0 oy
1,279 göst.
Aile kategorisinde (784 puan) tarafından
Kızlar bı konuda size danışmak istiyorum

Lütfen akıl verin bunaldım artık .

Görümcemi hiç sevmem zamanında az yapmadı bana 

Uzakta oturuyor eşim askerdeyken ailesindeydim 

İçeri girmeden daha kapıda ayakkabısını çıkarmadan 

Annem nerde o niye kapıyı açmadı falan dedi 

Çok zoruma gitti neyse aldırmadım abla evde yok dedim 

İçeri girdi eşiyle babası da evde yoktu tektim 

Dönüp dedi ay ne annem ne babam boşu boşuna geldim çok zoruma gitti sonuçta bende kardeşinin esiyim evin kızı gibi görmedi çok zoruma gitti ses etmedim hiç.

Hizmetlerini yaptım çayını falan verdim yemek yedik dediler bende çay kek falan yapmıştım koydum önlerine 

Eşi dedi sen otur gelinle. ben annemleri görmeye gidecem çocuk sigara içmeye gitti balkona hemen peşinden gitti orda plan proje yaptı çayını bile içmeden yarım saat balkonda durdular içeri geldi dedi biz gidiyoruz bende hiç demedim kalın diye ...

Annesine ulasamazdi aynı evin içinde ben varım dönüp beni aramazdi bile annem nerde diye 

Gidip eşimi aramaya kalkışrdı evime geldim geleli

Telefonu falan hiç yok aylardır 

Eşimi hep arar konuşur .

Bende eşime adamlığını neden yapıp bı değerim olduğunu göstermiyor Sun diyorum kavga çıkıyor. Sırf iş olsun diye ordan napoyor diye soruyor görümcem beni. 

Ben istiyorum ki dönüp desin bu kız sana ne yapmıştı aramıyor sormuyorsun bana soracagina  telefonu yokmu ara sor diye . Eşim söylemiyor 

Diyor sende arama sorma 

İnsanlık bizde kalsın boş ver 

Ama sıra onun kocasına geldi mi eşim bı hürmet gidip takılmalar

Bende diyorum ablan beni insana yerine koymuyor sen neden eşine böylesin 

Diyor ben napayım o öyle yapıyor diye bendemi yapayım kavga ettik konuşmuyoruz 

Haklı degilmiyim kızlar gerçekten beni ne arar ne sorar değer yok bende bunaldım değerim olduğunu göstermiyor eşim de zoruma gidiyor 

28 Cevaplar

0 oy
(48,879 puan) tarafından
kavga etmekle hata ediyosun 

tamam kardesi gibi görmeli bir evin icinde digerine ulasamayinca seni aramali da kiskaniyo belliki sen yokmussun gibi davraniyo niye sen israrla onu dahil edip huzurunu bozuyosun umursama bosver o catlasin
(784 puan) tarafından
Canım bende onu görmezden geliyorum benim derdim eşimle
Dönüp ağzının payını veremiyor
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ya bişi diyim mi bn snn yerinde olsam alınmazdm ama belkide bn vurdum duymazımdır bilmiyorm bnce alıncak bişi yk sn dertsiz başına dert arıyosn
(784 puan) tarafından
Ya canım deme öyle inan çok şey yaşadım ben iylik ettim onlar burnumdan gwtirdi
Amaçları ne anlamıyorum
Bende diyorum eşime yani değerimi göster ozaman yüzüne soyle ne yapmis sana diye  demiyor demem diyor insanlık bizde kalsın falan ne alaka ama ya
(7,768 puan) tarafından
Söylemeyin bak sna şunu diyim biri beni üzsede bni niye üzdün demem hiiiç umrumda değilmiş gibi yaparım eğer üzüldüğümü zoruma gittiğimi belli edersem oh amacım ulaştım der bu da sna bi tavsiye olsn
(784 puan) tarafından
Ama bazen öyle olmuyor işte :/
0 oy
tarafından
Kız takma bırak eşin napıyossa yapsın sen adam yerine koyma olsun bitsin ne kek filan koyuyosun böylesi sdama
(784 puan) tarafından
Kız gorumceme koydum keki burnundan gelsin
Okadwr hürmet okadar şey kadın dönüp bana demez mi ne annem ne babam boşuna geldim diye
Zaten kaç aydır ne telefon ne bişey
Bir hastalik olsun bişey olsun asla aramaz
Bilerek kocamı arar iş olsun diye
Bende diyorum lafını söyle telefonu yokmu de değerimi hissettir adam da gık yok
tarafından
Desene aynen bidaha telefon edip sor annengile evdelerse gel boşu boşuna bencede gelme derim ben olsam
(784 puan) tarafından
Essegim işte diyemedim
0 oy
(301 puan) tarafından
Valla canım benim görümcemin yaptıklarını kimse kimseye yapmamıştır belki yada çok nadirdir öyle şeyler yapanlar ve ben görümcemden 3 yaş büyüğüm ona rağmen kandilde bile eşimi aradı yanımda, beni ne telefona istedi, ne de beni aradı o derece diyeyim, ki ben görümceme hiç bir şey yapmadım iyi davranmaktan başka. Görümcem benim için eşimle tartışmıştıkta arayın babasını gelsin alsın demişti, daha bir kaç aylık evliydik kocamdan bahsederken kocam diye bahsettim diye kaç günlük kocan demişti gitti biz sevgiliyken aramızı bozan kızla samimi oldu, hep aramızı bozmaya çalıştı, daha neler neler. Görümcem bekar, evlerine gidince bi hoşgeldin bile demez. Eşime sürekli saçma sapan konulardan beni şikayet eder. 8 aylık evliyim daha gebe kalamadım ne zaman çocuk konusu geçse daha erken der onu ilgilenmiyormuş gibi. Bende eşime çok kızıyorum arana mesafe koy düzenlene kadar belki hatasını anlar diyorum ama yapmıyor eşim, uyarıyor, kızıyor ama hiçbir faydası yok daha çok uğraşıyor benimle. Eşimde artık bir şey diyemiyor ama o kadar üzülüyorum ki bu duruma eşimin artık muhattap olmasını istemiyorum onunla, belki ders alır da uğraşmaz diye ama yapmıyor bu yüzden kendime saygısızlık olarak algılıyorum bu durumu bende, çok yıprattı beni Allah bildiği gibi yapsın. Sadece aramama konusu olsa keşke, saygı duysa ve benimle uğraşmasa yeter.
(784 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun
İnan sadece aramak üzerine buraya döktüm içimi neler neler yaşadım
İyi nieyt gösterdim burnumdan getirdiler
Ben sanki yokmuşum gibi davrandı hep
Ya davransın inan kendisi umrumda değil
Tek derdim eşimin ağzinin payını verememesi
Bana gelince eşim bağırır çağırır herşeyi dile döker onlara gelince gık yok adamda zoruma gidiyor
(301 puan) tarafından
Haklısın canım ama arama konusunu boşver o senden büyük kendince o beni arasın diye düşünüyordur belki, şimdi ne yaşadığını tam bilmediğim için yorum yapamayacağım, sende o yokmuş gibi davran, ben artık öyle yapıyorum daha huzurluyum, çok şükür, bizim kocaların ağzının payını vermesi lazım onlara da yapmıyorlar işte. Allah yardımcımız olsun.
(784 puan) tarafından
İşte insan istiyor ki eşi arkasını tutsun eşim hiç bişey olmamış gibi konuşuyor ediyor çok zoruma gidiyor inan
Yoksa bende arayıp sormuyorum
Ben defalarca aradım büyük dedim ama bana ona gittiğim gibi gelmedi eşim herşeyi gözüyle görüp kulağıyla s'ahit.olmasina rağmen ailesini atmıyor atsinda demiyorum sadece dönüp desin benim karım ne yaptı size diye bunun nesini haketti diye yok işte cok üzülüyorum inan
(301 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım düşman düşmanına yapmaz bunları, uyarmasına rağmen sürekli uğraştığı için ben mesafeli olmasını istiyorum eşimin ona karşı ama bir iki gün mesafeli olsa diğer gün samimi davranıyor eşim, böyle yaptıkça yüz buluyor o da, bende kahroluyorum inan, dua etmekten başka çaremiz yok gibi.
(784 puan) tarafından
Olan bize oluyor Rabbim bize dayanma kuvveti versin canım çok zor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Hakli dglsin canm bnm birak aramiyosa aramasin sende arama yani kucuk olabirlirsin ama surekli sen araman lazm dgl bırak mesafe koymussun o seni takmiyosa sende takma
(784 puan) tarafından
Canım meslee onun araması değil. Eşimin hiç bişey yapmadığım halde onların davranışlarına ses etmemesi.
0 oy
(311 puan) tarafından
Herkes herkesi sevmek zorunda değil sende ona yüz verme niye kendini sevdirmeye çalışıyorsun ki aynı evde mi kakiyorsun sanki 
(784 puan) tarafından
Ya canım meselem o değil anlamadın galiba
Umrumda olan şey eşimin okadar yıpranmama rağmen dönüp değerimi onlara göstermemesi.
En azından ona sorduklarında dönüp desin telefonu yokmu ayalrdir konuşmuyorsun derdin ne diye bu şekil davraniyorsun
Oda yapmıyor zoruma gidiyor
(311 puan) tarafından
Hayırlısı yaptıklarını görüyorlar ama görmemezlikten geliyorlar karakter meselesi şimdi eşin niye durduk yere münakaşaya girsin hem zorla güzellik olmaz ki zaten canım üzme kendini boşver bu saatten sonra eşin de birşey dese birşey degismez
(784 puan) tarafından
Ama onlar bunu eşimin beni tutmadığı anlamına getiriyor canım bak ses etmiyoruz ama insan yerine koymuyor eşi bize dönüp bişey bile demiyor kafasindalar
(311 puan) tarafından
Haklısın da eşine bunu sürekli diretirsen sıkılabilir bu durumdan artık ailesine hakvermeye başlar çok çene yaptığını düşünerek dikkat et
(784 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(850 puan) tarafından
Kendini bilmez görümceniz biçmeyecek değerinizi..bu şekilde bir insanı kendiniz isteğinizle hayatınıza almazdınız..arkadaşınız olsa ilişkinizi bitirirdiniz..neden bu kadar canınızı sıkıyorsunuz ki kendinize yazık değil mi..siz üzerine düştükçe o daha fazlasını yapacak..siz de görmezden gelin, inanın zamanla küçülecek gözünüzde bu dert yaptığınız şeyler..
(784 puan) tarafından
Yaa neden herkes görümceyi takmaktan bahsetmiş ben kendisini takmıyorum ki aramıyorum da zaten umrunda değil meselem eşimle
Arkamı tutmuyor ben gidip söylesin görümcem değerimi bilsin beni arasın demiyorum ki
Ama insan ortada bişey yokken bana cephe alisina karşılık dönüp bu kadın size ne yaptı da bu sekillerdesiniz desin en azından değerim oldugunu göstersin bişey olmamış gibi yok saymasin
0 oy
(396 puan) tarafından
Kadın seni takmıyorsa sen niye bu kadar takıyorsun ya valla hiç umurunda olmasın. Eşinin de üzerine gitme bu yüzden huzurunu bozmak çok saçma 
(784 puan) tarafından
Yaa neden herkes görümceyi takmaktan bahsetmiş ben kendisini takmıyorum ki aramıyorum da zaten umrunda değil meselem eşimle
Arkamı tutmuyor ben gidip söylesin görümcem değerimi bilsin beni arasın demiyorum ki
Ama insan ortada bişey yokken bana cephe alisina karşılık dönüp bu kadın size ne yaptı da bu sekillerdesiniz desin en azından değerim oldugunu göstersin bişey olmamış gibi yok saymasin
(396 puan) tarafından
Canım sonuçta onun kardeşi erkekler bizim gibi düşünmezler aman kötü olmayalım diye sormuyordur söylemiyordur.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 321 göst.
0 oy
7 cevap 384 göst.
0 oy
12 cevap 420 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,120 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yenigelin olacak (24 puan) tarafından soruldu

382,069 soru