0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızım 2 buçuk yaşında henüz çok konuşamıyor gece de sabaha kadar bezini dolduruyor tuvalet egitimi nasıl verebilirim zamanı midir sizce ogretmemin 

5 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bi abla bana demişti ki sabah uyandığında bezi kuruysa o çocuk eğitime hazırdır bende öyle yaptım 2.5 yaşındaydı kızım başladığımda.. Her çocuk bir olmaz vakti gelmiş diyende olur geç kaldın diyende, o yüzden en iyisini siz bilirsiniz bana kalırsa takipte kalın o size kendini belli edicektir 
(12,494 puan) tarafından
Kız bacı benlm kızda 2.5 yaşında sabaha kadar dolu oluyordu 12 gün oldu başlayalı hallettik şükür gece de bağlamıyorum sabaha kadar hiç işemedi
(3,205 puan) tarafından
Maşaallah sizinkine hepsi bir olmuyor, gece çok sıvı vermeme rağmen benimki yapardı
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Bezi dolu kalkiyorsa bence hazır değil daha benim kızım 1 buçuk yaşında 1 haftadır bezi kuru kalkiyordu bende gündüz sarmadim surekli çişe tuttum maşallah suan kaka aşamasına bile geldik 
0 oy
(7,038 puan) tarafından
Benimkinin bezi hiç kuru olmazdı ama ben başladım ve başladığımdan beri bezi kupkuru. 
0 oy
(385 puan) tarafından
Benim ki de bezi sabah doku kalıyordu hep canım, ama Gündüz eğitimine başladık ilk gece bez bağladım nolur ne olmaz diye kupkuruydu, tutmayı gündüz öğreniyorlar gece de devam ediyor dene bismillah de önce 5 dakika arayla gidiyorduk sonra 10 sonra 15 şimdi elhamdülillah 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bezinin kuru cikmadi için gece beslenmeyi kes 

Bide 9 dan sonra içecek verme yatmadan önce tuvalet yaptır kızımda w buçuk yaşında kurtulduk biz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 212 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu

380,233 soru

11,383,903 cevap