0 oy
1,654 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhab arkadaslar. Cok mutlu bir evliliğim vardi 8 aylik bir bebegim var. Esim cok ilgili bizi dusunen ilgilenen hasta olunca oraya buraya kosan ben ne istesem alir getirir. Oyle bir sey olmadi ki yapmasin. Ama son 1 aydir biz surekli cocuk yuzunden kavga ediyoruz sozlu tartisma seklinde. Bagirma cagirma olmuyor..kusuyoruz ve uzun zaman konusmuyoruz. Tam yeni baristik o tuvaletdeyken telefonunu karistirdim bir baktim yabanci bir kadinla kotu mesjlasmalari var. Tam mesajlari okuyordum esim geldi.sonrasinda ben evi terk etmesini her seyin bittigini soyledim.ama oturdu bana acik acik her seyi anlatti. Sanal iliski yasiyormus. Bir suru kadinla. Hastalik gibi bir sey oldugunu beni tanimadan once her seyin basladigini anlatti. Bundan kurtulmak istedigini soyledi. Hungur hungue agladi kafasini vurdu duvarlara geldi ayagima kapandi. Ailemi cok seviuorum sen de bana yardim et. Bugun itibariyle buna son vericem ama bir daha boyle bir sey hissedersem seninle paylasicam psikologdan yardim alicam falan dedi. Kendisi gercekten cok merhametli cok iyi niyetli duzgun etrafra her kes ondan akil alir. Egitimi de cok yuksek biri. Ama boyle bir zaafi varmis. Benim dunyam basima yikildi. Yasadigim hayal kirikliginin tarifi yok. Ama kizimi dusundum  aileyi dagitmanin bosanmanin insani psikolojik acidan ne kadar yiprattigini bilerek  esime bir sans verdim. O da bana yemin etti soz verdi. Sizce yalnis mi yaptim? 

41 Cevaplar

+5 oy
(13,702 puan) tarafından
O hangi erkekki kadın ayarlayacak ve bulusmayacak..
(1 puan) tarafından
Hayir bulusmaktan bahsettigi icin aciklama yaptim. Zaten ben yazdim farketmez ikisi de aldatma diye. Sakin olun arkadaslar sans verdim diye hemen karalamaya calisiyorsunuz. Cok zor zamanlar geciriyorum.saglikli bir kara mi verdim yoksa yalnis mi ben de bilmiyorum. Hadi gel hic bir sey olmamis gibi seni affettim demedim zaten. Ev ortami buz gibi.belki bu aylar belki yillar surecek.
(7,036 puan) tarafından
Rabim hepimize huzur geçim versin esinede ihsan eylesin senin için zor bir durum ama eşin piskologa gitmeden tam tedavi olup ilestigini görmeden affetmeseydin bacım belki öyle bir hastalığı yok keyfine yapıyor belkide yinede senin kararın senin hayatın biz ne diyelim
(13,702 puan) tarafından
Valla sakiniz karalamaya da çalışmıyoruz  bizi bağlamaz çünkü.
Sadece tentene başka sanal başka mi oluyor öyle savunmaya geçtin de
(1 puan) tarafından
Dedigim gibi kesinlikle savunmaya gecmedim. Bulusma diye bir sey yazdigi icin ben de tentene bulusma olmadi manasinda ama yine de farketmez her turlu aldatmadir dedim.
(7,036 puan) tarafından
Tedavi olup isletigini görmeden affetme bacım önce piskologa gıdın hastalık mı degilmi onu öğrenin
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Baktı ki gördün msjlari hemen de nasıl yalan dolan
tarafından
Bu arada sağlık durumun daha iyidir inşallah
(13,702 puan) tarafından
Şükürler olsun iyiyim kuzummmm zayflicam ben :D
tarafından
Bence kilolarda çok yakışıyordu sana aşkım:,-)
Ama tabi sağlık daha önemli
(7,036 puan) tarafından
Mervenur dört gözle zayıf fotolarını bekliyorum
(13,702 puan) tarafından
Ay inşallah kiiiiizzzz :D çok istiyorum :D
+1 oy
(917 puan) tarafından
Bence boşanma iyi yaptın ama gözün üstünde olsun gerekirse tedavi olsun kocan bu da bir tür bağımlılık gibi heralde onda 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kendi ayağına sıkmışsın hep olan birşeymiş senden sonrada yapmış evlenincede yapmış çocuktan snrada yapmış
0 oy
(736 puan) tarafından
Bilmiyorum bende siddetle karşıyımdır aldatilmaya ama demekki bu onun hastaligi haline gelmis ve sana herseyi itiraf edip bana yardim et ben bu durumdan kurtulmak istiyorum demis bence cocugun icin sans verip destek olmalisin insallah duzelirsiniz
0 oy
tarafından
Canım Allah yardımcın olsun böyle bişey olsa kendini kesse kılım kipirdamaz heralde ... Senin evliliğin balım kararı verecek olan sensin 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Valla kurtulamaz. Sürekli aldatır boynuzların çıkar ilk aldatmada bence hemen boşanılmalı ilki olanın sonu olmaz bence 
(367 puan) tarafından
Ya nasil konusuyorsunuz boynuzlarin filan.. hic mi vicdan yok sizde. Basiniza gelmeyecegi ne malum??
(1,610 puan) tarafından
Boynuz kelimesi uygun olmamış olabilir ama gerçekler bunlar ben sadece senin için demedim genel anlamda dedim ilk aldatmada hemen boşanılmalı çünkü ilki olanın gerçekten de sonu olmuyor
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ne hastalığı canım ya bildiğin kılıf uydurmuş işte. Hep söylüyorum gözünüz kapalı hiç bir erkeğe güvenmeyin yapmaz demeyin.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım sosyal medya hesaplarını kapatsın gerekli numaralari kaydetsin imkanı.olmazsa belki yapmaz
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Bence eğer gercekten istemeyerek yaptığı hastalik psikolojik bi sey olsaydi bunu sana soylerdi o kadar zaman saklamazdi sen ogrenince de napsin normal degilmi o tavirlari :ermm: ayrica kim olursa olsun egitimli olmasi karakterini degistirmiyo bu bi ayricalik veya ekstra bi + degil aldatan insana guvenmem bi kere yapmissa bidaha kesinlikle yapar 

0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Canım çok merak ettim nasıl yakaladın yani whatsaptanmi yoksa başka sosyal iletişim ağlarından mi evlenmeden önce varsa byl bsy bu zamana kadar nasıl sen görmeden saklaya bilmiş Rabbim doğru karar vermeni verdigin karardada mutlu olmanı nasıp etsin 
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım çok merak ettim nasıl yakaladın yani whatsaptanmi yoksa başka sosyal iletişim ağlarından mi evlenmeden önce varsa byl bsy bu zamana kadar nasıl sen görmeden saklaya bilmiş Rabbim doğru karar vermeni verdigin karardada mutlu olmanı nasıp etsin .
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Sende bunu yedinnnnnnn
0 oy
tarafından
bende yasadim bu durumu ayni sekilde yapti yalan dolan hep ayni iyiliği yanina kar baska bisey olmaz takma kafani 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kaybetme korkusu başlamis ve sonuna kadar inkara baģlamis böyle bir hastalik ilk defa duydum resmen duygu sömürüsüyle senin duygularini bastirip kendini aklamis.
0 oy
tarafından
Yaa her haltı yiyip yiyip bu bir bağımlılık,hastalık demeleri çok komik.madem farkındaydı tedavi olsaydın kardeşim,eşin yakalayınca mı artık olmayacak,psikologtan yardım alacağım diyorsun.affetmenize bir şey diyemecegim ben olsam affetmezdim 
0 oy
tarafından
 ergenlikte p.rno izlemek ve bunları yapmak erkeklerde alıskanlk oluyor malesef cogu evlenincede devam ediyor. Psikolok konusunda dogru soyluyorsa gitmek isterse dogru yapmissin afederek gitsin tedavi olsun Rabbim yardimcin olsun yuvanı kurtarmak icin caba sarf etki sonra pisman olma
0 oy
tarafından
youtubede izlediğim işinin ehli ilişki danışmanı var. Selon karacehennem. Onlinede görüşme yapıyor. en fazla 4seansla çözüyorum diyor.Araştır. numarasın bulirsun
0 oy
(25 puan) tarafından
Eşinin yaptığını asla doğru bulmuyorum ama olabilir bazı insanlar gerçekten kendisini bu tür şeylerden kurtaramayabilir. Sen ona bir şans ver ve onu o düştüğü kuyudan çıkar eğer ki çıkmazsa bırak orada kalsın. İnsan evlilikte ilk önce güven ve sadakat ister bunlar yoksa o evlilik bitmeye mahkûmdur. Dediğim gibi eşine bir şans verip ona yardım etmelisin.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yıllardır yapan vazgeçmez çok zor. Hemde dışarıdan iyi karakterli görünen ama özünde bambaşka bir ada.çm en korktuğum insan tipi... 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 248 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 662 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 828 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,182 soru

11,381,669 cevap

34,875 kullanıcı

...