0 oy
27,314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (318 puan) tarafından

Kızlar adete 8 gün kala gebe olunabilir mi aslında tıbben olur ama biraz da tecrübelerinizi şahit oldugunuz şeyleri vs merak ettim:( inşallah olmam bebişim daha 4.5 aylık :'( not adetim düzenli 

6 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Beenn ❤️☺️☺️☺️
tarafından
Canlı örnek ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kaynanam 1 gün kala hamile kalmış kafadan salmıslar nede olsa yarın adet olucam diye hamile kalmış 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kalınır ben adetim gelsin diye beklerken hamile olduğumu öğrendim 
0 oy
(98 puan) tarafından
İyi de adete kaç gün kala hamile kaldığınızı nereden bileceksiniz? Belki kaldın şimdi, belki üç gün önce
(318 puan) tarafından
Şüpheli durumu dün yaşadığım ve dün de adetim 8 gün kalmış olduğundan biliyor olabilirim mesela?
0 oy
(417 puan) tarafından
Bende merak ediyorum canım vallahi adete 11 gün kala korunmasız ilişki oldu kaza oldu. Bugün adet günüm daha bir şey yok 
0 oy
tarafından
Adet döngüsü düzenli birinde (30gündebir) adete 15 gün kala risk başlar 6,7 gün kalana kadar da devam eder canım. Yumurtlamadan bir gün önce veya bir gün sonra da ilişki olsa hamile kalma olasılığı çok yüksektir. Hayr olsun hakkında. 
(318 puan) tarafından
Evet ama ara dönemlerde de hamile kalanlar var. O yüzden sordum. Yorumun için de cezakallahu hayr ukhty:) amin
tarafından
Eşine söylesen ümmet çoğalsın diyecek bir de bizim açımızdan baksalar :) Ve iyyaki canım benim :)
(318 puan) tarafından
Hahaha aynen ben bir de sezeryanlıyım biraz tehlikeli Allahu alem yine de ama dr lar öyle diyor. Hayr olsun. Sen kac haftalıksın=)
tarafından
27 haftadayım henüz :)
(318 puan) tarafından
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. =)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 178 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde Ball annesi (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 572 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Nurcyln (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.