0 oy
1,041 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim birkaç kişi var biri ilkokulda okul çıkışı eve giderken ara sokakta eşek kadar adamın biri popoma şaplak atarak geçti yanımdan döndüm küfür ederek bağırdım. O sapığa hakkımı helal etmiyorum. Diğeri çocukluk arkadaşımdı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi önce komşuyduk sonra anaokulu ilkokul birlikte aynı sınıfta okuduk ortaokulda okullarımız 1 sene ayrıldı 1 senenin sonunda ailem beni özel okulda okutmaya karar verdi ve 7. Sınıfta o arkadaşımın okuluna yazdırdılar gittiğimde suratıma bile bakmadı şuan düşününce çocukluk aklı diyorum ama o dönem bende çocuktum ve o üzüntüyü bana yaşattığı için ona da asla helal etmiyorum 

70 Cevaplar

+1 oy
(2,134 puan) tarafından

Eski kocama bana yaşamadığı tramva kalmadı. Eşimin arkadaşının karısı görümcemle kaynanama benden sürekli laf taşımış benimde çok yakın arkadaşımdı onun yüzünden boşanma derecesine geldik. Bide kaynanama helal etmiyorum iyiliğine 10 numara kadın ama bana sıra gelince boynuzlu şeytan kadına tahammül edemiyorum bazen kendime kızıyorum ama malesef kendi çocuklarının yanında benim hiç bi kıymetim yok sanki ben gavur tohumuyum pislik kadın. Bide bazı öğretmenlerime :D 

tarafından
Bolanmışsınız zaten galiba eski kocam demişsin:(
(2,134 puan) tarafından
İlk kocam yani :D şimdiki kocamla iyiyiz canım. Eski kaynanam geçenlerde beni bi yerde gördü kadın sarıldı nasıl ağladı oğlumdan çok çektin diye. Onu çok seviyodum
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Var... Sebebi de bende kalsın hesaplasacigim günü bekliyorum 
tarafından
Hayırdır kız
0 oy
tarafından
Bir  tane bilezik 1 tane ceyregimi çalan kişiye asla hakkımı helal etmiyorum aslaa kim olursa olsun 
tarafından
Dolandırıcı ya
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Var iftira attı gözüyle görmediği halde 
tarafından
Vay mikroop
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Var olmazmi ilk erkek arkadaşım çünkü meğer çocuğu varmış bizde evlilik hazirligindaydik hayatımı mahvedicekti neredeyse ona hakkım haram olsun inşallah birde masamı aldığım adama hakimi helel etmiyorum beni dolandırdı çok farklı adı bir masa verdk
tarafından
Allah kurtarmış
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Olmazmı ama bende kalsın
tarafından
Tamam canım
0 oy
(626 puan) tarafından
çok var ama listenin başında beni hırsız olarak ima eden en yakın arkadaşım var 1 ay travmasını atamamıştım
tarafından
Yazık ya pislik kıskanıyodu demekki
(626 puan) tarafından
eşiyle araları kötüydü piknik düzenledik eşimle beraber güzel vakit geçirsinler diye o gün yüzüğü kaybolmuş durumumuz iyi değildi o zamanlar sizden başka kimsede gelmedi eve nerdey ki çantana falan baksana demeler neler neler ah ettim o kadına Allah kocasından göstersin diye çok geçmedi kocası cezaevine girdi düzeni herşeyi alt üst oldu Allah yukarda büyük ne kendim harama el uzatırım ne eşimi nede çocuklarımı uzattırım elini aç kalsam çocuklarım için dilenirim ki yapmadığım şey değil genede hırsızlık yapmam
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Var sebebi ben de kalsın. 
tarafından
Tamwm canım
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Var eski eşim ve kuzenim Allah ikisini ıslah etsin Beter olup sürünsünler inşallah
(830 puan) tarafından
Ayyyy Allah sorsun
Umarım hala birlikte değillerdir
(14,027 puan) tarafından
Bı ara fotoğraf atmıştın kızın sanki öyle birşeyler vardı seni çok merak ettim naptın diye ama nickini bilmediğim için ulaşamadım
(1,368 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin başka erkek mı kalmadı başka kadın mı kalmadı ne günlere kaldık ya. Nasıl öğrendin
tarafından
Ne fotoğrafı attı
(2,356 puan) tarafından
Allah cezalarını versin
0 oy
(3,127 puan) tarafından
O kadar dost kazığı yedim ki ama hakkımi helal ediyorum ahirette bile yüzlerini görmek istemediğim için 
tarafından
Dost kazığı bende çok yedim
0 oy
tarafından
Çocukluğumu gençliğimi zehir eden biri var ona hakkım helal deil asla 
tarafından
Noldu kız
tarafından
Bir abi sorunsalı kuzum işte
Camdan baksam oruspul.uk yapıyor derdi işte öyle diyim anla sende
0 oy
(13,687 puan) tarafından
Var.

Ateşlerde yansa 1 bardak su vermem.

Kanını verseler bismillah demeden icerim
tarafından
Noldu kız
(13,687 puan) tarafından
Var işte biseyler  :/
(48,643 puan) tarafından
onnasipt bir ofke ☺️
tarafından
Çok Piskopatca bir öfke ahhahaha
0 oy
tarafından
İlkokul da matematik öğretmenim vardı 

Bizi hep doğdu okula gitmeden nefret ettik hakkımı helal etmiyorum
tarafından
Eskiden döverlerdi bizde de vardı dayak yemektwn aşırı korkardım
0 oy
tarafından
Hani adamı anladimda arkadaş niye en zorba zamanları yaşadım herkesin alay ettiği oyunlara alınmayan bir kızdım ama onlarda çocuktu ... Ayrımcılık yaptığı için öğretmenime helal etmiyorum komşu adama ...... Bide eşimin abisine .. çocuklarımın rızkını yiyen herkese etmiyorum 
tarafından
Bende çok zorbalık yaşadım malesef
tarafından
Ama eminim büyük olsalardı yapmazlarsdi o yüzden çocukluğa veriyorum onları
0 oy
(661 puan) tarafından
Hakkımda giren herkesi Allah'a havale ettim ben o neylerse güzel eyler 
tarafından
Evet canım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İki kısi var ikisini de rabbime havale ettim 
tarafından
Anladımm
(4,430 puan) tarafından
Ah canım sen miydin ilk kez seni tanıyamadım ya nasılsın ciğ kofteciler nasıllar:)
tarafından
İyiler onlar yapıyor ben yiyorum aynı devam :D
(4,430 puan) tarafından
Oh şifa olsun canım:D
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Kız kardeş sebebi uzun
tarafından
Çok merak ettim
(3,388 puan) tarafından
Belki bigün anlatırım :)
0 oy
tarafından
Ahım öyle bir tutacak ki Rabbime havale ettim yaşadığım her soruna çektiğim her sıkıntıya rağmen yinede Rabbim sen büyüksün sana havale ettim diyorum Rabbim sen duy sesimi 

Çektiğim onca sıkıntıya karşılık onları öyle kahru perişan eyleki evladimin ve benim ahım onlara kalmasın.
tarafından
Eşim c.evinde ben 4 aylık hamileydim tek başıma doğurdum tek başıma bakıyorum evim yuvam hep dağıldı başka eve taşındım bütün düzenim alt üst oldu ve çektiğim çile yaşadıklarım da cabası ama Rabbim sen büyüksün sana havale ediyorum illaki onların kahru perisanligini gorucem Türkiye'de adalet yoksada rabbimin adaletine hep güveniyorum ama Rabbim onların perisanligini göstermeden canımı almaaa
tarafından
Abuu kıyamam çok zordur
(48,643 puan) tarafından
canim ne oldu esinin durumu seni cok merak ettim nick değişmiş hesap değişmiş bulamadım dahan
(48,643 puan) tarafından
bulamadım daha once
tarafından
Eşi cezaevine giren biri vardı o sen miydin arabada mı bişey bulunmuştu eşin suçsuz du ama arabadaydı filan
0 oy
tarafından
3 ay evimde kalıp başka yere gittiklerinde arkamdan konuşmuş yapmadığı işlere biz yaptık falan demiş ev işinden bahsediyorum ona hakkımı helal etmedim görümcelerimle aramı da bozmaya çalışmıştı ama anladık niyetini bozamadı
tarafından
Ay nankörlük işte
tarafından
hem de nasıl bunu yapan eltim ve kaynım ama kaynım rahatsızdı o çok dedikodulara girmezdi karısına da kızardı niye orda burda konuşuyorsun diye..vefat edince kaynıma helal ettim ama karısına helal etmedim..bir de kızına benim kızımın adından koymuş daha hiç görmedim kızını da 2 yaşına geldi nerdeyse
0 oy
tarafından
Var canım bi  50 kişi filan sanırım   bunlardan 10 tane si   %100.etmem.dediğim

Gerisi de değişiyo.... 

Sebeb  bana kalsın 
tarafından
Aboo senin liste kabarık kız naptın o kadar:D
tarafından
Valla ben  kimseye bir şey yapmamışım ... Herkes kendi yaptı...  26 yaşıma  kolay gelmedim 6 yaşımdan beri   daha eskisinden de vardır da ben. Hatırlamıyorum  biriktiler işte üst üste giremesinler cennet e kapıda   beni baklesinler. Hepsine bi  çift lafım ve birer tutam tükürmem gerekiyor.... Meymenetsizz cibiliyetsizzz. Şrrefsizleeer    e...     Bazen diyorum iyi ki allahtan korkum  var

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 736 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 439 göst.
0 oy
66 cevap 1,242 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde semaunal (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 984 göst.

379,363 soru