puan) tarafından
Annem kendi annem 2yas çocuğuma lolipop vermiş çocuğun elinden attım annemede kızdım yani dostmusun düşman mı cocukda bı saat agladigiyla kaldi
tarafından
Böyle veriyorlar alışıyor çocuklar sonra biz annelere oluyor olan
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Eşime söylerdim o halleder bize bile içirmiyo kaldıki kızıma hakkındsn gelir annesiyle halletsin bende soylerdim ama soyleye soyleye dilimde tüy bitti 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Benşm babamda azıcık fanta tattırmıştı 6 aylıkken ama bebeğim beğenmedi içmmemişti bir damşa belki içmiştir bişi olmaz da keşke yapmasalar ama bişi de diyemiyorsun bnde senin dediğin kadarını diyebildim 
tarafından
Biraz cazgır olmak isterdim sınır oldugumla kaldım malesef

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 437 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 257 göst.
0 oy