0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar kocam bitcoin e sardı 9 ay önce evlendik altın bilezik bisey bırakmadı evin kredisi var asgari ücretle geçiriyoruz annemlere de bisey diyemedim 33 haftalık hamileyim ne yapcam bilmiyorum bu son diyo yeminler ediyor 30 gün sonra yine aynı artık tehtit ettim yemin ettim bosancam diye tüm uygulamalari falan sildi ama herşeyimiz i sıfırladı bi 8 yıllık kredili ev kaldı ne yapcam bilmiom tribe girdim sinirden hergun ağliom bebişim de etkileniyor kocamdan soğudum siz olsanız ne yapardınız bana akıl verin beynim durdu resmen

27 Cevaplar

+2 oy
(1,244 puan) tarafından
Bitcoin  kumarın isim değiştirilmiş hali. Ve kumarda da her zaman oynatan kazanır.  Eşiniz inşallah akıllanır.  Sizinde ALLAH yâr ve yardımcınız  olsun 
(51 puan) tarafından
Haramdan falan da çok korkar daha önce loto dan para tutturdu gidip onu bile almadı bileti yirtti atti nasıl böyle biseye girdi aklım almıyor herşey bitti eve ipotek gelmiş öyle ogrendim
(1,048 puan) tarafından
Ewe ipotek neyin uzerine geldi
-Reklam-
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya anlamadığım bu yatıranlar yatırıp bi halt yiyor düşünce neden telaşa kapılıp satıyorlar parayı eline artık o para da gelmeyecek bekle dursun yükselirse yükseldi yükselmediyse bakarsın sene sonunda hiç bu işi yapmadım ama bu kadar anlamayıp yapanları da gram anlamıyorum ya aklın çalışmıyor ne geziyordun bu işlerde bu işi yapıp asıl kazanan kişiler zaten zengin olan paraya ihtiyacı olmayan adamlar senenin başında yatırmışlar kaç bin adamın ihtiyacı yok ki düşse de bekliyor bakıyor yükselmiş öyle satıyor ee kafan çalışmıyor yüksekken satın alıyorsun düşükken satıyorsun o paraya ihtiyacın var çekiyorsun o zaman kaybedersin bu işlere girme eşlerinizin sadece bitcoine yatırdım gitti demesine inanmayın ben böyle şeyleri desteklemiyorum ama madem böyle bi şey yapıyor ben olsam uygulamayı indirir takip ederim para düştü çekti niye çektin diye sorarım kendileri de alıp orda burda yemiş size bunu bahane ediyor olabilirler 
(51 puan) tarafından
Ev kuşu cnm arkadaşlarının yanına bile gitmez başkaları ile yeme ihtimali yok bi evimiz var kendi birikimiyle almış ailesinin hiç yardımı yok abisi ne anlattım şok oldu haramdan çok korkar çünkü eşim aklına girmişler kaybettikçe hırslanmış kredi çekmiş açtım tüm hesaplarına baktım düştükçe satmış panik yapmış anlamaz bu işlerden kaybettikçe hırs yapmış babası rahatsız benim de annem rahatsız içime atiyorum aklıma geldikçe sinirlenip agliom hamileligim  de burnumdan geldi
0 oy
tarafından
Benimkide aynı haltı yedi. Öldürsem canım acımaz
(51 puan) tarafından
Kimseye bisey diyemiyorum psikolojim bozuldu 150 bin falan kaybetti annemlere de diyemiyorum ne yapcam bilmiyorum
tarafından
Valla bizim altınlar annesindeydi oradakiler bitti. Babam 30 bin para verdi eşya alın diye dolar olarak hemde. Onuda yedi. Şimdide benim annemlerdee olan altınlardan istiyor benden. Ama annemlere demedim bende tabikide bitirdi diye. Kalplerine iner. Birde kendini haklı görüyor. Ve bebeğiniz var tek maaaş. Ne b.ok yerse yesin.
(51 puan) tarafından
Bende o yüzden diyemiyorum anca üzülecekler kimsenin elinden bisey gelmez abisine dedim sadece o biliyor babası rahatsız benim annem de rahatsız
tarafından
Allah ıslah etsin.
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Bizimde şuan 180 bin TL zarar vardı sanırım en son. Benim Koca pek takmıyor yükselecek diyor habire 
(51 puan) tarafından
150 bin de bizim var
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benimkide aynı pok cukurunda zengin olmadan çıkmam dio 
(51 puan) tarafından
Ben sildirdim uygulamayı evden attim 3 gün almadim valizi aldim gidiodum yalvardı yakardı sildim dedi
(1,634 puan) tarafından
Benimkinin onla ilgilenmeye başladığından beri saçı sakalı beyazladı arkadaşı 80 bin den 30 tl bıraktı cebinde bütün parayı kaybetmis
(1,334 puan) tarafından
Bacım ordan zengin olunmaz valla eşime de diyorum bı g.tun kaldı diye çok zor umarım akillanirlar
(3,551 puan) tarafından
Yok ya bacımın bir arkadaşı var. Kendi büfesi var merkezi yerde. Çocuk zengin oldu. Altına o biçim araba çekti. Ama gece gündüz sürekli gözü telefondaydı.sürekli ilgilendi.
(1,334 puan) tarafından
Yani bilmiyorum daa ben hiç güvenmiyorum gerçi iki türlüsü varmış biri alıp bekletiyormussun biride kaldiracli işlem benim eşim kaldiracli oynamış herşey battı yani o kumar gibi bişi
0 oy
(315 puan) tarafından
Tam da senin hissettiğin gibi hissederdim ama saklamazdjm ne onun ne de kendi ailemde gizli kaldıkça tekrarlama olasılığı yüksek hem ilerde ne olur ne olmaz diye önceden derdim herkese eşiniz söz verim gene yatırmışsa bir nevi bağımlılık olmuş emin olun gene yatırır 
(51 puan) tarafından
Babası kalp hastası annemde aynı söyleyemiom  o yüzden
0 oy
tarafından
Benim eşim de 2017 de daha iki üç aylık evliyken altinlarimi yatırdı 17 bin lira 27 bin lira oldu 7 bini çektik sonra paramız sıfırlandı kocacim sağ olsun para yine kazanılır kaybedilir yeterki sağlığımiz olsun  beni dinleyip hiç dokunmasaydi şimdi trilyonluk olacaktık sağlık olsun ya  bundan sonra dikkat etmek lazım evin olur araban olur ektradan  kaybetsende acımayacagin bir miktar paran olursa öyle giriseceksin bu işlere. Yoksa eldeki avuçtakindende olursun
(51 puan) tarafından
150 bin kaybetti biseyimiz kalmadı zaten
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Sanal para Malesef oda kumar gibi bı nevi ve çok yuvalar yıkıyor sabret önce bebeğini düşün onun için üzülme çünkü bebek gerçekten etkileniyor.. boşver diyc olmyr ama takmamaya çalış cnm bebeğinden önemli deil hiç bişey 
(51 puan) tarafından
Onun için duruyorum zaten yoksa bi saat durmazdm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yazık çok can yanıyor. Allah yardımcın olsun. Akıl verdin yola getirsin inşallah.
(51 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(119,364 puan) tarafından
oyle adamdan android telefonu al tuslu ver guvenme ona gene yaoar
0 oy
tarafından

Allah onu çıkaranın belasını versin :( benim eşimde bir ara  takılıyordu sildi bence bu durumu eşinin ailesiyle paylaş bak herşeyiniz gitmiş çocuğun rızkı da gidiyor 

(51 puan) tarafından
Paylaşsam da ellerinden bisey gelmez ki herşeyi kaybetmiş babası kalp hastası zaten
tarafından
Ailene söyle o zaman
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bende olsam herkese söylerdim sustukça dahada *** oluyor 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Allah bu duruma düşenlere yardım etsin inşallah zor gerçekten helede bu zamanda .. Rabbime şükürler olsun ki benim eşim asla inanmaz böyle para kazanmaya az olsun bizim olsun der hep..rabbim şaşırtmasın 
0 oy
(917 puan) tarafından
Bu bitcoin benim için kumardan bir farkı yok
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah eşine akıl fikir versin 
0 oy
(572 puan) tarafından
Aman saldım artık bende 1.5 senedir yükselcek onu bekliyoz :D simdiye altin alip koysaydik 10a katlardi bizimde zararimiz 248 bin jshsskjs suan hesapta 2bin lira para var
tarafından
Kız bunun nesi komik
(572 puan) tarafından
Artık sinirlerim bozuldu umrumda degil :D
(572 puan) tarafından
Farketmiyor bize bi gecede milyarlar kaldirdigimiz oldu kayip ettigimizde oyle oyle gidiyor artik bıraktık yukselince cekip birakicaz :)
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Buna bulaşan kolay kolay bırakmaz haramdan kim zengin olmuş ki 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Aynı durum bende de var bacım ne kadar para batti haddi hesabı yok kaldiracli işlemdemi oynuyor senin esinde zaten ordan kazanan mi var Allah aşkına 
0 oy
(852 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm Allah bu illeti çıkaranları bildiği gibi yapsın. Benim esimde 140 milyar borca girdi gül gibi işinden çıktı başka şehire çalışmaya gitti aylik 6 bin ödememiz var şu an zaten pahalilik bebek bnde çalışamıyorum bir bebekle kaldım boyel buatjarxa tek başıma 
(51 puan) tarafından
Senin dr allah yardımcın olsun cnm
(852 puan) tarafından
Amin bu olay olalı 8 ay oluyo
0 oy
tarafından
Zamanında kumar dediğimiz için parayı götürenler bizi lincliyordu nerde onlar kaç ocağı batırdı bu illet acaba allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 119 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 453 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 436 göst.
0 oy
12 cevap 297 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

380,405 soru

11,389,849 cevap

34,897 kullanıcı

...