0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Memlekete geldim tatile azıyorlardi kuzeniyle televizyon sahnesine vurdi baktım hafif kanamis çok üzgünüm çok canı yandı kimse hastaneye götürelim de demedi bir sıkıntı yok 2 saat oldu kalktı azdı oynadı yine ama canım çok sıkkın yavruma birşey olmaz inşallah :((( uyursan sıkıntı olur mu acaba 

5 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Niye sürekli birilerine gebesiniz niye birinin götürelim demesini bekliyosunuz annesi demeyince millet dermi lütfen böyle durumlarda kendiniz yapın 
(9,560 puan) tarafından
Bidaha karşıma yorumuma asla çıkma
Anneliğime laf edemex kimse oturduğun yerden
İşine bak çocuğunla ilgilen
tarafından
Ağzı bozuk önüne gelene satasan küfür eden bir annesin sen birda herkese kötü yorum yapan bir annesin sen bunu söylediğim için kudurdun gittin postuna girdin ..ben senin çocuklarına birşey demdidm ki ben sana dedim sen kendini bilmeyen bir insansın rezilliğinle övünmeye devam et sen yine o kadar şey yaz ki seni asla kala almam sen vicdanını örtmek için böyle saldırmaya devam et ;))
tarafından
Sen insanlari ezmeye devam ettiğin sürece ben sana yine yazacam senden izin alacak değilim kimsin sen buranın ağası mi adam ol kimse sana birşey yazmaz
(9,560 puan) tarafından
Ben ağzımı bi burnunu herşeye sokana birde karısını döven adamlara karşı bozarım burda ağzımı bozduysam hak etmişsindir hadi iyi akşamlar sana
tarafından
He he sen kendini kandır ancak gördük kime ne yazdığını
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Neden birinin hastaneye goturelim demesini bekliyosun ki. Icin o kadar huzursuzken kalk sen e gidelim diye Allah korusun
tarafından
Kimse yok kaynanamgildeyim kimse demedi kim beni götürecek hepsi kendi menfaatinde
(1,224 puan) tarafından
Oyle sey mi olur ya bi sekilde bi yol bulunur götürülür en aaz4saatteuyumamasi gerekir yine de insallah sorun olmaz gecmis olsun
0 oy
(9,560 puan) tarafından
Sen nasıl annesin götürseydin doktora ayakların yokmu 

Millete minnet ediyoesun 

Benim anneliğime laf edene bak birde  bebesini daha söz geçirip de doktora götüremiyor burda aslan kesiliyor bak hele 

Bebeğine ilglen sen linç için pusuda bekleyeceğine
tarafından
Hah buraya da gelmiş edep yoksunu yazdıklarım o kadar zoruma gitmiş ki bir de zavallının kalkmış gitmiş postlarima bakmış birşey bulsun çok komiksin ya :)) benim durumun farklı seninki çok farklı benimle kendini asla bir tutma sen bildiğim maahhalle karısı olmuşsun biri birsey yazsa da kavga etsek diye bekliyorsun ..sen nesin ki ya kimsin sen ben anneligime laf ediyorsun benim çocuklarım verdiğim terbiye o kadar özenli ki sen birde kendine bak ağzın küfür dolu ağzı bozuk anneden ne beklenir ki hadi yoluna daha fazla rezil olma istesen acıdım haline
0 oy
tarafından
Bir doktora götürün içiniz rahat eder 
0 oy
tarafından
Hasteneye götürün içiniz rahat etsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 195 göst.
0 oy
7 cevap 410 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 454 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...