0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
eghdkeı

7 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En iyisini yapmışsın mesafe her zaman iyidir
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala bencede haklısın gelin ne alaka ya oyle samimiyet olmaz olsun bosver iyi yapıyorsun kocana iyi ol yeter
0 oy
tarafından
Hiç gelemem  böyle şeylere  canım vala ne kadar uzak okadar huzur 
0 oy
(32 puan) tarafından
Mesafe her zaman iyidir 
0 oy
(680 puan) tarafından
Bende ilk bir buçuk sene 1 hafta onlarda bir hafta kendimde kalırdım o kendimde kaldığım bir haftada sadece yatmadan yatmaya evime gelirdim hamileliktede arada sırada kalıyordum fakat çocuk doğduktan sonra hic kalmadım k.v hergün isterki orda olalım normalde hergün giderdim ama baktım bu hep böyle sürücek bende 9 10 günde bir gitmeye karar verdim 2bucuk senelik evliyim annemgilde bile artık kalmıyorum çünkü bir yerde kaldımmı evimi benimseyemiyorum 
0 oy
tarafından
En iyisini yapıyorsun bence ne kadar uzak durursan sizin için daha iyi
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Sonuçta küslük yokmuş sen doğru olanı yapmışsın. Nerde çokluk orda ... Luk demişler. Mesafe her zaman iyidir. Böylece ailesi de oğullarının evlenip bi yuva sahibi olduğunu kabullenir. Bence şuan çok büyük sorunlar yaşamamışsiniz ama samimiyet devam etseydi çok fazla yüz göz olunacak şeyler çıkardı emin ol. Kendinden ödün vermeden saygı çerçevesinde görüşmek en doğrusu. Bi kere hayır dediğin her konuda bu kadar ısrar etmemeyi öğrenmeliler. Her zaman her istediklerinin olamayacağını kabul ettirmiş oldun. 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 393 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu

381,582 soru

11,423,468 cevap

34,981 kullanıcı

...