0 oy
1,470 göst.
Diğer kategorisinde (1,849 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Diyelim ki evde misafir var diye yemek yapamadınız geç hazırladınız ütüsünü yapmadınız diye dayak yediniz mi hiç? Ya da yeseniz ne olurdu 

79 Cevaplar

0 oy
(119,224 puan) tarafından
sen bu yuzden siddetmi gordun
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dayak mı? Ağzını açıp asla laf bile etmez sağolsun. Eğer böyle birşeyden muzdarip olduysan ya tavrını koy ya da boşan. Ele boşan demek kolay ama sen de köle değilsin bir zahmet ütüsüne veya yemeğe el atsın
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Dayak yemedim ama dayaktan beter laflar söylüyor 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yapmasam bile sogan ekmek cay ver yiyim der sıddet in herseyine karısıyım allah yardımcın olsun ya ne dıyım geri kafalı adamla yasamak zor keske beynini gelıstırse keske beyın satılsa alsak ailesinden terbiye almamş
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Misafir olsun olmasın. Canım istemezse yemek de yapmam ütü de. Eşim de sağolsun bisey demez sen çocuklarla yoruluyosun der yumurta kırar 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
En kötü dışardan söyler yada o yemek yapar kızım yeni doğduğu zaman afedersin dona kadar ütüleyen ben ütüyü unuttum ve asla ses etmedi şiddetin ve aldatılmanın affı yoktur rabbim kimseye yaşatmasın
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben eşime uygulasam o bana uygulamaz öyle diyeyim. Bu konuda Rabbime bin şükür ediyorum. Yaşamadığım bir durum hakkında ne desem yalan olur. Ne durumda insanlar var gidecek yeri olmayan muhtaç olan ya da daha da sıkıntılı ne hayatlar var. Ne denilir ki umarım hiç bir kadın böyle bir şeye maruz kalmak zorunda olmaz. 
0 oy
(554 puan) tarafından
İnşallah böyle şey yasamamissindir canım. Eşim gün içinde beni arar durum nasıl kız durdu mu işlerin yetişip yemek yaptın mı diye. Çünkü kızım çok koşturur peşinden. Ve dışarı çıkarırım her gün. Ben de yapmadiysam ya anneme gideriz ya annesine ya da dışardan söyleriz. Ya da hazır köfte döner falan alır kızartır o şekildeyiz hep. 
0 oy
(854 puan) tarafından
son ekmek parasi 1.50 kurus o zamanlar tabi 1 tl vermedim diye dayak yedim ayaklarimin uzerinde tepinip ezdi hala kirmizi duruyo gitmedi izleri dayakta ne ki piskolojim bile bozulmustu yedigim dayaktan kahkaha atiyodum delirdim diye evden kaciyodu 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Bende karşılık verirdim elime ne geçerse nerde son bulursa artık zaten sinirledngimfe acıyı pek hissetmem 
0 oy
(7,515 puan) tarafından
Agzina ederim 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bir defa el kaldırmaya yeltendi. Bak kaldırdı demiyorum yeltendi kafasında iki bardak bir küllük kırdım daha da cesaret edemez. Ben anamın karnından dayak yemeye mı çıktım 
0 oy
(73 puan) tarafından
Daha bugün annenede ye gel deidm yemek yapmicam kesinlikle benim için boşanma sebebi her ne nedenle olursa olsun bana el kaldırması yada bana psikolojik şiddet te bulunması benim için boşanma sebebidir bana kilom ile alakalı bile şaka yahut bir yorumda bulunduğunda ona sınırını bil diyorum bana saygılı olacak
0 oy
(311 puan) tarafından
Dışardan söyler yeriz,oturur zeytin domates ekmek yeriz o da neymiş öyle tobe 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ütüsünü ben yapmıyorum zaten kendi yapıyor hergün gömlek giyiyor ve bende ütü yapmayı sevmiyorum sevmediğim için saygı duyuyor . Yemek ise hazırlamaya vaktim olmayinca dışardan söyleriz  yada makarna felan yeriz 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Genelde geç hazırlarım.. Canım istemezse dışardan söylerim hesabını dahi vermem.. Sadece gömleklerini ütülerim çoğu zaman tsört giyer. Gömlek ütüsüz ise rica eder yaparım. Ben ona hizmetçi gelmedim.. Hizmetçi arıyorsa tutar Bi tane hem bana hem ona hizmet eder... Ki eşimde öyle tiniyette biri değil... Olursa ne olacagını iyi bilir.. 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Yanlış bilgi vermiyim de bildiğim kadarıyla yemek yapmadığı da sana neden yemek yapmadın diye soramaz çocuğuna bakmadığı da neden bakmadın diyemez evi temizlemediginde neden temizlemedin diyemez bunlara hakkı yok sen ona bir tek cinsellik yönünden hayır diyemezsin ona hakkın yok gerisi yapmasan da onun sana söz söylemeye hakkı yok ama nerede bu devirde bunu bilip uygulayan erkek yaptığımız herşeyi fıtratımızda olduğu için yapıyoruz onlarda buna mecbur olduğumuz için yapmamız gerektiğini düşünüp öyle davranıyorlar 
0 oy
(583 puan) tarafından
Dayaği ben değil eşim yer ona herzaman derim beni döveceksen  tek hakkın var iyi değerlendir diye sonra eli kırılıp  kafası gözü patlar ağzında diş kalmaz vs . Babam saolsun bu konuda uyardı em başta.  Evin önüne gömerim  seni dedi  benim adama.  Yeltenmez bile böyle biseye. Çok şükür öyle biseyimiz olmadı yemekte yapar ben yapamadiysam çocuğa bakmaktan bazen yapmıyorum işten geliyor o yapıyor.  Utu yapamadım aşkım diyorum aman boşver böyle de giyerim diyor.  Ama ben kişilik olarak ta sert biriyim laf dese bile altında kalmam 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yemek yapmasam gıkı çıkmaz,çocuklardan dolayi yapamamış olsam sen çocukların yanında dur ben yaparım der,ben bütün kıyafetlerini ütüleyip yerine koyarım bana kızar ütüleme yorma kendini diye ben öyle de giyerim der Allah başımdan eksik etmesin onu,bugüne kadar bırak dayağını bi s.lak dediğini bile duymadım 
0 oy
tarafından

Hayır tabiki. Normal olan herhangi birsey icin dayak yememek zaten. 

Bosanirim napacam susup oturmam.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 128 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 262 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
78 cevap 771 göst.
29 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
11 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...