0 oy
1,658 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhab arkadaslar. Cok mutlu bir evliliğim vardi 8 aylik bir bebegim var. Esim cok ilgili bizi dusunen ilgilenen hasta olunca oraya buraya kosan ben ne istesem alir getirir. Oyle bir sey olmadi ki yapmasin. Ama son 1 aydir biz surekli cocuk yuzunden kavga ediyoruz sozlu tartisma seklinde. Bagirma cagirma olmuyor..kusuyoruz ve uzun zaman konusmuyoruz. Tam yeni baristik o tuvaletdeyken telefonunu karistirdim bir baktim yabanci bir kadinla kotu mesjlasmalari var. Tam mesajlari okuyordum esim geldi.sonrasinda ben evi terk etmesini her seyin bittigini soyledim.ama oturdu bana acik acik her seyi anlatti. Sanal iliski yasiyormus. Bir suru kadinla. Hastalik gibi bir sey oldugunu beni tanimadan once her seyin basladigini anlatti. Bundan kurtulmak istedigini soyledi. Hungur hungue agladi kafasini vurdu duvarlara geldi ayagima kapandi. Ailemi cok seviuorum sen de bana yardim et. Bugun itibariyle buna son vericem ama bir daha boyle bir sey hissedersem seninle paylasicam psikologdan yardim alicam falan dedi. Kendisi gercekten cok merhametli cok iyi niyetli duzgun etrafra her kes ondan akil alir. Egitimi de cok yuksek biri. Ama boyle bir zaafi varmis. Benim dunyam basima yikildi. Yasadigim hayal kirikliginin tarifi yok. Ama kizimi dusundum  aileyi dagitmanin bosanmanin insani psikolojik acidan ne kadar yiprattigini bilerek  esime bir sans verdim. O da bana yemin etti soz verdi. Sizce yalnis mi yaptim? 

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence yanlış yaptın 
-Reklam-
0 oy
(367 puan) tarafından
Canim yasadigin cok agir cok uzucu evet Allah sana sabir versin..  bszi arkadaslar biraz konuya alayci tavirlarla yaklasmislar ten tene falan filan.. sanal olsun ten tene olsun farketmez sonucta zihinselde olsa aldatmis. Basina gelmis birisi olarak soyluyorum. Oncelikle sakin kal. Yuvani dagitma ama esinin yaptigi seyin basit birsey olmadgini goster. Bir daha yapmaya cesaret edemesin.. Bazi erkeklerde bu hastalik gbi bisey gercekten bundan kurtulmasi icin esine yardim et. Hayatinizi renklendr ona ilgini arttir ne bilim iliskinizi bir daha gozden gecir. İnsaah cok mutlu olursunuz, Allah kotulere firsat vermesin..
0 oy
(626 puan) tarafından
en iyisini yaptın bacım ama hiç bir zaman tam güvenme yapmaz deme eğer yardım isritorsa yardım et yukarı da Allah sorar eşin senden yardım istedi sen yardım etmedin yuvanı yıktın diye lakin bi gözün hep üzerinde olsun aile terapistine gidin kendi de pskiyatriye gitsin
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Her şeye okey de nasıl olursa olsun aldatma aldatmadır. 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ay bilemiyorum çok zor bı durum ben asla kabullenemezdim 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ben her filmi gibi
0 oy
(985 puan) tarafından
Ya artık bunu anlayın aldatmakla ilgili olmasının ailesine iyi bakmasının istediğin herseyi almasının bir alakası yok çünkü böyle olunca hiç konduramiyorsun ama yapan yapıyor sonrada içini rahatlatmak için ailesine iyi bakıyor. 
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Bu erkeklerden nefret ediyorum başka sözüm yok 

Her haltı yeson hep kadından gitsin alttan alan kadın olsn
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Aldatmış sonuçta 
0 oy
(50 puan) tarafından
Ay canım benim eşimde de böyle bı hastalık olabilir mi acaba. Bana yltelefonu falan hayatta kurcalatmaz. Bende şüphe ediyorum. Bide sizin mutlu evliliğiniz varmış. Bizim evliliğimiz çok düzensiz
0 oy
tarafından
Aldatmadan cok kendisinin tedaviye ihtiyaci oldugu belli oluyor kafasiji bir yere vurma, kendine zarar verme istegi olgun bir insan davranisi degil.. onun disinda yapilmasi gerekeni yapmissin
0 oy
(872 puan) tarafından
Bak hatasını anlamış. Gerçek hayatta aldatmadıysa şans verip doğru yapmissin. Umarım bir daha öyle bisey yapmaz.
0 oy
(40 puan) tarafından
Ayyy çok kötü bir durum aldatmaya girer. Rabbım yardımcın olsun 
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım ALLAH islah etsin şunu söylemek istiyorum eşin sen öğrenince ağlamış ya hani neden sen öğrenmeden önce utanması arlanması yoktu madem bağımlılıktı insan utanır eşinin yüzüne bakarken bide arsız gibi senle tartısıyomus utanmaz ALLAH bunları islah etsin böyle bir durumun varsa sen eşisin sana söyleyebilirdi madem candan istiyomuş doktora gitmek hepsi bahane bacım erkek milletinden korkulur hepsini kastetmiyorum asla olanları 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin kuzum üzüldüm senin adına
0 oy
tarafından
Hastalık olduğunu  yardım istemesi gerektiğini  sen yakaladıktan sonra mı fark etmiş yeme beni şimdi Allah yardımcın olsun affedilecek şey değil ama çocuk için bir şans daha verilebilir ve takipte kal hep güvenme ama güvenmedigjni de bellli etme 
0 oy
(909 puan) tarafından
Senden önce veya senden sonra fark eden birşey yok sonuçta aldatmaya giriyor. Psikolog randevu alın birlikte seansa girin. Takip et eğer devam ederse oturur mantıklı bir karar verirsin canım. Hakkında hayırlısı olsun. Ama sensa içeri sende gir
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Başka kadınlardan kurtulmak için senden yardım istemese de ne biliyim 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Linç edilmissin bacım

Bence biraz yapıcı olun arkadaşlar

Herkesin hayata bakış açısı farklı herkesin hayatı farklı öyle ha diyince yuva yikilmiyor 
0 oy
(119,578 puan) tarafından
8 aylik bi bebegjn anne ve babasi ayrilsa suan en hissetmiyce ve etkikenmiyce donemleri yol yakinken birak

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 249 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 663 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 829 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,316 cevap

34,987 kullanıcı

...