0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Komşum var  tam 9 çocuğu var sabah bı saliyo sokağa akşama kadar çocuklar bağırıyor çığlık atıyor dış kapiyo pat küt vuruyorlar kendide 3 cu katta ben 1. Kattayim üstten odun pat pat atıyor assagiya bide bizim camda kırıyor bağıra bağıra konuşuyor valla fittircamnburda  8 ay oldu buraya taşımalı ama valla delircem artık eşimin babasının evi kiraya çıkamam zaten zor ayrıldım kaynanamın evinden  çocuğu uyutcam onların sesi kaç defa uyardım ama gene aynı yaa benim çocuğum huysuz ben buraya gelirken doğalgaz bağlantım sırf üzülmesin ilgilenmeyi. Die ama artık bu insanlar dusuncesizlileri beni delirtti 9 çocuğa bakamiyorsan sokağa salıp duruyor sokak büyütüyor çocukları kusura bakmayın uzun oldu ama sinirlendim

11 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından
Bağırmayi dene.

Çocuklara  bağırır gibi yapıp o hangi anne ki sizi yetistirememis de.

Sahibi çıkar hemen o zaman.

Bir güzel bağır çağır tarts.

Sonra düzelecek emin ol
(124 puan) tarafından
Bide öyle yapayım bakalim
(7,791 puan) tarafından
En sonda gerekirse polis cagir cunku bazilari malum haksizken hakki gibi iste yuruyo dovsen de sen suclu cikcan durduk yere
-Reklam-
0 oy
(9,672 puan) tarafından
Bakamayacaklarsa ne diye yapıyorlar 9 çpcupu kul hakkına giriyorlar ayrıca milleti rahatsız ederek
(124 puan) tarafından
Erkek için ugrasmislar gerçekten herkes evinde huzur bulmak ister
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Canım bazı yaptıkları yanlış üstten odun atması sizin cam da kırması bağırarak konuşması falan ama çocukları dışarı bırakması çok normal bizlerde dışarda büyük bağırış çağrış çocuk bu yanı çok normal bence 
(124 puan) tarafından
Kendileri masus kapıyı kapatıyor 3 katlı apartman aile apartmanı esimini. Amcasının kiracilari
(124 puan) tarafından
Ayrıca  onların müstakil eve cikmasi gerekir  benim değil ve ben sitede oturuyordum hep böyle birşey ilk kez gördüm hiç bir apartman bu şekilde densiz yok zaten artık istesede yapmaz yeni evlerde hemen kapı dışarı kimse kimseyi çekmek zorunda değil ki
(1,733 puan) tarafından
Amcayla konuşun o zaman o çözer bu işi ama 9 çocuklu bır ev sakin olmaz yanı imkanı yok
(1,733 puan) tarafından
Valla ne diyim git saç baş yol çocukları döv. Polise şikayet et öneride bulunuyoruz tavır alıyorsunuz 9 çocuk var ortada ne kadar sakınlık beklıyorsun
(124 puan) tarafından
Ben dovmekten bahsetmiyorum evinde ne olursa olsun ama sokakta bunlar sorun o kendi çekmiyor millete cektiriyor
0 oy
(17,907 puan) tarafından
9 çocuk nedir ya çüşş diyen olmamışmı
(124 puan) tarafından
Olmamış erkek için beklemişler son çocuğu erkek
(17,907 puan) tarafından
Abuuu olmasaymış daha doğururmuş o
(124 puan) tarafından
Aynen muhtemelen
(966 puan) tarafından
Kız hepsi kız sonuncu mu erkek
(124 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(9,247 puan) tarafından
8 u da kendinin mi öz yani anam ben bitanede 9 dogurdum ey masallah
(124 puan) tarafından
Öz çocuk lari
0 oy
tarafından
Aman Allah yardımcın olsun valla kavga et başka çözümü yok. Sahip cikmicaksa dogurmasin. Kediler köpeklerde doğurup atıyor sokağa de.
(124 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(917 puan) tarafından
Bakmadiklari çocukları neden doguruyorlarsa anlamıyorum sokağa salıp milletin başına bela ediyorlar anca 
0 oy
tarafından
Kizlar linç etmeyin de bilmiyom vallah dalga geçmiyor ... Neden sorunu değilde sorunsali
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence muhtar ile görüş çok muhattap olma kendisi ile
0 oy
(197 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım delircem en son

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 566 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 419 göst.