0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

Dun akşam anneme(kayınvalıdem) gıttık kızıma birseyler almıstı donuste dedım eşime artık yavas yavas alalım Allah korusun erken dogum falan olursa herseyı hazır olsun dedım arabayı durdurdu sen hıc canını sıkma ben herseyı halledecek sen kendine ve kızımıza ıyı bak kafanı bulandırma dogumdam sonra da canını sıkma ben. Buradayım lohusalıgını cok guzel bir sekılde atlat hatta gerekirse işimi bile degıstırırım (eşim bayagı uzun mesaılere kalıyor) ben her zaman sızın yanınızdayım dedı  bılıyorum zor bir donem bizi bekliyor en zararsız şekilde atlatacaz(lohusalıkdan bahsediyor) ya oyle mutlu oldum ki  anlatamam bır kere daha dedım iyi ki <3

Ha bu arada benim memlekette bir kadın lohusalık bunalımından dolayı kendini astı 4 5 aylık bebegı vardı intihar etti bu haberi duydu sanırım o benden daha temkinli korkuyor. 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy ne güzel rabbim ağız tadınızı Bozmasın. Bozmak isteyenlere fırsat vermesin 
(762 puan) tarafından
Amın canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Maşallah Rabbim sevginizi daim etsin inşallah bu dönemde eş çok önemli zaten <3:)

(762 puan) tarafından
Gercekten eş cok onemlı  sevgi bir yere kadar anlayış olmadıktan sonra pek kıymeti kalmıyor agızdan soyle en sevginin eşim ban a senı seviyorum demez mesala ama yaptıkları yetiyor sevgisini gostermeye
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yaa çok iyi ama ne güzel bi düşünce helal olsun enişteye
(762 puan) tarafından
O benım bir tanemdır.  E kızınında biricik babası :::)))
(3,832 puan) tarafından
Allah daim etsin inşallah
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Maşallah eşine, ay tüylerim ürperdi... 
(762 puan) tarafından
Allah herkese istedıgı gıbı bir eş nasip etsin biz cok zor evlendik 3.5 yıl nişanlı kaldık bu surede sadece ıkı defa gorustuk pardon birde dugun gunu ::))  3 kere ona ragmen geldık  bugun lere şimdi geriye bakıyorum da cektıgıımız çileler bıtmıs kızımızı bekliyoruz
0 oy
tarafından
Benim dana ya ben şöyle böyle hissediyorum biliyor çok saçma ama senden başka kimseye de anlatamam dedim. Sanki duvara anlattım. Anlamadı bile sadece dinledi ne aacmaliyorsun gihi suratıma baktı. Helal olsun enişteye anlayışlı insan konusulabilir insan bulmak bu devirde zor birbirinizin kıymetini bilin huzurunuz daim olsun
(762 puan) tarafından
Amın Allah razı olsun. Selamet versin huzur versin eşinizle aranıza.  İşte memleketteki kadın kendini öldurunce biraz da ondan korktu eşim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Maşallah canım en kötü gününüz böyle olsun 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok şükür maşallah ben doğurdum demiyorum biz doğurduk diyorum eşim o kadar ilgiliydi ki işini bile değiştirdi her akşam gelip temizlik yemek yapardı lohusalık bunalımı falan bana hiç uğramadı 
0 oy
(679 puan) tarafından
Es cok önemli  benim  yanimda kimse  yoktu ama esim herseyi benimle birlikte yasadi bebegim kuveze girdi bir hafta arabada bekledi 10 dakikalik yerdeki evimize gitmedi surekli camdan bakinca goruyordum gercekten es cok ama cok onemli 
0 oy
tarafından
Maşallah eşine rabbim mutlulugunuzu daim etsin canım ❤️
0 oy
tarafından
Maşallah canım 

Rabbim daim etsin huzurunuzu ❣
0 oy
tarafından
MaşAllah Allah daim etsin ne güzel birşey:) benimki pek o psikolojiyegirmemiş valla bkarsın büyürbabasına mı bez almışlardı babası mı doktora gitti der hep :) sağolsun kotu demiyom sadece o psikolojide degil bunu belirtmek istedim
0 oy
tarafından

Anam doğuma gideceğim gün ve gebeliğim  canlandı gözümde. Benim eşimde hep bu şekilde motive ediyor du beni 

Rabbim mutluluğunuzu daim etsin cnm kem gözlerden korusun.  Totonu kası nazara gelmeyin

0 oy
(5,132 puan) tarafından

Eş desteği önemli. :angel:

0 oy
(10,482 puan) tarafından
Alay eden de var burada lohusa depresyonu ile canım başına gelen biliyor gelmeyen şımarıklık sayıyor 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ne guzel cnm maşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 334 göst.
0 oy
13 cevap 542 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,159 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu