0 oy
989 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Hadi kayınvalidenizin söylediği en tuhaf şeyi yazın, benimki şu;Biz eşimle sevgiliyken eşimin kuzeninin sevgilisi vardı kız baya ailenin içine girmişti kayınvalidemle de çok samimilerdi bu arada kız benden ve eşimden 3 yaş falan büyüktü sanırım, eşimle de kızın arası iyiydi hatta çok rahatsızım bu durumdan ben, eşimde bana kızıyordu o zaman ablam gibi senelerdir tanışıyoruz falan diyordu, neyse sonra ayrıldı kuzeniyle, kız. Eşimde iş için yurtdışına gidiyordu, kız mesaj atmış eşime, aramış falan yurtdışından bişey istemiş sonra ben bunları gördüm kızdım baya o kızın mesajlarına aramaları dönmeyeceksin vs. diye kayınvalidemle de tanışıyorduk ve samimiydik bi şekilde konusu açılmıştı o kızla eşimin görüşmesini istemediğimi söylemiştim kayınvalidem de bana demişti ki “ne yani ilerde siz evlenince o kız x’i(kocanı) özledim deyip senin evine gelemez mi onlar kardeş gibiler” demişti, bende ne münasebet deyip kızmıştım aklıma geldikçe sinirleniyorum shsjjs(Bu olay biz eşimle sevgiliyken yaşandı)

37 Cevaplar

+6 oy
(22,070 puan) tarafından
10 cümle konuşsa 10uda tuhaf oluyodu genelde 
(301 puan) tarafından
Shdjkdkd
(426 puan) tarafından
Hajdldğa
(46 puan) tarafından
Ahahahahhaah
(1 puan) tarafından
Kwkwksksjsjsn
-Reklam-
+1 oy
(913 puan) tarafından
Nişan elbisem dizimdendi kısa da deyildi. Ama kaynanamın onu üst sanıp altına nasıl bi pantolon giyicen diye sorması hahahjkbvkl
(301 puan) tarafından
Ahahjahaja
(44 puan) tarafından
Güzelmiş:D
(913 puan) tarafından
Ve cevap olarak benim eşime tuhaf bakışım ahhhgufjkkgf
tarafından
güldüm bea
+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Valla tuhaf birşeyini duymadım kadincazin:))
0 oy
tarafından

Ay çok tuhafmış. Benim kaynanamın söylediği çok şey var. hangi birini yazsam bilemedim:D

(301 puan) tarafından
Bende sadece 1 örnek verdim canım daha çok var :D
tarafından
Herkes herkes bize büyü yapıyor.
Geçen evde tütsü yakıcam tüm büyüler bozulsun diyordu. Tersledim imana geldi Ayetel kürsü dinledi :)
(301 puan) tarafından
Tütsü yakınca büyü mü bozulurmuş ahahahaj iyi yapmışsın imana gelmiş :D
tarafından
gece sabaha kadar evde mum yanarsa cinler evi terkedermiş.
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Tüm çocuklarımi senin için büyüttüm 
(301 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ahahahhaj
(2,692 puan) tarafından
O ne demekmiş ay :/
(7,958 puan) tarafından
Bilmem hep minnetle konuşuyordu bende dedim bana ne senin cocuklarina bakmandan benim için mi dogurdun sürekli onlari doğurdum büyüttüm bilmem ne fln oda şey dedi evet senin için büyüttüm o an kulaklarımdan duman çıktı ve bikac kez bana bunu dedi dedim hade kocami tek dersen yine bu kdr öfkelenmem o zmn evlenmeseydin çocuk yapmasaydin bana.ne dedim bir daha demedi
(2,692 puan) tarafından
Hee, bence eşini kastetmiş. Banane benim için mi doğurdun demişsin ya, o da evet demiş eşini kastetmiş. Ben öyle anladım :)
(7,958 puan) tarafından
Hayır canım açık açık dedi çocuklarımi senin için büyüttüm hepsini dedi 6 taneyi dedi
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Oğulları pırlanta gibiymiş, hep evlenecekleri zaman kız tarafından başlık parası isteyeceğini düşünürmüş de zamanı gelince utanmış söyleyememiş :D:D:D

Canım sıkıldığında bunu hatırlar gülerim :D

tarafından
Allahhh bu post harika
(301 puan) tarafından
Biz hazırlamıştık zaten oğlun için başlık parası da siz teklif etmeyince vermedik deseydin ahahhsjsjs
0 oy
(205 puan) tarafından

Ben de 11 aylik evliyim kaynanam 11 ay boyunca şu der

" bu sene kendime gelemedim bu sene ne oldu bana bu sene bir iş yapamadim Allahim ne oldu bana diğer seneler böyle değildim " der sürekli yani kesintisiz :D

(205 puan) tarafından
Tuhafki ne tuhaf valla ben bıktım duymaktan o bıkmadı
(784 puan) tarafından
Ay aynı benimki işi gücü bu sene kendimden bişey anlamadım demek ben geldikten sonra kendine gelemedi bı turlu alshakajk
(205 puan) tarafından
Gercektende öyle sanki ben birsey yapmışım gibi sürekli der yani  benimde umurumda değil hiç takmıyorum bile;))
(784 puan) tarafından
Bende hiç takmıyorum artık önceden takardim şimdi zerre umrumda değil
(205 puan) tarafından
Eltim dedi zaten onun zamanında da böyleymiş huylu huyundan vazgeçmez demeki
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Ne diyeyim bana çok ters geliyor konuşmaları eşim normal diyor annem naptı düşman oldun diyor halbuki kendi de biliyor da işlerine gelmiyor büyük konuşmayayım ama ben gelinime karışmak istemiyorum 
tarafından
Sanırım çoğu aynı inşallah biz olmayız :( bende hiç istemiyorum
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Az tuhaflik okuyum 
tarafından
sende okuyon hep. sendede güzel kaynana hikayesi vardır. yazda
tarafından
ohooooo ne okudumm
(119,343 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(296 puan) tarafından
Eşimi kıza bakarken yakaladım 2 kere kızdım niye bakıyorsun diye dedi bende güzel bulunca bakıyorum diyo dedim onun bakmasiyla onun bakmadı bir mi demiştim manyak karii
0 oy
(296 puan) tarafından
Eşimi kıza bakarken yakaladım 2 kere kızdım niye bakıyorsun diye dedi kaynanam bende  bakıyorum güzel görünce diyo dedim onun bakmasiyla senin  bakman bir mi demiştim manyak kari
tarafından
Hahshahshahshsha
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kaynanam bana gerizekalı demişti telefonda ben de sensin gerizekalı demiştim :) 
(1,243 puan) tarafından
Aboo ben bunu desem olay çıkar:D
tarafından
Hahshahshahahahaha
(1,856 puan) tarafından
30 yaşında adama geri zekalı diyecek biri sonuclarina katlanacak sonuçta annem değil babam değil
0 oy
(520 puan) tarafından
Eltimin kızı benimkinden 3 aylık büyük o mavi gözlü doğdu, ben daha hamileydim. İnşallah seninkide renkli gözlü olur da ilerde kuzenini kıskanmaz demişti cahil karı

Bak aklıma geldi birdaha sinirlendim
(520 puan) tarafından
Oğlun sana çekmemis o koynunda sarışın seviyor de sende :D
(301 puan) tarafından
Ahahhahaha :D
tarafından
Ya bende hamileyken kayinvalidem inş en küçük ogluma benzer demisti en kucuk ogluylada aramizda 3 yaş var benden 3 yaş büyük anne ne diyorsun esimle bana benzesin demiştim
(48,693 puan) tarafından
kizinin gozleri renkli mi ☺️
(520 puan) tarafından
Evet, kahverenkli :)
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kına gecesinde tırnak taktırdım mı diye baktı bende gebericen hırsından taktırdım hemde eşek toynağı gibi dedim gösterdim 
tarafından
ay ciddenmi?)
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Öle tuhaf değişik biri değil şükür 
0 oy
tarafından
41 haftalik hamileydim doğurdum dogurcam bekliyorum senin karnin yukarıda daha 8 aylıksın sen boşuna bekleme dedi :D sancim başladığında  hastaneye  gittim doktor eve sicak suya girmem için izin verdi gönderdi  eve geldiğimde kaynanam dediki ben demedim mi o çocuk daha 8 aylik ben bilirim dedi sabahına dogum yaptm:D
(296 puan) tarafından
Bebeğine ne oldun canim
tarafından
Cok sukur cok iyi cnmm suan 1 bucuk yasinda ama onlara kalsaydi iyi seyler olmazdi esime hastaneye goturme diyorlardi surekli sulalecek dakka basi agrimi olurmus dediler 2 bucuk ay kuvezde kaldi ;((
(296 puan) tarafından
Ay Maşallah yavruma Allah bağışlasın çok sevindim
tarafından
Allah razi olsun cnm ben cok iyi baktim ogluma cok ozen gosterdimm
(296 puan) tarafından
Tabi gösterirsin canım canın o senin ihmal yüzünden benimde çok canım yandı 26 haftalıkken doğum yaptım bende 5 ay oldu gebelik zehirlenmesi geçirdim
0 oy
tarafından
Tuhaf değilde zir cahil hala içimden çıkmaz yeni hamileydim kanamam vardı düşük tehlikesi eve geldik bana eşim yokken bebek engelli olursa aldır dedi bende Allah in verdiği cana kiymam dedim bişey olmaz ALLAH GUNAH YAZMAZ ki dedi akşam eşime söyledim onun yanında inkar etti iki üç gün geçti o arada yanlış anlaşılmasın bı böbreği eksik doğmuş anlatıyordu kahvaltıda bende seni niye oldurmediler ya dedim hem cahil hem suçunu bastırır ozamanlar TV mi vardı dedi TV de ultrason daha neler neler...
tarafından
ahsahahahah tv diyoooo .d
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Biz zaten seni istemiyorduk.. 
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Gogsumun ucu yoktu bebegim emmekte zorlaniyodu bi anda kendininkini cikardi hâla genc kizki gogsum gibi ucu da var dedi :'(:ermm: 

(78 puan) tarafından
Benimki de senin göbeğin var ben iki çocuk doğurdum göbeğim yok deyip göbeğini açıyordu ben hamileyken. Üstelik ödemsiz ve zayıf bir hamileydim. Sadece göbeğim çıkmıştı hamile olduğum için. Şimdi de zayifsin deyip duruyor.
(1,223 puan) tarafından
Kendilerini one cikarma ve bizle kiyaslamak nasil bir cahilliktir ya
(78 puan) tarafından
Ama eşim hep şey der: benden kötü niyet bekle annemden bekleme, onun kalbi tertemiz :)
(1,223 puan) tarafından
:D oyledir
(78 puan) tarafından
Ahahahah :))
0 oy
tarafından

Kadın doğum doktoruna ikimiz gitmek zorunda kalmıstık acil muayeneydi eşimde işten gelemezdi. Doktorun yanında beni kast ederek şimdiki nesil hep çürük biz doktor yüzü görmedik ben bununkini evde doğurdum tek başıma dedi. Doktor kaynanaya hayalet muamelesi yaptı resmen cevap bile vermedi içimin yağları eridi :))

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,046 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,157 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,602 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 515 göst.