0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (1,009 puan) tarafından
Merhaba kizlar ilk defa eşle ilgili sorunumu yaziyirum 1 hafta önce esimle bana evine cocuklarina ilgisizliginden dolayı tartıştık daha dogrusu o saydirdi bende sustum 12 yillik evliyim 3 cocugum var 11 8 ve 1 yaslarindalar hergun kahvede işten gelir gelmez kahveye gider bana ve eve gelincede asla ilgisi yoktur her kavga da siddet hakaret vardi en sonki tartismada seni sevmiyirum s.iktir git bu evden dedi bunu aslinda her kavgada soyluyirdu simdiye kadar gitmedigim icin kolaydi ona gore sabah kalktim valizimi topladim 22 saat ailem uzakta aradim kardesim para atti bana oda ben çıkmadan eve ugradi gordu ama inanmadi gidersen bi dhaa geri gelemezsin dedi geri gelmek icin gitmiyorum dedim ailemde arkamda 11 de çıktım evden eltim soyledi bunlara yolda hepsi aradi sakin gitme o evden gitsin yabanci gibiyiz ayni evde durmam artik dedim biletimj aldim bekliyirdum kaynim ve bi abi geldi bu en son duymus gittigimi teli kapanmis arayanlar ulasamamis dayisi soylemis karin gitmis evden diye bu beni aradi aglamalar sakin gitme yoksa evi herseyi yakarim dedi bu son sansin dedim eve geldik konustuk herkes ona kizdi hic bana deger vermiyor herkeste bunun farkinda ailem aradi 10 tane cocugu olsa alirim kizimi dedi bide akraba evliligu  akil verin simdi bana mesafeli olayim mi bi kac gun daha 3 gun once oldu bunlar

7 Cevaplar

0 oy
(1,980 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ah ah oradan bi gitseydin o zaman ne mesafe ne soğukluk derdin olurdu. Madem gitme haberin ile bu kadar etekleri tutuşmuş sen gitseydin deli divane olurdu. İnşallah ona yetmiştir. 
-Reklam-
+1 oy
(985 puan) tarafından
Ne eskisi gibi sıcak ol nede çok soğuk mesafeni ayarla biraz burnu sürtsün 
+1 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben sana muhtaç değilim de duruyo sam Allah rızası için çocuklarım için ama bu son şans de artık yetti de ailem ver akrabam var aç kalmam açıkta kalmam de ona göre davran yoksa sen bilirsin de... Ona göre davran sende
(1,009 puan) tarafından
Hepsini dedim canim
0 oy
(9,950 puan) tarafından
Şans vermişin bi kere çok yüz verme bari anlasın değerini
(1,009 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam canim iki gundur iyi davranıyor
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Şans vermişsin kuzum  hiiiiic yüz verme perişan olsun
(1,009 puan) tarafından
Oyle yapicam burnunu surtecwm bu defa
0 oy
(307 puan) tarafından
Bilet parası boşa gitmedi inşllh şuan uçuk da 22 saate 500 lira vemşsndır  :) bnce ciddıyetı anlasın bir iki gün uzat ve senle ciddi konuşmamız lazım falan de ciddiyetle konuşun daha olmaz inşşlh 
(7,982 puan) tarafından
Hahaha bende senin gibi düşündüm ;)
(1,009 puan) tarafından
Yok yanmadi canim sadece mecburen erteledim istedigim zaman parami alabilirim
0 oy
tarafından
E eninde sonunda ggelmissin ya gitmişsin niye dönüyorsun kaç gün değişecek yüz verme 1 ay verme 2 yıl verme sonunda konusacaksi nasılsa geldi demeyecek mi aynı şeyi yapmayacak mi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 535 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Berrehanim01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,645 göst.
15 Ocak 2020 Aile kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (495 puan) tarafından soruldu

385,361 soru

11,523,631 cevap

35,191 kullanıcı

...