0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Biri 7 yaşında biri de 3 yaşına girecek hala beni zorluyorlar küçük olanını uyutmak zor yedirmek zor büyüğü de ondan görerek bana yedir diyor aynı zamanda çalışıyorum bıkkınlık geldi ya hayatı sorguluyorum bazen isyan boyutuna gelip biye 2 çocuk yaptım diyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(276 puan) tarafından
Çok zor çok seni çok iyi anlıyorum aynı dert bendede var
(38 puan) tarafından
Bu sefer anneligimi sorguluyorum.bende mi sorun var diye
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Gececek canım bu günlerde geçecek annem 8 çocuk büyütmüş 1.5 yas var genelde aramızda biriniz hasta olunca hepinize bulasirdi her gece birinin yanında uyur kalırdım yorgunluktan elde bez yıka bunca çocuğun boğazı İstanbul gibi bir yer ev kira ama biz çok mutlu bir çocukluk geçirdik hiç annemden dayak yemedim iki kere cimcik hariç :) şimdi annem bizim çocuklarımızi görünce dua ediyor çocuk isteyenin aklı yok Allah sizin yardımcıniz olsun diyor ama bunları söylerken de Bizim bu kadar çabuk büyümüş olmamıza inanamayip göz yaşları döküyor keşke o zamanlara geri donseydim diye iç geçiriyor bu zamanlarının kıymetini bil diyor 
(38 puan) tarafından
Hiç geçmeyecekmis gibi geliyor isyan etmek istemiyorum ama yoruldum cidden
0 oy
(311 puan) tarafından

Ömür geçiyor ve biz tükeniyoruz;)

0 oy
(1,627 puan) tarafından
Gel ağlayalım, bnde de 3 tane. İkizlerin birisi sevdiği şeyse zorlamaz beni ama teki ve abisi delirtiyor her sofrada 
0 oy
(497 puan) tarafından
ne guzel iki.melekle.omhr geciyor 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Katılıyorum..... 
0 oy
(6,116 puan) tarafından
Bu hayat böyledir ama böyle gelmiş böyle gidecek. Onun dışında ne olabilirki evden işe işten eve. 

Onlarda büyüyecek geçip gidecek bu zamanları arayacağız

2 çocuk çok değil

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 591 göst.
0 oy
28 cevap 976 göst.
0 oy
10 cevap 386 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 407 göst.