0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (785 puan) tarafından
Kızlar kaynanamlar kendi odalarını çark odası yaptılar  o odadan kalan yastıkları diğer odaya götürdüler eski kullandıklarını da bana verdiler biz vereceğiz dediler ama ben sandım çark odasının yastıkları verecekler siz olsanız kabuk eder miydiniz bende diyirum bir süreliğine kullanırım sonra atarim yüzleri eski değil ama içindeki şeyler  sünger parçaları koymuşlar siz ol ne Yapardini  bana verirken ben dedim bunlar mi onlar anladi Gönülsüz olduğumu 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,977 puan) tarafından
Çark dediğin şark odası köşesi falan mı :)
(2,665 puan) tarafından
İnşallah öyle değildir :D
-Reklam-
0 oy
(119,728 puan) tarafından
yun degilsr at gitsin
(785 puan) tarafından
Evt yun değiler içinde sünger parçaları var
alma ben olsam almam
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Valla kimseden eşya almam boşandıgım zaman anneme kullandıgımız yastıkları vermiştim annem 8 seneden sonra yastıkları döküyor havalasın diyr kaynanamlar muska yaptırmış koymuş çok korkarım
(785 puan) tarafından
Öyle şeyleri yok çok şükür ama dediğim gibi eskiler annemler köyde yaşıyor onlar veririm ben de
kiz 8 sene hicmi yun yikamamis annen
(1,347 puan) tarafından
Kullanmamış canım koymuş öyle beklemiş
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Sana kalmış birşey ihtiyacın varsa al yoksa gerek bile yok almana
(785 puan) tarafından
Yok vallah ihtiyaç ev benim değil bursure kullanıp atarin diyirun
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Asla almam ve kullanmam ben ilk evlndgmde bir oturdm mobilyalarj esim almisti ayri eve ciktgmda bir sure kullandm ama ondan sonra bile sirf kaynnamda kullandgi icn butun esyami deistrdm deil bi yastik bi tuy bile kullanmam kimsenin artigina layik deilim
(785 puan) tarafından
Bende şuan onlarlayim alt ust oturuyirux yani evimiz ayrı  alt üst ama ev almayı düşünüyoruz  allah kismet ederse ben de diyirun şimdilik kalsın evimiz olunca ne eski şey varsa çöpe atarim cop goturmem o eve
(1,208 puan) tarafından
Bencede canm ole yap sık disini evini alinca en guzellerini alirsn rabbm gonlune gore versn insallah simdiden hazrlik bile yapablrsn bazi esyalar kutulu oluor al koy kenara buyuk olanlarj zamaninda alirsn
(785 puan) tarafından
Amin inşallah canim allah razi olsun Cook güzel akil versin canım haklisin bundan sonra öyle yapacM kesinlikle evt

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 437 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 257 göst.
0 oy
28 cevap 452 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 755 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,509 puan) tarafından soruldu