+6 oy
765 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben 18yasımda evlendim abimle olan kavgalarmz yuzunden annemin her kavgada o senin abindir erkektir yapar sen yapamazsın sözlerinden evlenim kendi yuvam olsun dedim eski kocam bağımlı oldu hırsızlık dolandırıcılık derken 3yıllık evliliğin iki yılını hapiste gecirdi boşanma davası actım ailemide dolandırdı boşandıktan sonra annem gönülsüz kiracısını cıkardı beni koydular Bi iki ay abim karşıladı masrafları babamda yiyorduk yemekleri yengem kızlarımı istemediğini cocuklarıyla anlasmadıgını sofrada sıkıştıklarını söyledi anneme dedimki kızlarıma bak çalışıyım bakarm evime gündelik temizliğe gitmeye basladm annem Bi hafta sonra bana aylık 500vermezsen bakamam temizliyemem altlarını dedi kabul ettim sürekli yüzüme vuruyor du çocuklarıma kızdıgında yüzümüzü yere egdin o adamla evlendin sanki kendileri vermemiş gibi senin yüzünden kiracımdan oldum diyip duruyodu neyse gündeliğe gitmeye devam ettim her hafta dolabı dolduruyorum annem yengeme diyo gel asagdan al etleri yagı kahvaltılıkları soruyodum anneme hani getrdğm et yaptık onu diyo niye diyorum e senle cocukların da yiyiyosunuz bizde sonuçta ne farkeder diyodu abime babamada tekstilde calısıyo diyodu sonra kayseriden Bi arkdsmn eski komşusuyla tanıştırdı aracı oldu Bi kaç ay konuştuk dedi ben evlatlık alınmısım babam küçükken vefat etti annemle yaşıyoruz dedi kızlarına baba sana es olmak istiyorum gelin bizi yalnızlık tan kurtarın dedi annesiyle konustum o kdr samimi konustuki içimi ısıttı evladın evladımdır gel gelinim ol dedi annem sevindi havalara uçtu basından gidicem diye esim kayseriden mardine tanısmaya geldi Bi cuval ceviz getirdi annem bayıldı damada ilk gelişte yüzüğü taktık bayramdan sonra evlendik geldimizden beri esim kaynanam o kdr düşkünlerki kızlarıma kaynanam anne yoklugu cekmim diye her yanına oturusumda sarılıyo sarmalıyo kurban olurum sana diyo o kdr sıcakki kucağı istemeden ağlıyorum bu yasa kadar annem böyle sarılmadı bana deger vermedi hamile oldumu duyunca cıkardı ceyrek taktı bana dünyaları verdin dedi aksama kadar kızlarımla oyun oynuyo sen işlerini gör yat dinlen diyo karsılıksız sevginin ne olduğunu esimde annesinde tattım dünyada hala temiz kalpli insanlar varmış her zorlugun arkasında Allah öyle bir kapı acıyoki milletin evini temizlerken Bi gün cocuklarımla düzgün mutlu Bi yuvaya sahip olabilicekmiyim diye düşünüyodum allahıma binlerce kez şükürler olsun 

34 Cevaplar

+2 oy
(13,647 puan) tarafından

Çok çok sevindim :)

Allah nazarlardan saklasin
tarafından
Saol cnm allah razı olsun
tarafından
Bu gece rüyamda seni gördüm sjsj
tarafından
Ne gördün kız
tarafından
Asmin seni degl kız sjjs

Merveyi
(13,647 puan) tarafından
Aaa hayrolsun inşallah nasıl gördün kuzum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Okuyunca pamuk gibi oldum valla,Allah daim etsin inşallah ❤️
tarafından
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ne mutlu sizlere ❤️ 

Allah bozmasın inşallah
tarafından
Allah razı olsun kardeşim
0 oy
tarafından
Ne kadar güzel bir hikaye ya rabbim daim etsin canjm benim 
tarafından
Saol cnm Rabbım sıkıntıda olan bütün kullarına bian önce o hayırlı kapıyı aralasın
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Allah bozmasın, sabrın sonundaki selamete ermişsin sanırım :)

tarafından
Aynn Rabbım dileyen herkese ferahlık kapısını acsın
(1,552 puan) tarafından
Amin, inşallah.. Ben de ferahlık dileyen durumundayım evleneli beri.. Bana da dua et, belli ki temiz kalpli birisin :)
tarafından
Allah tez Zamanda ferahlıga erdirsin inş
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, Allah razı olsun
0 oy
(218 puan) tarafından
Rabbim yüzüne gülmüş ne güzel, mutluluğunuz daim olsun inşallah :) 
tarafından
Sagol kardeşim Allah razı olsun
0 oy
(941 puan) tarafından
Cok cok sevidim allah gonulume gore versim imsallah
0 oy
(5,280 puan) tarafından
O kaynanan ve eşin cennetlik . Daim olsun çok sevindim maşallah size
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Rabbim mükafatını vermiş senin adına çok sevindim canım
tarafından
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah bozmasın canım mutluluğun daim olsun gülücüklerin hiç eksik olmasın inşallah
tarafından
Allah razı olsun kardeşim Rabbım herkese hayırlı kapılar acsın inşallah
0 oy
(293 puan) tarafından
Maşaallah. Allah daim etsin. İnsan okurken ister istemez gülümsüyor. ❤️❤️
tarafından
0 oy
(10,457 puan) tarafından
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin tatlım
tarafından
Saol cnm allahrazı olsun
(10,457 puan) tarafından
Cümlemizden cnm
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Yaaa maşallah rabbim nazarlardan saklasın mutluluğunuz daim olsun inşallah çok sevindim senin adına ❤️❤️
tarafından
Saolasın kardeşim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Neresine geldin Kayseri'nin canim
tarafından
Yahyalıya geldm
tarafından
Hm bilirim canim rabbim muhabbetini arttırsın inşallah
tarafından
0 oy
tarafından
Vallahi ister inan ister inanma canım dün aklıma geldin yanlış hatırlamıyorsam ilk ailenin evine gittiğinde annen çocuklarını istemiyordu yengenin de 4 tane falan çocuğu vardı eğer o sensen dünden beri ara ara aklıma geliyordun acaba şu an nasıl diye düşünüyordum çok sevindim senin adına inşallah daha çok mutlu olursun 
tarafından
Evet cnm o kişiyim saol allah razı olsun her zorluğun ardından bir hayır kapısı aralıyor rabbim
tarafından
Çok şükür bu günlerine Rabbim daha iyi hayırlı günler göstersin inşallah canım
0 oy
tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah canım. :) Allah razı olsun kayınvalidenden ayağına taş değmesin :)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Gözlerim doldu Rabbım bin kat daha mutlu etsin inşallah evinde eşinle çoluğun çocuğunla sevgin saygın hiç azalması ınsallahhh çok mutlu oldum senin için n rabim seni hep mutlu etsin inşallah 
tarafından
Saol kardeşim Allah hepimize hayırlı kapı acsın hamilelere Bi avazda kurtarsın bebek isteyenlere müjdeli haberi versin  tez zamanda
(2,366 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razi olsun inşallah adını kazıcam hafızama takip edicem seni insalah postlarini görümce bende yanında olucam
tarafından
Saol cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ne guzel kuzum tanimiyorum seni ama o kadar mutlu oldumki.rabbim.mutlulugunuzu artorsin.nazar deymesin insAllah 
tarafından
Saol cnm allah razı olsun rabbim hiç Bi yuvaya gölge düşürmesin
(3,853 puan) tarafından
Amin insAllah kuzum
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Ya boyle guzel seyleri her zaman yasamıyoruz guvende ve rahat olmana cok sevındım Allah kayınvalıdenden gani gani razı olsun.Ellerinden öperim.
tarafından
Amin rabbim içinde kıskançlık haset besleyenleride hidayet eylesin asla hakkını ödeyemem esimi evlatlık alıp büyütmüş ama anneliğin doğurmakla olmadıgının en büyük ispatı rabbim basımızdan eksik etmesin
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Sonu kötü bitecek diye korkarak okudum vallahi çok şükür hayatın düzelmiş Rabbim boyle daim etsin inşallah  
tarafından

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 638 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,490 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 955 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu