0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İyi günler öncelikle benim dayım bizim mahallede oturuyor dayım boşanmış bir kızı var kızı da 27 yaşlarında falan dün evinde Kur'an okutmuş okuttu yani yani herkese haber vermiş her şeyini hazırlamış en son bir saat kala beni arıyor abla gel evde Kur'an okutuyoruz sen de gel yani en son yani beni aramış yani kaç defa da aradım size geleceğim dedim evde değilim falan dedi sürekli bir bahane uydurdu dün Kur'an okutmuş ve son saate kala beni arıyor abla gel Kur'an okutuyoruz diye yani aklım karıştı sizce o mu haklı ben mi haklıyım ya da ama gittim tabii ki gittim Bir saat oturdum geldim biliyorum gitmemem gerekiyordu ya da ben mi abartıyorum bilmiyorum

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sen abartiyorsun bence sonuc olarak cagirmis canim belki basi kalabalikti   anca arayabildi olabilir yani ne varki bunda
-Reklam-
0 oy
(5,935 puan) tarafından
Evde kuran okutmak mevlit vermek gibi olaylar biraz zor oluyor o ara bazılarını aramayı unutup son dk arayabiliyor insan bence iyiki gitmişsin. Ama normalde kaçkere aradım müsait değildi diyorsun bidaha arayıp görüşmek istemezsin o aramadığı sürece mesafeli olursun kafan rahat olur 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ya siz çk alıngansınız ya bn vurdum duymazım unutmuştur bide belli ana yok herşeye kendi koşturmuştur
0 oy
tarafından
Unutmuştur belki hazırlıktı temizlikti zor oluyor kuran okutmak son anda aklına gelmiştir sonuç olarak çağırmış 
0 oy
tarafından
Çağır miş mı çağırmış evet gerisine niye takılıyorsun ki
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım o hazırlık aşamasında olsun yoğundu belki sonra yazdı sana gel dedi abartma bence
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla ben bazen son yarım sat kala ararım yakın hissettiklerimi unuttuysam ama hiç trip atmadılar olur böyle diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
5 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Oglummmmm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 349 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ela00 (18 puan) tarafından soruldu

385,422 soru

11,525,263 cevap

35,193 kullanıcı