0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dun post acmistim esimle kavga etmistik seni elime alcam falan demistii .. 

Banaa

Simdii sabah geldi yatti uyuduuu normal de her sabah gelip beni opup oyle yatardi simdi geldi yatti konsmadi bile benimlee bende brz daha uyudum  kalktm yanindan   5.6 gibi uyanir nasil davranmaliyim ? Ona konusmayimmi yine ? Yemek falan hazırlanacak yenilcek küs küs mü durayim yine ? 

16 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Dünü unutmazsan bugün ilerleyemezsin gel barışalım de güzelce yemek yiyin uzatmaya gerek yok
tarafından
Tamamm canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elıme alıcam lafı cok yanlıs bır de sen gebesın hassasın etkılenırsın, uzatma tabı konus esınle ama bıraz duzeldıgınız zaman bır kahve yap bu lafının senı uzdugunu soyle 
tarafından
Tamam canım
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yani bilemiyorum ki eşini tanımıyor uz daha mı simarr yoksa uzatmamalimisin en iyi sen bilirsin boş bir mesele ama 
tarafından
Yok ben alttan alsam bile daha hala naz yapar . Suclu onlar oldugu halde ben suclu konumuna düşerim  .  Anasinin bi bo.ktan haberi yok tabii  ben burada oglunun skntsni çekiyorum  
 Aramizi bozan anasinin surati suclu benim
(6,672 puan) tarafından
O zmn soğuk davran ama yemeğini çayını ver kırgınlığın belli olsun böyleleri grurludur çok naz yaparsan umrunda olmaz bende de var bi tane ordan biliyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben eşimle kavga edersem o gün evde yemek pişmez 
tarafından
Bide onun icin kavga ederiz sonraa oturuyon da yemek yapmiyon diye kavga cikarir
(10,411 puan) tarafından
Sen yemeğini yap benim eşim bana alıştı artık kavga bile etmiyoruz sırf yemek yapayım diye
0 oy
tarafından
Asıl onun pişman olup , adım atması özür dilemesi lazım. Sonra iyice arsız olur diye düşünüyorum.
tarafından
Zaten oyle olcakk .  Simdi ben alttan alsamm  şımarcakk dahaaa daa naz yapcakk . Kendinii hakli konumuna sokcakk suclu ben olcm
tarafından
Aynen bencede . Suçlu olan kimse hatasını anlayıp telafi etmeli.
0 oy
(27,508 puan) tarafından

Yani guzelce söyle alıp karşına konuş uyanınca derdini söyle 

tarafından
Konuya nasill baslicamm onu bile bilmiyorum kii ne dicemm simdi uyaninca ben onaa ?
Benim yüzümee dunn bu konudaa sen haksizsin bana gore kusura bakma dedi byle diyen insanaa ne diyim ben
(27,508 puan) tarafından
Haksız isem neden diye sor iste
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Hiç bisey yokmuş gibi davran biraz arayı düzeltince neden bana böyle yapıyorsun diye konuş. Seviyorum seni ben bana bunu neden reva görüyorsun gibi damardan gir biraz bunu her defasında yap. Zamanla evliliğiniz rayına oturur. Hiç bi zaman sana küstüğünde o küsmüş gibi davranma tavır alma her defasında bisey olmamış gibi davran yola gelecektir
0 oy
(36 puan) tarafından
Gebrsn sktret hayvn aynu bnm esm gibi 
tarafından
Pislikler kari gibi naz yapip trip atiyorr
Şeyleri bizee kalkiyorr anasina gelince aman annem aman babam oluyorlar
(36 puan) tarafından
Kiz Ewet bi gor sen anasi babasi gorumcem eltim... iki kayıncim ve 6 yeğeni için canini vermeye hazır onlara laf yok bana  gelince laf on karış ağzıma scyo adam milletind acinmaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen yine yemeğini yap tatlım ama kırgın olduğunu belli et tavırlarınla 

Eşşşşek değilse bi adım atar
tarafından
Tamam canmm
0 oy
(9,686 puan) tarafından
Senin gibi kadına da böyle davranıyorlar ya 
tarafından
Hayatta herkese her sey oluyor kuzumm
 Karsindaki insan duygusuz,gorgusuz olunca yapiyolar
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben ordada fikrimi söyledim bende senin gibi sırnaşır ben yanaşır arayı düzeltirdim oda kendini haklı zannederdi yapma sen hamilesin hiçmi arkadaşın annen falan yok yakınında bırak gitsin anası doyursun sen ne kadar alttan alirsan değiştirmez kendini aaa suç onda olmasa yapmazdı der kendimden biliyorum 
tarafından
Aynen kuzumm haklisinn
Iste benim  dee en sevmedigim huym buu
  Duramıyorum  küs küss çünkü kendimee yapiyorum  
Kendi kendimin canini skyorumm kafama takiyorumm devamlii o umursamiyorrr takmiyorr
Oyle umursamamasi beni daha da delirtiyor
(1,021 puan) tarafından
Benimde aynıydı eşimi çok seviyorum ama yoruldum bıktım ailesinden kizımda doğduktan sonra öncelik kızım oldu tedavi hormon ilaçları derken sabır kalmadı artık o kadar alttan alamıyorum haketmiyorlar bu kadar iyi niyeti ilk kavgada biz el onlar ailesi
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Normal yemeğini gunluk rutunini yap nabza göre şerbet ver kızgın ve küs değilde üzgün ve kırılgan davran bence..
tarafından
Tamamm canımm oylee yapcamm   yinee yemegini yapcam cayini koycam falann amaa eskisii gbii olmucammm
0 oy
(7,998 puan) tarafından
Senin dünkü postunu ben hatırlıyorum hatta sana abartmissin yazmıştım sonuçta seni oraya çağırmışlar seni istemeseler zaten cagirmazlar  sana orda laf atmak zorunda değiller habire ayrıca onlar büyük hatirlarini sen sorabilirsin ilk neyse tabi orda sana imali şekilde kızdı diyorsun ben orasını bilemem ama eşinin de sana gelip seni elime Alicam demesi çok yanlış ikimizde hatalasiniz bana göre yinede uzatmayın bişey olmamış gibi davranın konuyu kapatın gitsin.
tarafından
Benn gittigim  dee zaten konustum onlarlaa
Hatta ilk lafi ben attim afiyet olsun dedimm misafirlere hos geldiniz dedimm  suratimi asıp oturmadim ki
 Benim oyle dememe rağmen  ne naptiniz dediler ne yuzum baktilar suclu nasl ben oluyorum anlamiyorum kii hamile halimle kalktim bulasiklarini yikadim sofralarini topladım caylarini verdim gecip kenara oturmadim kii haliyle beni adam yerine koymamalari zoruma gitti suratim düştü  . Gelen misafirlerle kakara kikiri yapiolar guluyolar oynuolar ben ordamiyim deglmym  hiiiiccc bide azarlaniyorum
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Ee hiçbir şey olmamış gibi davranmazsin aşırı da uzatmazsin ama sonuçta kirildgni da belli etmessen nrmal bir durum sanacak bunu 
tarafından
Nasil yapayim bilmiyorum iste ne yapayimm
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yemek mi hazirlicaksin bide hiçte bisey hazirlama tavrini koy kendin ye o ne yapiyosa yapsin
tarafından
Kendim yemek icin yapcm kuzum oda yerse yer yemezse ne yapm
Bebegim icin
0 oy
(504 puan) tarafından
Ablacım güzelce yemeğini hazırla adam yemek yesin işine gitsin gereksiz yere evde huzursuzluk çıkarma yani emin ol bütün kaynana ve kaynatalar aynı aynı altlı üstlü oturuyoruz inanki daha zor kaynanam dün gelmiş oturuyoduk bende bir gün öncesinde kıymalı pide yapmıştım ama saat geç yaptım yani dokuz buçukta başladım belki saat 10a pişmistir kayınbabama indirdim kaynanamda gelmiş diyoki pide çok güzel olmuştu ama kayınbaban inat etmiş yememiş bende niye dedim diyoki niye o kadar geç vermişim bende dedim ben zaten geç yaptım çocuk kapıdaydı eve çıkmıyordu dokuz buçukta çıktım benim kocam geç geliyor zaten bende ona göre ayarlıyorum yani yememiz içmemiz ayrı filan ben şimdi ne yapabilirim ki onun keyfine göre mı yapcam kendi düzenime göremi eşime bahsettim dedim yarim saat alıp çocuğa bakmıyorlar bide yapıyorum kusuyor yemiyor hamile halimle 4uncü kata in çik çocuğun peşinden çocuğum tam oyun çocuğu 3 yaşında mesela demezler kizin 1 saat alayım bakayım sen dinlen beklemiyorum da zatende bari çocuğuma bakıyorum evime anca yemeğime anca bakabiliyorum eşinde dediki hayatım senin yapacağın bisey yok boşver takma yani ne yapabilirziki kaynanan ve kayınbaban yüzünden eşinle aranı bozma oda ailesinin ne *** olduğunu anlar ama sen iyi ol ki kötü olanı görebilsin 
tarafından
Suan annesi yaninda yok meselaa . Diyebilir  ya askim tamam sen haklisinn suratlari biraz asikti onların da desee ne anasi duyar ne babasi benimde gonlum olurr bu bukadar basit
Inadima inadima seni elime alcam sen suclusun diyo hamile insana annesine toz kondurmuyor cok sinirime gidiyor
(504 puan) tarafından
Kim annesine toz kondurur. Hiç bir erkek kondurmaz ki.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 316 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cancanlarim (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Berrehanim01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,641 göst.
15 Ocak 2020 Aile kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (487 puan) tarafından soruldu

382,096 soru

11,439,906 cevap

35,009 kullanıcı

...