0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 19+4 haftalık hamileyim ve detaylı ultrasona gitmem yaklaşıyor ilk önce kendi doktorumdan randevü almam lazım ona da para vermem gerekiyor sonra radyoloji bölümüne istek göndermesi gerekiyormuş direkt olarak rendevü alıp gidemiyormuşum çok saçma değilmi 2 farklı yerle uğraşmak zorundayım ve doktorum bana belki aynı gün giremezsin dedi diğer güne kalır dedi o gün ki yoğunluğu bağlı dedi kendi doktoruma ve radeoliji bölümüne 1500 TL ödemem gerekiyor toplam ve ben bebeğimi aynı gün göremem belki
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bendende bin lira istediler 2hafta sonra nasipse 20haftalik olunca giricem 
(752 puan) tarafından
Bin lira ne len aboow . Ben den 585 istediler  ben onu bile kabul edemedim çok pahalı diye . Şöyle ekonomi k zamanda buna o kadar para wrirsem aç kalırız la biz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Doğumumu özelde yapmama rağmen bunların hepsini devlette yaptım kuzum iki hastanede de doktorum vardı. Tek hastaneye bağlı kalma bence 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ben detaylı use ye 200 vermiştim 2020 de öne oyle 
(8 puan) tarafından
Canım ben sadece normal ultrasona 500tl ödüyorum sen düşün
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Evet CNM öyle oluyor şükür benim sorunum olmadı doktorum kendi yaptı ben hastalarımı gezdirmek desi   2 cocugumdada yapmıştı
(8 puan) tarafından
Ne güzel keşke benim de doktorum öyle olsaydı
(2,564 puan) tarafından
Cocu doktor bakmıyor özelde parayla zaten davalarda da  gün veriyorlar
0 oy
tarafından
Kiz sen tek degil herkes oyle radeoloji doktor sira aliyor birde özele mi gidiyorsun ben devlete gittim doktor bana sira verdim 15 gun sonra gittim detayliya detaylida 5 dk sürdü pek incelemedi bile gormedim bile 
(8 puan) tarafından
Evet canım özele gidiyorum medikalparka
tarafından
İnsallah güzel gecer:)
(8 puan) tarafından
Umarım inşallah canım
0 oy
tarafından
Özel olarak perinatoloji ye randevu alamıyor musunuz. Ben yaptırmadım ama özel bir klinikten randevu almıştım detaylı için gidip çektirip onun ücretini verecektim ama araya eşimin ameliyatı girdi yaptıramadım. Bı araştır özel klinik varsa çevrende ara bilgi al en fazla 700 800 ödersin. 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Yaptirmadim bilgim yok post yukarı çık

0 oy
(408 puan) tarafından
Ben 5 hafta önce 750 liraya yaptırdım, doktorum özel onun muayenesine başka bi doktor gelip baktı tüm organları parmaklarını gösterdi. Biz ekstra bi yerle uğraşmadık. 
0 oy
tarafından
Bende de 1000 TL istemişlerdi bundan 14 hafta önce normal fiyat bence ki. Evet kendi doktorunla yönlendireceği doktor aynı anda müsait olamayabilir çünkü bir tek sizin gittiğiniz hastalara bakmıyor. Başka hastalardan yönlendirme ile de gelinebiliyor ya da o doktoru tercih eden olabiliyor. Maalesef li gidip gelmek zorundasınız. 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
yuuh yaa          
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Bu yüzden tüm tahlillerimi.devlette yaptırdım. 33. Haftadan itibaren özele gitmeye başladım. Tahliller hiç bitmiyor. 
0 oy
tarafından
Ben ayrıntılı usg ye de şeker yuklemesine de gitmedim valla canm 
0 oy
tarafından
Devlete yaptır 
0 oy
(594 puan) tarafından
Detaylı ultrason radyoloji de yapıldığı için kendi doktorun yapmıyor orada ayrıntılı inceleniyor o yüzden oraya gönderiyor yoğunluğa göre oradan sana gün veriyorlar o gün gidiyosun ben devlete gidip gelmiştim ama özel olunca hepsi para tabi valla pahalı da devletten bir doktora görünüp ayrıntılıyı devlette yaptırıp kendi doktoruna göster istersen canım 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ozele gitme knk sadece detayliyi ozelde yaptir orda oluyo zaten bitek. Her ultrason 500 vereceğine çocuğuna biseyler al yaaniii
0 oy
(866 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrasona devlet hastanesinde gittim ücret odemeidm sadece eşim bebği görelim diye normal muane için özele gidelim dedi grişe 100 TL vermiştik geçen sene bebeğin herşeyini göstermişti bze 
0 oy
tarafından
Ben 180 tl ye özelde yaptırdım 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 555 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 306 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 333 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elçikuşu12 (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...