0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,360 puan) tarafından
Kızlar oğlumun 8 gündür burnu tıkanıp açılıyor. Grip sandım. Fakat bir türlü düzelme olmadı. Doktora götürdük antibiyotik verdi birde 2 tane başka ilaç burun spreyi. Neyse oğlumun normalde süt alerjisi var. Sütle ilgili bir şey yemedim. Ama kavun ve hurmadan şüpheleniyorum ikisinden biri çünkü son zamanlarda onları verdim oğluma farklı olarak. Sorum şu 5 saatir burnu tıkandı açılmıyor süt de icemiyor ağlıyor. Burnunu acabilecegim bir yöntem var mı yaa.

Serum fizyolojik denedik malesef olmuyor. Spreyde bu sefer ise yaramıyor.

1 cevap

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Muhtemelen Bahar alerjisi var kontrole götür çünkü alerjik insanlarda alerji şekil degistiriyorve bir kaç tane birden oluyo 
(4,430 puan) tarafından
O hiç belli olmaz canım o bnim kavak polenine alerjim var normalde senelerdir bı ara çadır kampa gittik babamlarla kavaklikmis orda hiç birşey olmadı bana bir ay sonra amcamın bahcesinde başka bişi vurdu geçti şekil değiştiriyor değişik bir sekilde dediklerinde olabilir tabiki ya da ev tozu halı gibi şeylere de olabilir yokmu alerji şurubu falan
(2,360 puan) tarafından
Var canım alerjik şurubunu kullanıyorum yeni . Gerçekten insan artık ne yapacağını şaşırıyor yaaa
(4,430 puan) tarafından
Öyle valla alerji çok fena bişi rabbim yardımcınız olsun
(2,360 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
(4,430 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Krtls_01 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...