0 oy
241 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba hanımlar kızım 2 yaşında dün tuvalet eğitimine başladık bütün gece kuruydu ama dünden beridir bir kere bile tuvalete yapmadı hep altına yapıyor dün altına yaptıktan sonra gelip yaptım diyor du ama bugün onu bile yapmadı altına isiyor ve o ıslaklık la oynamaya devam ediyor sizce normal mi bu ve benzeri olan varmı çişin gelince bana söyle tuvalete gidelim diyorum hayır olmaz diyor red ediyor ne yapmalıyım ve en büyük sorunumuz ben onunla sohbet etmeye çalışıyorum ama o bana karşılık vermiyor ben birşeyler soruyorum o farklı birşey göstererek konuyu değiştiriyor yada kaçıyor ben ısrar edince de ağlıyor kızıyor böyle bir şeye rastladınız mı daha önce

7 Cevaplar

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Çok ters zamana gelmiş bence. 2 yaş sendromu çok başka bir şeydi. Çocuğun içinden başka çocuk çıkıyordu
-Reklam-
0 oy
(6,785 puan) tarafından

:ermm: Gerçekten çok zor oluyor canım. Kolaylık versin Allahım. 

0 oy
tarafından
Canım demek ki tuvalet eğitimine hazır değil bebeğin iletişime gelince bebeğinin değiştirdiği konu hakkında iletişime gecebilirsin benim oğlum da 25 aylık mesela Bi yaramazlık yaptığında bunu kim yaptı diyorum hemen başka bir şey gösteriyor ben de onun hakkında konuşuyorum sonra laf arsında tekrar soruyorum bunu senmi yaptın diye o da hı hı ben diyor
(11 puan) tarafından
Evet aynısı yapıyorum ama fayda etmiyor çok ısrarcı biriyim buna rağmen her seferinde o galip geliyor anneliğimi sorguluyorum artık acaba kötü bir annemiyim diye
0 oy
(932 puan) tarafından
Sticker al her gittiğinizde lavaboda yapistirin teşvik edebilir canım bizim.ilk gün belirli aralıklarla goturduk sonra üstüne yapıp soyledi sonra söylemeden yaptı sonra cisim geldi deyip gitmeye başladı 
(11 puan) tarafından
Bu kaç günün sonunda oldu ve siz soruyormuydunuz çişin var mı diye
(932 puan) tarafından
3 gun , evet basta sorduk
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim kızım 2 yasinda düzenli pedagoga götürüyoruz hiçbir problemi yok aslında olmasın diye götürüyoruz bize tuvalete memeyi bırakmayı hepsini o anlatıyor uyguluyoruz en uygun yaş 2.5 yaştır dendi ve bez çıkınca bı daha baglanmayacak marketleri gezip artık büyüdün ve sana göre bez bulamıyoruz dememiz istendi ben erken davranıp bezi çıkardım ve 6 defa altına yaptı hiç tuvalete yapmadı ve ne yazık ki tekrar bağladık kasları gelişmemiş ve tuvaletini tutamiyor olabilir zorlamayın tramvaya sebep olur
0 oy
(1,292 puan) tarafından

Benimkide 22 aylık dün başladık dün aşırı berbat geçti bugün daha iyiydi  kendini islattiğında  ıyyyy öxxx falan de oda tiksinir kolay gelsin ikimize :D

(11 puan) tarafından
Öyle yaptım oda diyor iyyy pis diye ama yaptıktan sonra amin ecmain Rabbim hepimize yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 241 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
5 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevaliss (449 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...