0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (566 puan) tarafından
Kaç günde zayıfladığınızı ve ne yaptığınızı yazarmısınız bize de yardımcı olur fikirleriniz bende 2 kilo verdim sadece sporla ama biraz diyet yapmam lazım O kesin:))

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben değilim bu cikiyorum geri kolay gelsin
(566 puan) tarafından
:)) niye kız yazan olur sende oku faydası gelir
tarafından
Ben istemeden zayiflayanlardanim ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bugn 4. Günm inşallah zayıflıyorumdr ya
(566 puan) tarafından
İnşallah Canım inşallah
0 oy
(852 puan) tarafından
Yani diyet başta gelen şartlardan zaten canm ...hamur işinden şekerden undan uzak duracaksın bol su içeceksin abur cubur hic olmayacak geç satatelde akşam yetmeyeceksin..sporda etkili çünkü diyete kilo verirken vücutta sarkma olmuyor ciddi anlamda sıkılaştryo yani bnde başladım 4.gün zor oluyor ya hem spor hem diyet hem bebek şu an aşırı açım ama yemiycem en son işte akşam 5 yada engec 6 da yiyip bitireceksin. Cay kahve vs şekersiz bunlar uygulamak lqzim ama uzun bir süre.on güne bir aya olacak iş değil on ve üstü kilo vermek isteyenler için 

Şok diyenlere zayıflama ilaçlarına ameliyatkara zayıflama caylarina karşıyım ben .
(566 puan) tarafından
Bende çaya şeker atmam şekeri bıraktım arada kaçamak yaptım yapmasam daha çok verirdim kesin ama 8 kilo vermem lazım biraz ağır gidiyorum 2 aya versem çok iyi olacak
(852 puan) tarafından
Bnde yani ideal kilom için 15 kilo vermem lazım verilir ya ama işte çok sabır gwrekir
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Diyet kafasına girince insanın canı olmayacak şeyleri bile istiyor. Ben emziren anne olarak diyete girmedim yediklerime dikkat etmeye başladım. Porsiyonları çeyreğe düşürdüm kızartma çıktı hayatımdan komple. Bol bol su. Bir saat yürüyüş yarım saat bisiklete binme ile bir haftada 4.5 kilo verdim 
(566 puan) tarafından
Aynen bencede diyet kafasında olunca gitmiyor bende öyle azalttım yediğimi ama maşallah sen baya vermişsin
(1,837 puan) tarafından
Evet canım baya gitti. Mide de küçüldü eskisi kadar yemek istemiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
2 cevap 164 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy