0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Geçenlerde hocaya baktırmıştım ve eşimin üzerinde büyü varmış normalde kimin yaptırdığını asla söylemez ama kardeşim bakıyordu o söyledi ve kaynanamın yaptırdığını söyledi nasıl bir insan kendi evladına büyü yaptırır eşim benimle kötü olsun huzuru olmasın istiyor bu yüzden yaptırmış ne kaynanama ne de eşime söylemedim ama kaynanamı aramıyorum o aradığında da kısa kesip kapatıyorum çok moralim bozuldu öğrendiğim günden beri bunu düşünüyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(219 puan) tarafından
Sende muhabbet için zikirler çek dualar var oku hem çok faydasını görürürsün hemde insan eliyle yapılan Allahtan istenenle bir olurmu hiç Rabbim görüyor herşeyi Allahın izniyle namazlarından sonra dualarını et 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzu tamam büyü var eyvallah ama kimin yaptığını söyleyecek kadar kimseye ilim verildiğini düşünmüyorum hele ki öyle kişilere. Ha eğer büyü yapılmışsa büyük günah.

Bence o (sözde) hocadan uzak dur. Kimin yaptığını bildiğini sanmıyorum 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya nasil insanlar var
(2 puan) tarafından
Kaynanamın bir tane de kızı var o da evli ve gerçekten dünya tatlısı biri iyi ki öyle bir görümcem var ve oğluyla kızını hep ayırır ve bunu da söyler herkes oğluna düşkün diyor ama kaynanamın bu yaptığı takıntılık hastalık ya resmen herkes çocuğuna düşkündür ama bu başka bişey
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İnanma böyle şeylere gözüyle görmuşmu hoca 
(2 puan) tarafından
Kız kardeşim bakıyordu
(75 puan) tarafından
Büyü var  ama
Kardeşiniz sallamış
Eğerki kızkardeşiniz bu işleri yapıp para alıyorsa baktığı kişikerden
Hepten sallamış
Diyelimki para almıyor gerçekten anlıyor (inanmıyorum anladığına  ama) size niye söylüyor kimin yaptğnı
Madem anlıyor bu işlerden büyüyüde çözsün bi zahmet kaynananzla aranıza niye soğukluk sokuyor

Kaynananızı çeksin bi köşeye bidaha kardeşme büyü yapma falan diyp gözünü korkutsun

Bu işlerle uğraşanların çoğunluğu sahtekar
Bizde böyle hoca görünümlü bu işlerden anlayan bi kadına gitmştik
Sonradan öğrendkki hocalkla bi alakası yokmuş
Büyücünün tekiymş
Halen daha birsürü insan gidiyor o kadına
Ne verirseniz vern diyor millet parayı yağdırıyor kadına
Bi arkadaş tanık olmuş Kadının falcı bi arkadaşı var yanına uğramş dmişki sana borcun vardı al şu parayı fal baktım onun  parası
(1,092 puan) tarafından
Tam vardır ama ben 50 60 yaşında kelli felli kadının kalkıp büyüyle sihirle bilmem neyle uğraşacağına dusunmuyorum tamam belki cenesiyle huzur bozuyor olabilir ama büyü yaptirmaya neden uğraşsın
0 oy
tarafından
Nasıl bozuluyormuş peki söyledimş
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Hoca para aldımı ?
tarafından
Para aldıysa sallıyordur bence :))) benim de aklıma direk bu geldi
0 oy
tarafından
Canım tabiki böyle seylwr var ama büyü yapmak haram günah ve büyü yapan kadar buna baktıran kitap açtıran da aynı günahı işliyor. İnşallah doğru anlatabilmişimdir . Bence çok düşünme sürekli evine oku rabbim kötülükler den koruyacaktır emin ol 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Iyide kimin yaptigini nasil bilicek 
(75 puan) tarafından
Sallamış
Kaynanasıyla arasını açıcak kızın
(1,048 puan) tarafından
Ay tabiki sallamis buda inanmis hemen insanlari kandirmak ne kadar kolay olmus
0 oy
tarafından

CANIM GERCEK ILIM HOCASI BÜYÜYÜ KİMİN YAOTRDĞNI SÖYLEMEZ EVET BÜYÜ VAR DER DUA OKUR KURANI KERİMİN ŞIFASINI OKUR YOKSA BU KİŞİ BÜYÜ YAPMIŞ DEMEZ

0 oy
(6,159 puan) tarafından
Kız inanma böyle şeylere

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 691 göst.
0 oy
25 cevap 1,075 göst.
29 Kasım 2020 Aile kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 697 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu