0 oy
94 göst.
önce Diğer kategorisinde (504 puan) tarafından

37+1 olduk. Kilosu falan gayet iyi ama hep kalpte sıkıntı çıkıyor. Yüksek atıyor. Daha ayın 28 inde yine yatış vermişlerdi. Bugün kontrolüm vardı yine taşikardik dediler yatırdılar. Nstde sancı çok az. Açılma da 1-2 cm anca o da ilk doğumdan kalmadır dediler. 2 yaşında kızım var o da perişan oluyor babası bakıyor. Beni arıyor sürekli. Biliyorum ne kadar içerde kalsa o kadar iyi ama sezaryenle olsun alsınlar diyorum bazen. Bu kaçıncı yatışım. Serum takıyorlar iyi oluyor sonra hop başa dönüyoruz. Bu da nst 

image

2 Cevaplar

0 oy
önce (1,234 puan) tarafından
İlk dogumdan 2 cm açılma mı kalmış ? İlk kez duyuyorum böyle bı şeyi bende normal yaptım ilki 
önce (504 puan) tarafından
Evet öyle dediler. İlkiyle şimdinin arası 2 sene yok. Normal doğum yaptığın için biraz daha açık dediler. Valla ben de ilk kez duydum sordum nasıl yani diye. Kadın eliyle gösterdi yumruk yaptı, mesela ben bekarım benimki tam kapalı sen doğum yaptın bundan daha açık gibi düşün dedi
Aa tövbeler olsun ee ben şimdi amelîyat geçirdim için ikinci hamile kaldığımda mecburi sezeryan olcam doktor öyle söyledi ee diyelim sancı geldi açılma olmaz mı bak akljma takildi
Sende stres yapma kuzum vakti zamanı vardır rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin ♥️
Valla bilmiyorum ki canım hakkımızda hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
önce (3,594 puan) tarafından
Sezeryan olacaksa bu haftalarda gün veriyorlar diye biliyorum. Vermediler mi? Yoksa kalbi yüksek atsa bile normal mi deneyecekler. Ben normal isterim normalde ama böyle bi durumda sezeryan olacaksa olsun derim sanırsam. 
Ben de normal istiyorum ama bu durumda denerler bilmiyorum. İnşallah riske atmazlar da

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 302 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &rumrum& (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 265 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,687 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 314 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryemmozer (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu

395,500 soru

11,831,084 cevap

35,902 kullanıcı