0 oy
1,070 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kısacası benim kiz kardeşim esim arası yok. Kızımı kardeşim esimin yanına götürmüş kızım baba diyormuş .  Kiz kardeşim dede de demiş  sonda esim buna kızdı kardeşini uyar diye.  Sonda ben mesaj çekerim kardeşime.  Bunuda kendi anneme atmış esra hanımın ukala cevabı diye. Esra kardeşim. Sonda dün annem dedi Oyku al assa gel . Esim dedi ben gitmem siz gelin dedi . Sonra annem bizdeydi annem dedi özlüyorum niye getirmiyorsunuz dedi esim de. Kayınpeder hergun anasının yanına mi gidiyor dedi annemde dedi sen kayinpdr napcan gelmiş 50 yaşına dedi . Esim annemi azarlardasınız. Ses etmedim sabır çektim.  Allah askina vijdanla cevap verin bana haftada 1 diyo ben asla gitmem. Diyor şimdi ben onun ablasını silip engelleyim mi ben asla 1 lag etmedim 2 kardeşi var asla saygısızlık etmedim. Ama o şimdi kurban da onun memlekteuine gideceğiz Allah askina nasil davranmalıyım soyleyim ben biktim artık 

10 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Valla onu bunu bilmemde esim aileme nasilsa bende  ayni oyle davranirim ne bi eksik ne bi fazla....
-Reklam-
0 oy
tarafından
O yapmış onun ailesi bişey yapmamış ki. Kendimi senin yerine koyuyorum önce eşime sana saygısızlık etmiş konusucam özür diledim senden derdim. Eminim daha farklı olurdu olayların gidişatı. Ama diyelim aileme uine de terbiyesizlik yaptı kızardım annemle saygılı bı şekilde konuş kardeşimle aran bozuk diye ben dahil ailemdeki herkese öyle davranamazsin derdim ha hâlâ mi aynı gorumcemle konuşurdum çünkü iyi bir kadındır ondan akıl alırdım çünkü kardesinin hamurunu iyi bilir ve belki de konuşur diye. 
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Gereksiz tabirlar ne varsa sanki espiri anlayisi hic yok sanirim esinde de o senin ailene nasilsa öyle davran diyecem de o insanlarin suçu yok ki sen kendini düşürme canim herkes ne yaparsa kendine yapar 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Herşey karşılıklı o iyi davranmıyorsa sende insan yerine koyup iyi davranma 
0 oy
tarafından
Hersey karsilikli nasil muamele ediyorsa onu görür 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
tubasu sormiyayim sormiyayim dedim de esinle kardeşin neden küs
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Hersey karsilikli olmali canim sen iyi davrandikca o devam etcek saygısızlığa birbirlerini sevmeleri gerekmez saysinlar yeter
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Biraz anlaşılır yazaydın iyidi. 
0 oy
(680 puan) tarafından
Valla bu aile konusu benim kırmızı cizgim eşim aileme karşı nasılsa bende onun ailesine karşı öyle olurum ailesinin rahatsız olduğunu görsün ki empati yapsın benim aileme saygısızlık yapınca benim nasıl üzüldüğümü anlasın herkesin ailesi kendine değerlidir ama evlilik olunca iki tarafada evlat saygısı göstermek lazım cok şükür eşim aileme kardeşlerime karşı cok iyi ama yanlış yapsa önce konuşurum anlamasa bende ailesine karşı öyle davranırım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kardesin biraz patavatsizlik ettiyse soğumuş olabilir.. eşinle konuş bunu sorunu anla sonra aileni uyar ..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 249 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.