+1 oy
555 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Neymiş türk kadının zincire vurulması üzerine yapılmış . O çarşafın ordaki amacı ne peki söyleyin bana . Zincirden kurtulunca çarşaf kalkıyor ve özgür oluyor öyle mi bravo çok zekisiniz :angry:

image

image

14 Cevaplar

+7 oy
(868 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Medeniyet dediğin acmaksa bedeni,Desene hayvanlar bizden daha medeni...

bu zincirde ki kadının üstündeki benim günlük kıyafetim.

şimdi biz de gidip şortlu kadina zincir vursak .. Insan haklari mahkemeleri bile harekete geçer.

Igreniyorum bu zihniyetten.Bu zihniyette olan kim varsa evlatlarına Alalh hidayet etsin hepsi çarşaflı peçeli gezsin hepsine en büyük ceza bu olur. Bize de ödül olur.
(5,314 puan) tarafından
Evet aradığım yorum  diline sağlık
tarafından
Sadece alkışlıyorum gereken herşeyi söyledin zaten ❤️❤️❤️
tarafından
Ağzına sağlık +++
(7,791 puan) tarafından
Kapali degilim ama cok haklısınız.
Ne sort giyene ne carsafs girene kimse karismamali kisisel tercihler sorgulanmamali.
Anam babam kocam disinda kimseye düşmez,dusmemeli.
-Reklam-
+3 oy
(2,323 puan) tarafından
Bu bir gösteri amacı ile düzenlenmiş güya kara çarşaflı bir kadını efeler gelip zincirden kurtarıyor özgürlüğe kavusturup beyaz elbisesiyle ve Türk bayrağı ile ortaya çıkıyor hani Edremit in kurtuluşu için yapılmış gerçekten çok saçma bir gösteri kurtuluş ile ne alakası var çözemedim ancak CHP başörtü düşmanı diyerek genellestiryosunuz o zaman ben de çarşafla deniz kenarına gelip kayalık arkasında onları çıkarıp bikini ile yüzmeye girdiklerini gördüm hepsini böyle genelleyebilir miyim ya da camilerde Kur'an kurslarında yaşlı hocalar çocuklara cinsel istismarda bulundu hepsi sapik din hocalarinin diyebilir miyim herkesin herkese saygısı olmadığı sürece herkes her şeye karşı olur
(48,952 puan) tarafından
++++++
+2 oy
(48,952 puan) tarafından
sağ partiler de sol partiler de dini başörtüsünü kullaniyorlar ne yazikki
+1 oy
tarafından
Allah bu zihniyetin belasını versin ya bırakın artık kimin kacta dışarda hangi şortla olduğunu bırakın artık carşafa girip bebeğine baş örtü taksın kimseyi ilgilendirmesin artık yetti ya bu kadar kotulugun arasında hala insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri eleştirmekten vaz gecin..
tarafından
Aynen öyle nokta.
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe ya yine sapittilar 
tarafından
Oyun bahanesiyle farklı mesajlar oluşturuluyor
tarafından
Rabbim bunlara Firsat vermesin insallah
0 oy
tarafından

Bu nasıl bir saçmalık .

Neden başörtüye bu kadar karşı, bu ahlak yoksunlari .

tarafından
Müslümanlığı yerle bir etmeye çalışıyorlar.  Müslümanlık umurlarinda olsaydı bu tür şeyler oyun olarak sergilenmezdi
0 oy
(715 puan) tarafından
Chp ne alaka onu anlamadım bende başörtülüyüm bu arada siyaset olaylarına hiç girmem de yani niye chp yazdıklarını merak ettim haberde oynayanlar mı chpli chpmi yapmış bu oyunu 
tarafından
Çünkü CHP en çok karşı çıkankardan canım başörtüsüne çevremde de çok öğrenğini gördüm
tarafından
Chpliler yapmış böyle bir oyunu . Yetkili birileriydi
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bu ne ya manyaklar yine ne yapmış 
tarafından
Bı oyun sergiliyorlar sözde zinciri vuruluyordu kadınlar zinciri kaldırıp ozgurlestiriyorlar
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Bir çarşaflı olarak çok üzülüyorum maalesef özgür bir ülkeyiz diye herşeyi mübah görüyorlar ama artık özgürlük sadece açılmakta sanıyorlar hâlbuki Çanakkale Savaşı'nda komutanlar artık yenilgiye uğramak uzereyiz ve gidin yaşlılarin duası kabul edilir gidip kapı kapı dolaşarak dua alın der askerler gider dua isterler bir evin kapısını çaldı açan carsafli yaşlı bir teyze buyur der askerde dua istiyoruz Çanakkale düşmek üzere deyince yaşlı teyze şöyle dua eder Ey Allah'ım bu yaşa kadar bir saçımın telini yabancı bir erkek gormezken şimdi elin gavurumu görecek sen yardım et bize ve ordumuza namusumuzu koru Allah'ım der ve böyle dualarla kurtarıldı ülkemiz şimdi ise ülkeyi çarşaflılardan kurtardık mesajı veriliyor Rabbim bizi ve örtümüzü korusun
tarafından
Ay amin canm ya . Ağzına sağlık
(2,261 puan) tarafından
Biz örtümüze sahip çıkalım inşaAllah müslüman ülkede kapanmak suç oldu nerdeyse geçenlerde
Hastane de önünde beklerken açık yaşlı bir kadın bana bakıp yeter sizin gibileri görmek istemiyorum dedi hiç cevap veremedim çünkü biliyorum tartışsam ben suçlu olacaktım yobaz olacaktım söylendi söylendi gitti dalga geçerek asıl biz artık özgür değiliz maalesef
tarafından
Boşver canm Allah görüyor.  Öbür dunyadaki yerlerini bilselerdi böyle konusmazlardi
(2,261 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Güya medeni özgür ve eşit bir ülkeyiz pes yani bu kadarida 
tarafından
Öyle öyle baksan öyleyiz
0 oy
tarafından
Zihniyetsiz KÖ. PEKLER!! Her kimin p.içi bunu yaptıysa Allahından bulsun yine bizim millet susar yine bi yerlere çeker ama bu ülkede bu zihniyet olduğu sürece kadınlar hep ezilecek hep öldürülecek. 
tarafından
Bu şekilde olduğu sürece bı yere varamayız . Bunlar Müslümanlığı bitirmekle uğraşıyorlar hepsi bu
0 oy
tarafından
Rabbim doğruyu inkar edecek kadar cahil birakmasin bizleri 
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Zaten Allah bizi bunların eline düşürmesin ne bastakinden memnunum ne de bu 

CHP adı altında ( partiyi tamamen maksadını aştı ) 

Ne yapacakları belli olmayan  tek dişi kalmış canavarlarin zihniyetine. Rabbim muhhattap etmesin
0 oy
(546 puan) tarafından
Her habere inanmayin.hele de yandas kanallari izliyorsaniz.ben de solcu bir insanim.benim cevrem de hep solcu ama asla ama asla basortusu dusmani degiliz.herkes ozgur olmali dusuncesindeyiz.bunu chp asla yapmis olamaz.cunku cahil bir parti degil
tarafından
Kendisi söylüyor canm yalan haber degil. açıklama da yapıyor
(546 puan) tarafından
Canim anlatamadim.chp yi tutan bir kac manyak yapabilir.ama chp parti olarak yapamaz.ornek veriyorum benim anneannem kopkoyu bir akpli.surekli bana israr ediyor carsaf giymem konusunda ce evine gidince ustume carsaf atiyo giymezsen gelme diyor.ben akp boyle boyle yapiyor diyebilir miyim akpli biri boyle yapiyor diye? Haber basligi tamamen chp uzerine b.k atmis
tarafından
Parti olarak yapmış canm . CHP li milletvekili mi ne öyle biriydi . Açıklama yapıyordu bunda ne var diye
(546 puan) tarafından
Valla cikiyo boyle ahlaksizlar her partide.az once de baska bir partinin ust duzey yoneticisi kamuyu dolandirmis.milletin hakki hep.bunu da bir partiye mal etmemek lazim mesela.ne diyim allah akil fikir versin o vekile haber dogruysa.boyleleri partiyi batiriyor
tarafından
Valla canm heryerde varlar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 472 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nazeymennn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 308 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 335 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elçikuşu12 (251 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 632 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (262 puan) tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,941 cevap

35,164 kullanıcı

...