0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
Hanımlar 32 haftalık hamileyim doktor kilosu 1.693 az dedi ve ters duruyor dedi haftaya birdaha gel bakalım dedi kilo alması ve dönmesi için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muz ye bol bol bide sde soda iç hergün 
(339 puan) tarafından
Günde 1 tane maden suyu içiyorum magnezyumu bol olandan ama açıkçası düzensiz besleniyorum onun bilincindeyim doktor öyle diyince artık dikkate alacagım çok Sagolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilo alması için muz, süt, cicibebe, kaşar peyniri bunlar kilo aldırır bebeğe. Ben 2 hafta önce doğum yaptim 3.150 doğdu ve bu söylediklerimin hepsini yedim faydasını gördüm denemeni tavsiye ederim
(339 puan) tarafından
Kesinlikle dikkate alacagım çok Sagolun
0 oy
(1,995 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kivi ye bol bol kivi kilo aldiriyor 

muz yumurta kasar ve sut ic gunde 2,3 bardak 
(1,995 puan) tarafından
saglikla al kucagina cok cok hareket etme benim bebegim 26 haftaliktan beri ters duruyordu kanala girmediyi surece sorun yok 40 haftalik iken suni ile dogum yaptim. bol bol ye ic yat valla fazla gezme :D
(339 puan) tarafından
Doktorda bana tam tersi bol bol yürüyüş yap dedi
(1,995 puan) tarafından
ne alaka ya daha erken bol bol yürüyüşten kanala girme ihtimali çok büyük 36 geç o zaman bol bol yürü
(339 puan) tarafından
Tamam canım çok Sagol
(1,995 puan) tarafından
sağlıkla al kucağına inşallah
0 oy
tarafından
34 haftada doğum yaptım kilosu 2305 doğdu benimkinin pozisyonu tersti gelmek isteyince sezeyana aldılar beni. Ve kuveze falan bile girmedi şimdi daha çok kilo alacağı zamanlar oyuzden kendi beslenme düzenimi anlatayım sana belki işini görür çalıştığım için sabah 7 de kalkıp ballı süt içiyordum ofise gidince evde hazırladığım kahvaltiyi yapıyordum 8 buçuk civarı yumurta peynir zeytin domates salatalık kaju kaşar yiyordum 10 buçuk 11 gibi yine evden yaptığım pogacalardan yiyordum. 1 de sulu yemek pilav çorba sebze yemeği vs saat 3 3 buçuk gibi yine acikiyordum ve dışardan durum vs yiyordum 7 gibi eve gelince yine et balık tavuk vs yiyordum çoğunlukla ve ev yoğurdu yiyordum 9 gibi meyve yiyordum  en son yatmadan önce yine süt içip yatıyordum  bence gayet iyi besleniyordum erken doğmasına rağmen bı sıkıntı yaşamadım pozisyonun içinde doktor bana bol bol yürüyüş yap demişti 
(339 puan) tarafından
Şöyle bir uzun uzun okuyunca benden kaynaklıymış kilo almaması gibi geldi ne süt ne yumurta ne et balık ne yogurt Kaşar peyniri ne meyve sevmedigimden yemiyordum ama bu saaten sonra hepsini yemeye çalışacagım canım çok Sagol
tarafından
Bebek için sevmesende yemen lazım kuşum bende balık hiç yemezdim ama hamile kalınca mecbur bebek için yedim
0 oy
(476 puan) tarafından
Valla canım o haftalarda banada zayif dediler yemediğim şey kalmadı günde 2 3 muz yedim sabah akşam kasar yedim meyveye süte çok yüklendim sonuc olarak doğana kadar zayif dedi karnı hep 2 hafta geriden geldi 38+5 de su azlığindan sezeryana girdim 2980 doğdu 2700 e düştü sonra. hala zayıf 20 aylık oldu ama kilosu 9.50 kabullendim minyon olacak. Sen de dene ye düzenli beslen ama yaglı şeylerden uzak dur onlar bebeğe değil sana kilo aldırır. Muz, kaşar, süt, meyve bunlar en çok kilo yapanlar ama almazsada üzme kendini 2 haftaya kadar olan gerilik problem olmuyor. Hiç stres yapma bebiş de etkilenmesin.
(339 puan) tarafından
Aslında 2 ci gebeligim ilk kızımda hiç takılmazdım ama doktor degişik bir biçimde üstüne basa basa söyleyince benide bir tedirgin etti yoksa hayata sıkıntı yapmazdım yinede çok Sagol dedigin gibi canım saglıklı olsunlarda gerisi boş

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 218 göst.
0 oy
6 cevap 180 göst.
0 oy
5 cevap 105 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.

378,252 soru

11,321,365 cevap