0 oy
1,469 göst.
Diğer kategorisinde (1,842 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Diyelim ki evde misafir var diye yemek yapamadınız geç hazırladınız ütüsünü yapmadınız diye dayak yediniz mi hiç? Ya da yeseniz ne olurdu 

79 Cevaplar

+8 oy
(4,284 puan) tarafından
Şiddetin her türlüsüne karşıyım hiçbir hemcinsimin yasamasini istemem Rabbım korusun 
tarafından
Evet hiç kimse ne olursa olsun şiddeti hak etmez +
-Reklam-
+6 oy
(12,851 puan) tarafından
Günlerce yemek yapmasam neden yapmadın demez bilir ki bı sebebi vardır olmasa da canı yapmak istememiştir diye düşünür ütüsüz kıyafet gitmek gibi bı takıntısı hiç yoktur bunlar için şiddet görürsem eğer hiç düşünmeden ayrılırım
+4 oy
tarafından
Ağzının ortasına bir tane yapistiririm bu saatten sonra kendi hazırlar.zaten ben olmam
+3 oy
tarafından
Hiç elini kaldırmaz ama psikolojik şiddet tam gaz devam eder hiç susmaz yetişemem ağlarım agladikcada konusur
+1 oy
(2,524 puan) tarafından
Yok artık daha neler 
+1 oy
(15 puan) tarafından
Benim başıma hiç öyle bisey gelmedi Artı geç hazırladım yemeği ütü de yapmadım bunun için dayak yemem yersem eger sonu kötü olabilir 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Boşanırım. Net 
0 oy
(3,600 puan) tarafından
O ütüyü elbiseye değil onun yüzüne basarım asla el kaldıramaz bana  kaldirmazda zaten 
0 oy
(10,712 puan) tarafından
O da birsey mi ben gebeyken 1 parmak ablasının aldıgo verdigi sucuktan yedim diye ustume yuruyup bogazımı sıkmaya kalktı. Ellerimin ustunu morarttı. Kac defa yemek yerken neymış tezgahın ustunde tabak kalamış diye aglatarak sofradan kaldırıp yıkattı onu 
(10,712 puan) tarafından
Aman vallaha benden uzak olsunlarda baska sey istemem
(48,367 puan) tarafından
bide yasi olgundu esinin demi karakteri sifir olduktan sonrq yasta onemli olmuyo kurtuldun sen bide annen duzelse kafan rahatlar
(14,428 puan) tarafından
Kimse boşanmak için evlenmiyor bazen nelere göğüs geriyosun ama sonu yok
(10,712 puan) tarafından
Tabi nelre gogus geriyorsun. İş batırdı onca para gitti canınsag olsun olmadı yani ne yapalım dedim. Kac sene calısmadan oturdu ekmek almaya para yok dedi alyansımı verdim sat dedim lafını etmedim. Ama yaranamayınca yaranılmıyor
(13,203 puan) tarafından
Yok kuzu ananı çek dönme o kadar net.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ne münasebet ya !!! Neyin daysvini yiyecekmisim öyle adamı yanımda 5 saniye tutarsam insan değilim bu kadarda büyük konusuyorum ben canımı yolda bulmadım sokarım onun misafirine de kendinede
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Daha bi fiskesini birak parmağını bama uzattığını görmedim ki görsem o parmak ne hale gelir belli değil.

Dayağında bahanesi olmaz kendini bi bo.k sanan adı pi.c olan adam canı sıkılınca da dayak atar . Elleri gotune giresice
0 oy
(582 puan) tarafından
Evde bunların dışında gerçekten önemli ve ciddi kavgalar anlaşmazlıklar da olabilir ama hiç bir şeyin karşılığı dayak, şiddet, tehdit vs değildir. Böyle erkekten hayır gelmez. 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Dayak yemedim ama konuşuyor
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Hiç bu durumla karşılaşmadım bilmiomki eşim kendi yapma dio çocklardan dolayı ben gelince yaparsın şiddet mi kaldı bu devirde Allah göstermesin
(25,224 puan) tarafından
Asıl bu devirde şiddet var
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım öyle durumda kahvaltı baş yemeğimiz kahvaltı yapalım der kötek konusu doverse yüzümü göremez o vururken gücüm yettiği kadar bende kendisine vururum ben canımı yolda bulmadım bir kere boyun eyersen canım arkası gelir 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Böyle konular için babamdan çok dayak yedim. Birde yemin ettim kocam böyle b.ktan sebeplerle bana vurmaya kalkarsa boşarım, 20 yıl pislik babama katlanmışım daha üstüne bindiremem yanii.  Şükür olmadı eşimle öyle şeyler, bi şeyi bi kaç kere söylemiştir unutmuşumdur belki ,oda söylenir haklı olarak. Allah kimseyi böyle eften püften sebeplerle kıran insanlarla karşılaştırmasin. 
(788 puan) tarafından
Kıyamam canım öz babanmiydi
(1,948 puan) tarafından
Öz babam , hemde öyle yemek ütü gibi şeyler de değil. Bu niye yırtılmış dayak, pijamam niye katlı değil dayak,bu leğen niye burda dayak ,banyoya girmişsin niye oralar ıslak dayak, yüzüne krem sürmüşsun yok saçına niye öyle toka takmışsin dayak. Ay çok uzun, şükürler olsun Allah babam gibi bir eş vermedi.
(788 puan) tarafından
Rabbim herşeyin hayırlısı ni versin canim anne babayı da secemiyoruz. Maalesef cok şükür kurtulmussun  valla okurken içim acıdı Rabbim yüzünü güldürsün inşallah
(1,948 puan) tarafından
Aminn aminn canım . Allah kimseyi böyleleri ile imtihan etmesin.
(788 puan) tarafından
Aminnn canım Rabbim her daim iyi insanlar la karşılaştırsin.
0 oy
tarafından
Hayır şiddete karşıyız elhamdülillah ellerini kırarım 

Yapamadığım zaman kendisi yapar yada oturur bekler sıkmaz boğmaz beni hadi hadi diye
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Yemek yapmadığım o kadar çok gün oldu ki saysam bitmez bazen keyfi olarak yapmıyorum bugün çocuklarımla vakit geçirdim temizlik ütü yemek hiç bişey yapmadım utusuz tişört giydi hiç sorunda yapmadı bunlar için dayak yiyeceksem defolsun hizmetçi tutsun kendine 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
İlk zamanlar cok sustum baktım ki tepeme çıkıyor actım agzımı en sonunda taka tak gidiyoruz ne o altta kalıyor nede ben cünkü haklıyım ama şiddet yok dayak gibi müsadede etmem 
0 oy
(7,816 puan) tarafından
Yani neden böyle bir soru sorma gereği duydun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 128 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 262 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
78 cevap 771 göst.
29 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
11 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...