0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Selam hanımlar.11 haftalık hamileyim ve evimde huzur kalmadı.Tüm umudumu karnımdaki yavruma bağladım.Benim için evimde saadetin huzurun olması feraha kavuşmamız için dua eder misiniz bana çok ihtiyacım var .Aklıma kötü şeyler geliyor bazen bilmiyorum şeytan hamileye vesvese verir mi ama 

7 Cevaplar

+2 oy
(7,744 puan) tarafından
Cnm bakara suresini sesli aç evinde heryerden duyulacak şekilde böyle 3 gün yap şeytan ve cinler evi terk eder karı koca kusse barışır
(116 puan) tarafından
İnşallah küsüz zaten en çok ona üzülüyorum ben eşimi çok seviyorum ama bana haksızlık yapıyor.Deneyeceğim inşallah
(7,744 puan) tarafından
Kesinlikle denemeni tavsiye ederim benle kocam ne zmn kussek açarım yemin ederim hemende barışıriz
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından

Duygu değişikliği çok olabiliyor. Benimde 11 aylık oğlum var şuan 20 haftalik da hamileyim. Bazen çok bunaliyorum her şeyden sıkılıyorum. İçim daraliyor ama bir süre sonra geçiyor öyle olunca bol bol oku dua et. Namaz kıl bebeğinle konuş. Emin ol çok iyi gelecek hepsi.. dualarımda bütün hamileler <3

(116 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(17,280 puan) tarafından
Allah seni feraha çıkarsın kuzum inşallah 
(116 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hepimiiz inşallah
0 oy
tarafından

Hamilelikte olabiliyor duygu değişiklikleri sabah bulaşık yıkarken bı baktım ağlıyorum neden dersen bende bilmiyorum :D

Rabbim ailene yuvana huzur sağlık versin inşallah

(116 puan) tarafından
Amin Çok teşekkür ederim hepimize inşallah
0 oy
(301 puan) tarafından
Bakara, inşirah, nas, felak, ayetel kursi oku, bol bol canım ve evde tvden yada telefondan aç dinle bol bol Kuranı Kerim oku rabbim yardımcın olsun bende dua edeceğim senin için vesvesesine büyük ihtimalle yada depresyon da olabilir
(116 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bakara süresini aç yüksek sesle dinle hatta okuyabilirsen oku her gün 
0 oy
tarafından
Ben suan 17 haftayim 

11 haftalikken ben de cok sey yasadim dayak bile yedim esimden 

Suclu oydu evet ama beni suçlu gösterdi sorun yok  

Allah biliyor . 

Yani demem  o ki olur canım hamilelikte böyle şeyler takma kafana en azindan takmamaya calis bebegin için. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 331 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
24 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,942 cevap

34,512 kullanıcı

...