0 oy
572 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (679 puan) tarafından
Çevrenizde çocuk aşılarına karşı olup pişman olan var mı

32 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından

Var hemde tam 2 tane birbirinden habersiz:D

-Reklam-
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Pişman olur mu bilmem ama arkadaşım aşı karşıtı hiç birini yaptırmıyor 
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Biz tum asilarini vurdurduk yani tabikide vurulmali korumadigi gerekcesine nerden variyolar
0 oy
(917 puan) tarafından
Var alt katımda oturan komşum çocuğuna hiçbir asi yapturmadi çocuğu hep hasta hep burnu Akar 
0 oy
(2,916 puan) tarafından
Ben bütün aşısını yaptırdım 

Ve devam ediyorum 
0 oy
tarafından
Çevremde yok. Düzenli olarak aşılarını yaptırıyorum ben de bebeğimin. Yaşadığım ülkede zorunlu 4 aşı var ama zorunlu olmamasına rağmen menenjit aşısını da yaptırdım. Diğer özel aşılar için kadın doğumcumdan fikir alacağım. Güveniyorum ona çünkü.
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Var olmaz olur mu ama çok pişman dedim kendine gelince kovid aşısı yaptiriyorsun ona nasıl guveniyorsunda yıllar boyu süregelen asilara guvenmiyorsun dedm
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Olamami ve bunlardan biri hemşire arkadaşım aile sağlığı merkezinde bunun gibi bir sürü hastam vardı 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cok tartısmaya acık konu... Yaptırdım cpknsukur hasta olmadık. Kuzen yaptırmadı berbat hasta oldu cocugu
0 oy
tarafından
Çevremde yok yani çok mantıksız ve yanlış düşünce olarak görürüm 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Var maalesef aşıya gidiyoruz diye story attım arkadaşım biseyler yazdı bende tamam dedim:))) 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Millet aya cikiyor artik siz geri geri gidiyosunuz ya aşı mecburi birsey bu ćocuk ilerde kızamık kabakulak su çiçeği olucak onlari nasil hafif atlatiyor saniyorsunuz asilar sayesinde bir bebek bu hastaliklari kaldiricak bünyeye sahip degil asi bu yüzden var bunlar ölümcül bile olabiliyor aşı vücuduna direnç sağlıyor virüslere karşı direnç gösteriyor bilincli olun lütfen doğru birşey değil.

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 809 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 345 göst.
0 oy
2 cevap 159 göst.
14 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu