0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglumum babası salata yaparken salataliklarin curudugunu görmüş. Kapı pencere açıkken bana boka bak evde o yok bu yok demeyi biliyon bunlari niye çürüttüyon dedi. Dün apartmanin içinde ***** kari diye bağırdı. Sanirim omrum hep insanlar duydumu diye önlerinden gecerken utanarak geçecek.  Yada oğlum goz yaşlarımı görmesin diye çabalayarak geçecek.  Boşanmayı cok kez düşündüm ama oğlum elimi kolumu bağlıyor. O kadar utanıyorum ki 

6 Cevaplar

+1 oy
(219 puan) tarafından
Ya evlilikte oluyor işte bende de var mutfağa girip kurcalayan bir eş ama ben ilkinde tepki verdim seninde evin unutmusum değer mi kırmana diye sonra hiç ses etmedi o arkamı topluyor ama eş olarak dikkat etmek de lazım bi yerde haklı ama çocuk olunca anlayış gerekli seni düşünüyorsa biraz da o sorumluluk alsın ama küfür etmesi büyük saygısızlık tavrını belli et üzülüp durma çöp ev yapacak halin yok yani abartmasın ondan çok sen evde vakit geçiriyorsun herşeye dikkat edersin tabiki gozunden kaçmış ne var ilgilensin baksın o zaman kendini üzüp durma. Ama dediğim gibi saygı olmadan sevgi olmaz sende var o anladıgım kadarıyla ama saygı çok çok önemli ağızdan çıkan lafa dikkat etmeli otur böyle konuş kabul etmiyosa da buyum de 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide hep der yine neyi kırdın aman desin ne olacak sewdigimdr ya:)☺️der sonrada gelir öper bni
tarafından
Size hakaret etmesi hosunuza mi gidiyor. Iste bu adamda böyle bir kadinin elinde büyüdüğü için bu sekilde
tarafından
Benimki hakaret edmiyorki şakasına dyor :)☺️
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Terbiyesiz ya laflara bak sen de anladığı dilden konus cnm
0 oy
(422 puan) tarafından
Ay takılma ben bu evde evine bakiyosam Alican benim suçum değil dolabın beslemiyor çürütüyor de geç benm kide aynı hakaret etmez ama sanırsın benm kaynanam o
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bosanmazsan hep dinlersin böyle çekip gitmek gerek bazen 
0 oy
tarafından
Sen niye utanıyorsun o utansın 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 315 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 952 göst.