0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (240 puan) tarafından
Burdan 8 bucuk saat sürüyor merkez, 3 saat de ailemin yanına aktarmalı, ilçede oturuyorlar ailem. Toplam 11 buçuk saat sürüyor. Otobüsle gece çıksam zorlanırmiyim bebekle deneyimli anneler yardım ediniz. Uçak hem cok pahali geliyo hemde 6 saat fln da ucak sürüyor ( burdan hava alani 2 saat. Sonra annemlerin ora 3 saat derken 6 saati gececek) 

8 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
Çocuğa göre değişir. Ben çıkmadım çünkü benimkiyke 2 saat yol bile gidilmez. 
(240 puan) tarafından
Gündüz bnmkide gitmez ama gece nasil olur bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Açılın bu konuda deneyimlyom iki kez 3 saat yolculuk ve 1kez de 10 saatlik yolculuk yaptım bolca atıştırmalık şeyler yap sevdiği oyuncakları al bir tane dde kitap 

Gece yolculuğu tavsiyem gündüz ızdırap oluyo 
(240 puan) tarafından
:) Evet bende gece uyur diye düşünüyorum. Kitap oyuncak atiştirmalik fln da alicam da. Korkuyorum bi aksilik olurda uyumazsa yolcular şöför fln söylenir diye. Peki bebek için indirimli koltuk verirler mi yoksa onada tam bilet mii alacm
(2,475 puan) tarafından
Yok kız genelde huysuzluk yaptığında tüm otobüs seferber olmuştu susturmak için hatta muavin aldı koltuğa götürdü sakinlessin diye
(2,475 puan) tarafından
Ben hiç sormadim  hep tam bilet aldım yalnız bir seferinde netten bakmıştım.bos koltuk vardı en son varacağı şehirde bizimkiydi o zaman almadım yalnız oturan adamdan rica ettim koltukları değiştik rahat rhat gitmiştik
(240 puan) tarafından
Ay inşallah benimde iyi gecer ya
0 oy
(119,318 puan) tarafından
aay biz 2bucuk yas ve 3 ayla 40 saat gitcez boyle postlari gordukce bi stres oluyom
çok yakinda
(1,733 puan) tarafından
Nerden gıdıyorsun kı Sevda senı Almanya dıye bılıyordum ben
(1,610 puan) tarafından
İyi yolculuklar iyi sabırlar şimdiden sana ve enişteye :-)))
(240 puan) tarafından
Ay Allah kolaylık versin sevda. Allahtan eşin yanında olacak ben tek gitcem bebekle
belcikadan eskisehire amiin sagolun
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ben 6 aylik kizimla bursadan karamana gittim canm gündüz yolculuğu yaptim gece kizim cok huysuz oluyor çünkü onu uyutana kadar beni çoktan arabadan atarlardi heralde ama uykusu geldimi oyle boyle değil yani ben bile bazen tahammül edemiyorum gündüz baya sağa sola bakarak oyalandi millet konuştu sevdiler emdi kalkti falan bizde o şekilde baya geçirdik o yolu 
(240 puan) tarafından
Bi ara kendi arabamizla gittik uzun yola gündüzdü o zmn. Kıızm cok sıkıldı ağladi. Gece belki uyur diyr düşünüyorum
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bebege gore degisir ya mesela ben 1 yasindayken 3saatlik yolculuk yaptim ama sanki 10 saat gibi geldi felaketti normalde arabayi otobusu filan cok sever hemen uyur sakin bi bebektir ama nedense bindigimiz ilk andan itibaren agladi hic susmadi otobusun bi ucundan diger ucuna kucagimda pispisladim herkes bi yandan yolcular muavvin şoför dahi laf ediyolardi herkes laf sokuyodu bisey diyolardi inmemize 2 saatvardi daha yeni binmistik resmen yari yolda birakip incektim oype bunaldim ki anlatamam hiv bitmicek gibiydi 
(240 puan) tarafından
Bende ondan cok korkuyorum işte ağlar  biri bişey der diye :( gündüz cok sıkılıyo uzun yolculukta kendi arabamizla gitmiştik bi kez hep ağldi
(1,223 puan) tarafından
Valla yine gitcem 1 bucuk ay sonra filan ama napcam bilmiyorum inan smdi biraz daha buyudu belki akilli durur insallah yani
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Gece uykusu iyi ise mutlaka gece yolculuğu

Ben ilk 5 aylıkken Bursa'dan Adana'ya gittim gece yolculuğu yaptık tüm gece uyudu çok rahattım onun dışında 1.5 ve 3 yaşında Giresun'dan Adana'ya gittim o zaman da yanıma çubuk kraker aldım saklama kabına salatalık dildim koydum sevdiği oyuncaklardan bir iki tanesini yanıma aldım yine gece yolculuğu yaptım yalnız yine gece uyudu sabah uyandığında ise otogara varmaya 1 saat falan kalmış oluyordu zaten o zamanda oyuncakla oyaladım yiyecek yedi 
(240 puan) tarafından
Gece bi kaç kez kalkar Emer uyur hemen. Otobüste uyur mu bilmiyorum cok tedirgin oluyorum biri bişey der moralim bozulur diye. Of ne zormuş ya uzun seyahat :( bebek için indirimli koltuk oluyo mu peki çift kişilik alsm koltuk
(3,347 puan) tarafından
Valla canım ben çift kişilik tek bilet alıyordum o kadar yolculukta şansıma yanım boş oluyordu çocuk rahat ediyordu bebek için indirimli olur mu bilmiyorum onu gideceğin firmaya sor
(240 puan) tarafından
Tamam canım cok teşekkürler
(3,347 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah çok rahat çok güzel geçer yolculuk ☺️
(240 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben yapıyorum akşamları çocuğunun uyku saatine göre biletinizi alın yolculukta sürekli yatar sizde rahat edersiniz 
(1,610 puan) tarafından
Korkmana gerek yok rahat ol
(240 puan) tarafından
Sağolasn canim az da olsa rahatladim
(1,610 puan) tarafından
Rahat ol tabi en arka boşsa oraya al bence rahat oluyor emzirirken arkadaki bakıyor mu görüyor mu korkusu olmuyor en azından
(240 puan) tarafından
Hım evet mantıklı o zaman arka koltuk :)
(1,610 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(14,032 puan) tarafından
15 aylıkken yolculuk yaptık hemde 24 saat gittik ve çok güzel geçti biz kıyameti koparır diye beklerken tam tersi sesi çıkmadı gayet keyifliydi Eylül'de yine gideceğiz ama bu sefer gece gideceğiz sabaha ineceğiz 
(240 puan) tarafından
Kendi  arabamizla gittik bi ara uzun yola ok sıkıldı hep ağladi gündüzdü bide. İnşallah gece rahat gecer yolcular of puf yapar diye de korkuyorum. Bebek için indirimli koltuk verirler mi peki
(14,032 puan) tarafından
Yok canım sanmıyorum ona da normal koltuk alıyorsun. Biz oğluma almadık eşimle beraber ikili koltuk almıştık. Ama Kamil Koç u biliyor musun ben orda çalıştım kısa bir süre, böyle bir imkanları yoktu
(240 puan) tarafından
Olmadi tek kişilik alirim boş yer olursa gecerim artık napim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 99 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 126 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu