0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar benin kız 18 aylık ve 9 kilo şuan 85 de boyu var doktor biraz kilosu az dedi ama benim kız birsey yemiyor ben ne yapsam bu kız çabuk kilo alır tavsiye alabilir miyim acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Aynı şuan senin durumundayım bende elimden geldiğince bir kaşık demeden bıseyler vermeye çalışıyorum birde muhallebi yapıyorum bugün 7 takılı toz mamalar vardı A101 de 10 lira paketi 150 200 grm ondna aldım tadı güzel ondna verdim denicem bakalm
(4,061 puan) tarafından
Bize de aptamil kaşık mama alın diyen oldu ama bilmiyorum vallahi kafam karıştı iyice zorla yemek yiyor ağlaya ağlaya
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Daha yeni sinirden ağlayacaktım nerdeyse bizimkide aynı insan gibi birşey yemiyor nefret ettirdi artık çok zayıfladı napcaz bilmiyorum artık Allah'a bıraktım :(((( içimi dökmek istedim 
(872 puan) tarafından
Aynı durumdayız arkadasim
(4,061 puan) tarafından
Vallahi sinir basar oldu benimde artık bazen kendi kendime bağırıyorum evde çocuğa bagirmamak için kafayı yicem az kaldı buyuzden
(161 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum Allah yardımcımız olsun valla bunalıma girdim
(4,061 puan) tarafından
Bende öyle vallahi sorma canm
0 oy
(33 puan) tarafından

Zorlama aç kaldı mı mecbur isteyecek benimki 30 aylık şimdi kendisi diyor acıktım diye hiç inanmazdım böyle olacağına maşallah diyeyim nazar değmesin :D

(4,061 puan) tarafından
Aman maşallah kuzum dha yeni bide rota olduk biz hastanede yattık 9700 den 8900 düştü de anca 9 yaptım yemiyor hiç bisi kaldı ibi
(33 puan) tarafından
Bizde rotadan çok etkilendik ya zamanla yer zorlama kendini de üzme gerçekten yiyorlar
Benimki 30 aylık 15 kg ne zamandir
(4,061 puan) tarafından
Ay tek yesin herseyi yaparım ben ona ama yemedim bana geliyorlar
(33 puan) tarafından
Sen sağlıklı şeyler vermeye devam et birgun bi bakacaksın ki artık kendisi isteyecek
(4,061 puan) tarafından
Ay öğünler iple çekiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç mi yemiyo kahvaltı meyve falan muz kilo aldırır kaşarlı tost falan da iyi fece yatmadan cici bebe muz süt verebilirsin süt içiyorsa en azından 
(4,061 puan) tarafından
Cici bebe ve süt çok seviyor veriyorum onu ama muz hiç koymadım hemn deniyorum
(25,224 puan) tarafından
Üçü güzel kilo yapar 10 cici bebe süt içinde erit yarım da muz eziver
(4,061 puan) tarafından
Şimdi verdim canım yiyor bakalım
0 oy
(872 puan) tarafından
Benim kız da öyle. 16 aylık 9 kilo. Son bir kaç ay kilo almıyor üstelik 10 gün önce hasta odu zayıfladı. Hiçbişey yemiyor. Sadece abur cubur kraker veya havuç yiyor. Sinirden artık ağladım. Kime yapıyorum. Zaten yapmak da zor hep kucak istiyor ona rağmen 1 kasık bile yemiyor tukuruyor.
(4,061 puan) tarafından
Aynı aynı valla bende aynı 1 hafta 10 gün önce rota virüs oldu orda daha kilo verdi
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Sağlıklı olsunlar da diyoruz. Ama bisey yeniyorlar. Allahım sen büyüksün. Sağlıklı olsunlar yeter tombis olmasalar da.
(4,061 puan) tarafından
Öyle diyerek kendimi avutuyorum valla bende ama azda tombul olsa iyi olurdu beni emerken tombul tombul Du şimdi küçücük kaldı ya eski fotoları görünce üzülüyorum
0 oy
(87 puan) tarafından
Pirinc unu ile irmik bide protein ağırlıklı beslemek lazım ben yumurta kıyma et veriyirum tavsiye edileceğim bunlar bide ben 6 aylıktan beri hep onunla birlikte yiyorum o zman güzel yiyor ara öğün veriyorum arada o zman yemek istemiyor.10 aylık 10 kilo
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim hemen bunları deniyorum
(87 puan) tarafından
Biz bi ara korona olduk zayıfladık da bunlarla çözdüm canım
(4,061 puan) tarafından
Vallahi hem. Deniyorum bunları Allah razı olsun
(87 puan) tarafından
Inşallah faydası olur unutmayın sizde birlikte yiyin hımm çok güzel falan diyin görecek siniz oda sevecek yemek yemeyi
(4,061 puan) tarafından
Hadi bakalım yarından başlıyoruz dediklerine bakalım ne olucaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
5 cevap 105 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 218 göst.
0 oy
4 cevap 167 göst.