0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar eşim hiç değer vermez bana benle hiç vakit ayırmaz evlendigimizde ilk zmnlae çok iyiydi üstüme titrerdi aglatmazdi beni kirmazdi hediyeler alırdı anlıyordum beni çok sevdiğini 

Ama ben doğum yaptığım geceden bu yana 1 yıl oluyor çok değişti ve ona söylediğimde senin yüzünden değiştim der nedeni şöyle dediğimde tartışıyor sen benle tartışmak mi istiyorsun bu yüzden yapıyorsun der net sonuç almıyorum ağlasam ağla ağla timsah göz yaşlarını dök inanmıyorum der beni kiriyorsun canımı acitiyorsun desem yalanlarini yemezler der özel gün olsa asla kutlamaz hediye almaz hediye desem para mı var der tamam para yok bahçeden çiçek koparsan bana yeter çabuk mutlu olan biriyim ama eşim tam tersi 

Bir bana karşı böyle.olsa neyse ama gorumceme kaynanama çok iyi hediyeler alır anneler günü doğ günü onları aradığında canm bitanem kurban olayım gibi şeyler diyor şiir okuyor onlara ama ben esiyim değil bana şiir okuması beni ararken cnm bile.demiyor karı diyro kaba bir şekilde yada ismimi söyler ve zoruma gidiyor 

Basında hep bana o kadr uyiydi gorumceme kaynanam hep kiskanirdi oğlum sana çok iyi nasıl.gzl.laflar şiirler söylüyor derdi kaynım bile yenge sen ne yaptın da abim okuzlukten çıkıp bu kadr düşünceli nazik romantik adam oldu derdi ama kaynanam herkese diye diye eşim bir benden soğudu halada düzelmedi 

Birşey olsa bile.oglum sana çok iyi bize hiç gzl birşey demez sana der diyor ama tersi olmuş olay desemde yine aynı konuşma 

Kimse umrumda değil ama eşim düzelir mi eskisi gibi olur mu çok tartışıyoruz şimdiki haliyle düzelmiyor konuşulacak gibi değil anlamıyor beni onun için herşey şuan kendi ailesi.olmus ben değil acaba çok mu göze geldik ondan mı nazara inanıyorum öyle dusunuyorum

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Durduk yere kimse o aşamadan bu aşamaya gelmez diye düşünüyorum. Bi çift terapisi alın diyeceğim ama eşin yanaşır mı? Sanmıyorum.
tarafından
Söyledim tamam dedi gün aldık gitcektik ben deli miyim gidiyorum sen git dedi kaynanama söylemişti oda deliler gider sen gitme başkası gitsin demişti anlattım ama anlamıyor
tarafından
Ay yazıklar olsun böyle kaynanalarin soyu tükensin. Eşin barız annesinn doldurursuna geliyor
tarafından
Evet hemde çok eskiden öyle değildi ama bilmiyorum oğlunu kendisine bağlamış buyumu ne yapmışsa artik
-Reklam-
+1 oy
(5,006 puan) tarafından
Okurken ya nazar yada büyüu yapmışlar dedim içimden öyle geçti Rabb'im omslalah agzinzn tadını bozmasin
0 oy
(73 puan) tarafından
Bence konuşmaya çalış o noktadan bu noktaya nasıl geldiniz bunu bulun yani sorun ne sorunu bulursanız çözüm de bulurusunz 
tarafından
İşte benle konuşmuyor ki ağzımı açsam tartışıyor benle dün geldi yemek yedi çay dedi verdim önüne TV izledi oyun oynadı konuş benle dedim sus oyun oynuyorum dedi bende balkona çıkıp kızımla ilgilendim eve gelse yemek çay TV oyun yat başka birşey yok desem de tartisiyor
(73 puan) tarafından
Bu iş evlilikten çıkmış artık sanki sen onun bakıcısisin sana hiç boşanmaktadır bahsettiği yada sen ona bir sinyal verdiniz hic
tarafından
Evet tartıştık bosanaz dedi babama gittim ailem çocuk gibi tartışmayın bebeğiniz var aklımızı basiniza alın dedi bırakmadılar ama gibisle boşanmayı düşünüyorum
(73 puan) tarafından
Yaninadam seni kafasında bitirmiş ozman bu ilişkiye yapılacak hiç bir tamir yok kayinvalidene de boşalacak biz biraz onalrin etekleri tutuşsun bu sefer başlar eyvahlamaya
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Diye diye soğuturlar merak etme. Eşimle sevgili olarak evlenmedik. Görüştük ama sevdik birbirimizi . Nikah günü çarşıda işimiz vardı. eline çiçek yaptıralımmı nikah için dedi. Olur dedim. Eve gelince kaynanam ' iyi olmuş çiçek aldırmışsın' dedi. Bende onlar söyledi akıl verdi sanıyorum. ' Aa siz söylemediniz mi, ben öyle sandım' dedim. 'Aa yok sen istemedin mi? Oğlum bilirmişmi öyle şeyler' dedi.. Evlendik o günden sonra ne istekli birşey alır (hediye olarak) Nede onların yanında çarşıda elimi tutar. Kendi ailemin yanında daha rahat davranıyor.. Bir insan fesat olmasın yeter. 
tarafından
İşte diye diye böyle oldu o gün kaynanam bana diyor görümcem demiş biri abimi benden çok sevse yani eşi abimi çok sevse öpse sarilsa ölürüm her halde demiş ne biçim insanlar demiyorlar mutlu olsun tam tersi yuvanın yıkılmasını istiyorlar ama ne olsa eşim kopmamizi istemiyor yinede
(2,479 puan) tarafından
Şuna bak. Dolu böylesi.. Sen eşine bak onunla aranı iyi tut. Diğerlerini duyma bile. Şaşırıyorum böyle insanlara. Bugüne kadar kimseyi kıskanmadım fesatlanmadım Allah ta şaşırtmasın ölene kadar.. Hep dua ederim görümce kaynana olunca ilerde kötü hasletlerim olmasın.
tarafından
Kimsenin ne dediğini düşünmüyorum ama kaynanam eşimi kendisine bağlamış ne dese eşim tamam der
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Biraz da içindeki kişilik çıkmış bence nazar da var tamam ama okursun üflersin biter
tarafından
Hiç okuyup uflemedim o nasıl oluyor kız
(7,692 puan) tarafından
3 felak 3 nas 7 ayetel kürsü nazar gitsin diye
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Cnm seni sevdiğini anlaman için illa hediyeler almasına gerek yok mesela bana bı çikolata bile aldığında mutlu olurum çünkü duusnup almış erkekler çok değişik onları anlamak mümkün değil malesef oturup konuşsan daha iyi olur
tarafından
İşte denk istedihim herşey hediye değil ama cidden konusulmuyor başkasıyla konuşur bir benle konuşmaz
0 oy
tarafından
Benimkide öyle canım annesine ablasına canım cicim her işlerini seve seve halleder banada hakaret küfür minnet kaynanan nazar etmiştir diye düşünüyorum büyü falan inanmıyorum öyle şeylere ama kendi kaynanandan bil e beklerim yani 
0 oy
tarafından
Canim simdi yat  ruyana mutlaka eski gunleriniz gelecektir 

Ben oyle yapiyorum 

Ben daha dogum yapmadim hamileyim ama masallahh adam  180 derece döndü  ... 

Eski aşklarını Ruyamiz da goruruz artik .....!

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bence bu konuyu dillendirme sorun olarak görme gün yüzüne cikmasin 

Sen ondan birşey bekleme ama sürekli birşeyler yap her şeyini hazirlanhadi sahilde yiyelim ben hazırladım işte akşam çocuk uyuyunca su flim komikmiş beraber izleyelim mi gibi 

Vakit yarat sen biraz daha bak kendine daha fazla huzur alanı sagla.benxe duzelir
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kaçan kovalanır sen üstüne gittikçe kıymete biniyor
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sanki büyü mü yapılmış eşine karşı niye diye sorarsan kaynanan görümcene karşı böyle olması sana böyle olması tuhaf değil mi
tarafından
Bende öyle.dusunuyorum eşimin kuzeniyle o gün konuştum niye sana bu kadr değişti senin gibi birisni bulmuş ama hak etmiyor dedi kaynanam görümcem beni herkese koyuluyor eşime diyorum ama onları yine tutuyor
(1,446 puan) tarafından
Sen gene kimseye de güvenme biseyini anlatma canım kuzeni bile olsa kimse bilmesin yani
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Nazar değmiş, kaynananin veya nazar değdirdigini düşündüğün birinin bı kucuk parça eşyasını al evinde yak Tütüt
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Bunu eşinle açık açık konuş bence derdin ne senin, ne istiyorsun diye. Birde üstüne çok gitme. Kaçan kovalanır lafı çok doğru. O sana samimi olursa bu kez sen samimi olma. Kendine bak. Süslen gez. Evde de durma git arkadaşlarınla pikniğe kafeye. Evde bile güzel giyin ama adama yapışma bırak o peşinde koşsun. Belki de sen onun bi tarafını kaldırdın şimdi havasından sana bakmıyor. Sana değer vermeyene sen hiç verme. Ne olursa olsun senden değerli kimse yok bu dünyada o yüzden kendini değmeyecek bir insana da yıpratma 
tarafından
O kadr gzl ve doğru soyleidn ki ben hep üstüne dusuyroum kendimi yiprattim niye benle konuşmuyor falan diye aslında bitakacam kendisi gelecek benle konuşacak inşallah duzelir
(1,681 puan) tarafından
Ama gerçekten yap. Kendine saygın olduğu için yap. Emin ol kocana etki eder noldu bu kadına diye. Sonra o seni kovalar. Sana hediye almayana sen de alma. Sana çay içerken sende içer misin demeyene sende deme. Nasılsın demeyene de sende deme. En basit örnek bu. Ne ekerse onu biçer her zaman her konu da. Herşeyden önce kendini sev, kendine bak.
0 oy
tarafından
ah canim benim. kaynanan yilana benziyor. esinin sana sdeger vermesini kaldiramais ve esini degistirmis gibi geldi bana. kimbilir neler dedi de soguttu senden. kaynanalar o kadar kiskanc ki biz gelinleri sanki kuma gibi goruyorlar. nazar dualari okusan buyu yapmis da olabilir bilemiyorum da
0 oy
tarafından
Aranızda çok büyük sorun oldu mu 
tarafından
Evet hempside annesiyle ilgili arkamdan konsuuyorlar konuşmasın dedim büyüttü şiddete basvurdugittim affettim geldim ama yine aynı kaynanam dolduruyor hep giyinmeme babamlara gitsem bile.onu bile büyütüp eşimi doldurur eşim benle tartisir kaynanama birşey desem eşimin önünde ağlıyor karın bana diyor eve gelme kovuyor beni diyor eşimde inanıyor saf biri cidden annesi ne dese o aklıyla hareket ediyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 240 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 668 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde Zufa (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.