0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (479 puan) tarafından
KıZlar ayrıntılı ultrason çektirmem lazım ama randevu bulamıyorum bazı hastanelerde riskli gebelik olması lazım yazıyor benimkide normal ultrason içşn bende özelde fiyatı ne kadar diye düşünüyorum orda çektiririm belki randevu yok çünkü fiyatını bilen varmı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,884 puan) tarafından
Bana 680 demişlerdi 
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
En son 600 du simdi 800 falandır arayıp sormak gerej
(479 puan) tarafından
Pazartesi günü aricam
0 oy
(540 puan) tarafından
Az önce bir postta gördüm doktorla ayrıntılı ikisine 1500 veriyormuş arkadaş sadece ayrıntılı 1000 lirayms canım
(479 puan) tarafından
Çok pahalı yaa randevuda bulamıyorum
(540 puan) tarafından
Devlette detaylı yaptırıp sonucu doktoruna göster canım istersen hem paran cebinde kalır ben devlete gidiyordum
(479 puan) tarafından
Zaten devlette gidiyorum ama randevu yok
(540 puan) tarafından
Telefondan randevu almaya çalışıyorsan oradan verilmiyor doktorun gondericek ve oradan sana gün verecekler
(479 puan) tarafından
Doktorum randevusuz bakmazlar dedi zaten kadın doğuma değil perinatoloji bölümü bakıyor o yüZden ordan almam lazım randevuyu oda başka hastaneden bakıyorum
0 oy
(752 puan) tarafından
Bana 585 dedi fiayti lndan dolayı cektirmedim  çok pahalı gülüm ya
(479 puan) tarafından
Oha çok pahalı gerçekten
(752 puan) tarafından
Valla öyle su devirde ekonomi alt üst Ken ekmek un herşey zamliyken sadece ultrason a o kadar para veremedim Allah'ın izniyle sıkıntı yoktur diye Allah'a emanet ettim yavrumu o parayı oraya verirsek aç kalırız kız herkesin maddi durumu aynı değil malesef bizi zorlar o para yani
(479 puan) tarafından
Aynen valla bende devletten bakmaya devam edicem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Akss (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
15 cevap 132 göst.