0 oy
129 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Eylülde kızım doğacak şimdiden alıyım bezi diyorum çünkü her geçen gün zamlaniyo siz hangi marka kullanıyosunuz memnun musunuz sızdırma yapıyo mu yapmiyo mu 

13 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bezde stok yapmak sıkıntı canım pişik yaparsa elinde patlar biz doğduğundan beridir sleepy kullanıyoruz çokta memnunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sızdırmadan ziyade çocuğunun cildine iyi gelip gelmemesi önemli canım bence çok çok alma sonra elinde kalma ihtimali var
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Prima kullanıyorum ilk başladığımdan beri 21 ayda 5 e falan katladı ama birgün beni pişman etmedi ve molfix ve canbebe denedim hep kaçırdı 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Sleepy kullandim sizdirma oldu ama dokusu filan guzeldi alsinda molfix kullandim dokusu cok iyiydi hic sizdirma olmadi canbebe kullandim yani iyiydi diyebilirim bir de bimdeki bezden almistim ismi jenny willy mi wily mi ole bisi bantlari kopmustu hep ama bence en iyisi molfixti. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İki kızımda da Molfix kullandım. Sleppy denedim çocuğu sabah yataktan hep şu içinde aldım resmen. Bir ara evy bayby kullandım hediye gelmişti. Molfixle es degerdi diyebilirim. Aralarında fiyat farkı olmadığı için ben molfixle geri döndüm 
0 oy
(873 puan) tarafından
E bebekten baby me alıyorum bana uygun geliyor. Ama ilk bir paket alıp denemek lazım pişik yapar mı diye. Bir de bence pişiği ıslak mendille silip krem sürmek yapıyor. Ben ılık su ile yıkayıp temızleme pamuğu ile kurıluyorım

2 saate bi almazsaö hepsi taşırıyo ayrıca 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
1 numara için 2 hatta 4 e kadar sleepy bio natürel tavsiye ederim sonra bebem naturel 
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Canm benm kızıma Prima ve Molfix den baskasi iyi gelmedi bebek cildi ile alakalı oğluma da sleepy başladım sızdırdı baby turco aldım memnun kaldm malum prima Molfix fiyatalri bebeğin doğmadan alma alerji yaparsa elinde patlar eşimin arkadaşı bebek bezi alma geldi e bebek in kendi bezi hep pişik yaptı mesela elimde bez bitmişti mecbur market bezi aldm pişik yaptı her bez her bebeğe iyi gelmz
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bezi stok yapma denemelisin aldigin bez pisik yapabilir elinde patlar ben şimoşa pampers aliyom
0 oy
(78 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum canım Prima bizde pişik yaptı, zaten çok hassas iki defa kaka yapsa pişik olan bir bebek benimki. Molfix den memnunum başka da bir marka kullanmadım zaten.
0 oy
(5,954 puan) tarafından
9.5 aylık oglum ilk gunden beri prima premium kullanıyorum sızdırma yaşamadim.
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Canbebe tek geçerim oğlum 16 aylık olana kadar Molfix te inat etmiştim bazı zamanlar taşıyordu.sonra sleepy denedim onu da sevmedim son 3aydir Canbebe kullanıyorum anlatmaya gerek yok mukemmel
0 oy
(788 puan) tarafından
Silepiy kullandım memnun kalmadım evy baby aldık gayet güzel di oda bozdu şimdi şok market bezini deniyorum iyi gibi duruyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 227 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...