+1 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (606 puan) tarafından
Kızlar ben gitmek istiyorum ama eşim bebeğiniz 2.5aylik küçük diye izin vermez aşırı pimpirikli çocuğa bişey olsa başının etini yer o yüzden annem gelsin istedim ama annemle gelir mi sen mi gel der bilemedim sizin gelirmi anneniz kalmaya 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gelir kalir ben giderim kalirim sen de gelsin annen bide kocan yeni baba olmusya ondan boyke hassas ecik buyusun duzelir 
(606 puan) tarafından
Umarım ya beni delirtiyor çocuğun ağlamasını duymadık daga ih dese ağlıyor diyo
tarafından
Yeni babalar oyle hep merak etme gecer
-Reklam-
+1 oy
(315 puan) tarafından
Benimde eşim pinpirikli 21 gün oldu doğum yapalı ağustos gibi bebeğim 3aylik oluyor gideyim diyorum oda bebek küçük olmaz dedi umarım ikna ederim annem rahatsız gelemedi

Bence sizde annenize bebek küçük virüs var o yüzdensen gel diyebilirsiniz
(606 puan) tarafından
Öyle dicem Bnim eşimde aşırı pimpirikli annemgilde bişey olsa zaten basinin etini yer abim ve babamda var orada bir kafin da lazım ama bnde gelsin istiyorum Allah yardımcınız olsun canım çok zor böyle kocalar
(315 puan) tarafından
Aynen hamileliğimde bu şekilde geçti pasta üstündeki mumun dumanı bana geldi diye bile sorun yapan biri son aylarda alışmışti inşallah çocuklu hayata da alınırlar kısa sürede
(606 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ikiniİnde valla umarım ama bizim baya oldu hala aynı ilkg un gibi sinir oluyorum ya
(315 puan) tarafından
Sizin de inşallah ben gezmeyi severim gelemem uzun süre şimdilik aşılar yok diye tedirginim aşı olsun çıkar gezerim gene
(606 puan) tarafından
Bende öyle canım en kotu market gezerim
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Gelirdi evim ayrıyken şimdi çok şükür hep yanımda 
(606 puan) tarafından
Ne güzel
(1,021 puan) tarafından
Eşim annesiyle pek anlaşamaz çocuğada bakamam ben kendime bakamıyorum dedi o yüzden annem 12 sene yengemle oturdu hiç tartışmaları bile olmadı çok şükür sadece babaannem ortalık karıştırıyordu
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sık sık gelirler ben de giderim ama annem hiç tek gelip kalmadı babamla geliyorlar :) gelip kalsın yani annen nolcak bebek büyüyene kadar beklicek misin gelsin
(606 puan) tarafından
Diyim bari annem sen gel der aynı sehirdeyiz 30km uzaklıkta
(4,651 puan) tarafından
Çok yakınmış kuzu ne güzel
(606 puan) tarafından
Yakın mi araba yok sürekli gidmwiyoruz yani onbeş günde bir gorusurus gerçi nadirdir ayda birgorusmek ama bazen oda yetmiyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yakın oturuyoruz sayılır. Gelirler ama kalmazlar normal olarak 
(606 puan) tarafından
Çok sanslisin
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Gelmemek için bahane uydurur gelicem der son anda huy degıstırır gelmez.
(606 puan) tarafından
Hı bizimki öyle yapmaz asla ama ben gel demedim üç yıllık evliyiz şimdi bebek var ondan gelsin istiyorum
0 oy
(791 puan) tarafından
Evin içinde olduğum için kalmaz kalabalık aile
(606 puan) tarafından
Ah canım kıyamam sen git madem
(791 puan) tarafından
Gdyorm gitigmde gelene kadar ağzmdan gelr nemzn gelcn nemzn gelcn
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Evet gelir. Hatta bugün gelecekler babamla birlikte 10 gün falan kalırlar
(606 puan) tarafından
Farfkli sehird emi yasiyisunuz canım seebebi varmı gelmelerinin öylesine mi
(1,106 puan) tarafından
Aynı şehirdeyiz ama 1.5 saat falan aramız ben ilçede oturuyorum onlar Ankara merkezde.... Bugün kızıma doğum günü yapacağım ondan geliyorlar ama öylesine de gelirler
0 oy
(119,499 puan) tarafından
gelemez mamesef
(606 puan) tarafından
Sen gidebiliyorsan oda güzel
(119,499 puan) tarafından
her yaz gidiyoruz
0 oy
tarafından
Gitsen ne olacak canım hem Allah korusun birşey olacaksa evin içinde de olur yani tabi olmasın da annene söyle belki gelir benim annem gelir ama çoğunlukla ben giderim 
(606 puan) tarafından
Bencede otel ama benim eşim bunu anlamaz evde bunaltiyor birde orda olsa hiç çenesinden kurtulamam
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Annem de gelir bende giderim. Annenin Gelme durumu varsa gelir heralde sen anneni bizden daha iyi tanırsın. Bizde kışın annem gelir bi hafta kalır döner. Yazları ve bayramlarda da biz gideriz oğlumla bir iki hafta kalır döneriz. 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 73 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MirayMirac (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 208 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 365 göst.