0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Çok kötüyüm kızlar eşim işi için şehirdışına gitti bende annemde kalıyorum uyku problemim var gece uyuyamıyorum bu aralar az önce annem yattığım odaya geldi bağrınmaya başladı  sen daha karı olamamışsın, kayınvaliden de ondan senden nefret ediyor uyumayacaksın bugün dedi daha bir sürü şeyler söyledi nasıl birisin sen böyle diye üstüme üstüme geldi, evet ben böyle biriyim bundan sonra sana da gelmicem dedim evde daha çok cinlen falan dedi çarptı kapıyı çıktı evlenmeden önce de bana yapmadığı kalmamıştı evden kovmak mı dersiniz, sürekli evlen de defol git derdi, kurtulayım senden derdi, benden nefret ettiğini söylerdi her seferinde, bana etmediği  hakaret, iftira kalmazdı, evlendikten sonra bile gelme istemiyorum demişti yine de gitmiştim annemdir dedim gittim, artık dayanamıyorum annem bile bana bunları yapıyorsa ben daha ne diyeyim ne yapayım kimseye anlatamıyorum, hayat arkadaşım eşime bile anlatamıyorum, yarın öbür gün canımı sıkacak bişey der diye içimi dökmek için yazdım yorum yapmanıza gerek yok.

15 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından

Birincisi evet asla eşinize anlatmayın. Döner dolaşır, en zayıf anınızda yüzünüze vurur.

İkincisi, başlarım öyle anneye afedersiniz. Gitmeyin. 
-Reklam-
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Evin yakınsa çık git bence
(301 puan) tarafından
Uzak ama toparlanıp gidicem bugün
(6,046 puan) tarafından
Aynen kuzum git evine kafa dinle. Annedir diye sicmaya hakkı yok. Affedip durmaya da gerek yok. İstemiyorsa istemeyeceksin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eviniz varsa çıkın gidin konuşmayın bile
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim de annem böyle biriydi bekarken evlendim hiç görüşmüyoruz kafam çok rahat böyle insnalrla görüşmeye gerek yok anne baba diyen olacak anneye anneliklerj nj bilsinler sabır yahu bir yere kadar evlatlarıyız köleleri degil
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Yazık ya. Git evine bacım her doğuran ana olamiyormus burda gördük çokça. Yerinde olsam ne kapısını açarım ne arar sorarım. Keser döner sap döner. 
0 oy
(266 puan) tarafından
Sinav dünyasi sınav sabret bosver takma bak kndinde diyosun hep anlasmazdik die tabi insan cildiriyor ama yapacak birsey yok yada mesafe koy mesafe herzmn iyidir 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Psikolojisi mi bozuk sorunlar mj yaşıyor annen 
(301 puan) tarafından
Hayır neden sordun ki?
0 oy
(4,152 puan) tarafından
kiyamamm esine demmkle iyi yapmissin sakin soyleme. ne kadar iyi olsada gun gelir onu yuzune carpar. ama o evden git bnce git kal evindee 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ailesinin yanına sığdıramadığını kimse kalbine sığdıramıyor ama dilerim eşin senin kıymetini bilir hayat boyu.
(301 puan) tarafından
Çok kötü kalplisiniz, ailemin yanına sığdıramadığını nereden çıkardınız böyle şeyler söyleyen ama kapıdan çıkmaya kalktığımda ağlayıp özür dileyen biridir annem, babam da her gün beni sorup yediği yemek bensiz boğazından bile geçmeyen biri, ne alakası var evet annem böyle şeyler söylüyor bazen ama tabii ki her anne gibi canından çok sevip değer veriyor bana, 2 dakika sonra gelip kendini affettirmeye çalışır, beni her gün arayıp çağıran da o dur, sadece bir an kriz geçirir gibi oluyor böyle şeyler söylüyor, eşimle büyük bir aşkla evlendik çokta mutluyuz, maşallah rabbime şükürler olsun merak etmeyin eşim kıymetimi en güzel şekilde biliyor, bir dediğimi iki etmez ailem de, eşim de.
(7,744 puan) tarafından
Kötü kalpli olduğum kanısına nerden kapıldın öyle bir anlatmışsınki istenilmiyor gibi geliyor okuyunca bence kendini ifade edeniyorsun verilen cevabıda algılayamıyorsun ben orada senin adına güzel bir duada bulundum ama senin sorunun farklı sanırım bu yorumundan sonra annenide bir dinlemek istiyor insan sorun sendemi acaba diye.
(301 puan) tarafından
Yaptığı şeyleri olduğu gibi anlattım uydurup yazacak halim yok, kendi kendine sonuca varmışsın sen, gayet güzel bir şekilde kendimi ifade ediyorum senden başka herkes anladı, evet dememesi gereken şeyler diyor bazen ama evine sığdıramadığı anlamına gelmez bu, kötü kalpli olduğunun kanısına da şuradan vardım aileden yana yaralı birine bu şekilde bir de evliliğiyle alakalı kötü yorum yaptınız, ateşe körükle gittiniz, “Ailesinin yanına sığdıramadığını kimse kalbine sığdıramıyor” ne biçim bir düşünce bu ya,  burada ailesinin yanına sığdıramadığı çok kadın var sizin yorumunuzu okuyup eminim üzülmüşlerdir, valla çevrenizdekilere Allah kolaylık versin, kimse size asla derdini açmasın, daha da dert sahibi olur çıkar eminim
(7,744 puan) tarafından
Bende ailesinin yanına sığamayanlardanım belliki sen annenin hırsını benden çıkaracaksın bugün olsun sana iyi geldiyse acıldıysan sorun değil.
0 oy
(362 puan) tarafından
Annen Höthöt aynı benimki gibi eskisi gibi aramam sormam kirildigim noktaları artık belli ediyorum  eskiden en ufak tartissak ağlar zirlar kalbim acirdi seneler olgunlastirdi anne olunca nasıl anne olmalı daha iyi anladım saygı duyar sevgimi korurum amasi var işte cocuklugum dayak ile geçti çok kez intihara suruklendim evlen kurtulalım Allah belanı versin sözleri ***** sözleri ile çok yuzlestim ben çocuğuma sesimi cikarmiyorum diye şımartan anne kivamindayim gözünde sen böyle üstüne duş nasıl hakkından gelecek vs der uyku problemin anksiyeteden olmadı doktor dan uyku ilacı yzmasini işte birtane kullandım korkuyordum genç kızken yarım içip on ikide yatar sabah 9kalkardim sonra kendim bıraktım gün içi yor kendini gece teli bırak yemlina mislina mernus tebernus mekselina sazenus kefeştutayyüş kitmir yedi uyuyan sahrbenin ismini yedi kez oku uyursunsag elini yüzünün altına koy cenin pozisyonunda uyu 
0 oy
(9,273 puan) tarafından
Evınde kapılarını kılıtle gerekırse sabaha kadar ışık yak yat uyu ınsan zamanla herseye alısır.
0 oy
(752 puan) tarafından
Allah'ım dayanma gücü versin bacim zor anne bu atsan atılmaz satsan satılmaz misali . İstemiyorsa seni az git sende evinde kal gerekirse . 
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim annem daha fazlası emin ol Allah bize sabır versin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Keşke kendi evinde kalsan neden ordasın böyle strese ne gerek var. 
0 oy
(554 puan) tarafından
Böyle şeyler okuyunca çok üzülüyorum. Bir anne çocuğuna nasıl böyle davranir. Bizler de anneyiz çocuklarımıza nasıl boyle davraniriz aklım almiyor. Biraz kanından olana kimsye böyle davranilmaz ya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 252 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Alparslan66 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.