0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (4,068 puan) tarafından
2.5 yaş ve 5 aylık bebkle 

Bebk arabsı ve bast bebk arabsı alıyorlrmı bagaja ikisni kucakta tutamm puseti bagjamı yoksa koltuğamı koyıysnuz çocuklarınızı nasıl oyalıyorsunz normlde çişni tuvalete yapıyo ama bez bağlamalı mıym perşembe yda cuma çıkcam yolda bna lütfn herşyi söyleyin ya 

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
İkisini de bagaja alırlar ama sen eger 2 koltuk aldıysan puseti mecbur aşağıya bırakırsın tuvalet konusunda da bise diyemiyorum ama biz 2 3 saatlik yol gittik oğlumun hic tuvaleti gelmemişti 
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bebek arabasi da aliyolar puseti de ben goturmustum ama firmaya gore degisir mi durum bilmiyorum. Ben bez bagliyorum tutamaz mola vermiyo da bazi otobusler bide rezillik yasamamak adina bagliyorum. Oglum icin de kizim icin de sevdigi yiyecek ve icecekleri aliyorum yol boyunca yetecek kadar cunku sadece bu sekilde duruyolar. Ve her saat uygunsa eger uyku saatlerine denk getirebilirsin rahat olur senin icin. Ben gece 12 1 gibi veya sabah 4 5 gibi bindigim zaman yol boyunca uyuyolar tabi bu saatlerde bilet bulamadigim cok oldu o zamanlar da dedigim gibi yiyecek ve iceceklerle oyaliyorum. Cok sık yolculuk yapiyorum 4 saat suruyo. Alistim artik sayilir
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Yolculuk esnasında bez bağla çocuğa. İki kişilik koltuk al büyüğü yanına oturt küçüğü kucağında tut. Puseti alirlar otobüse. Oyalamaya gelince oyuncak abur cubur biraz telefondan video arada ağlamalar bagirmalar sonra uyuyakalmalar falan derken varıyoruz.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 188 göst.
21 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 241 göst.