0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (626 puan) tarafından
eşim tek çocuk kayın validemle beraber yaşıyoruz kayınbabamla ayrılar çünkü yalnız bırakmaya içim el vermediği için evleri birleştirelim dedim ve birleştirdik eşimle kendisi pek anlaşamaz aferdersiniz kırmadığı fındık yemediği halt yok sorsan ondan namuslusu yok biz artık eşimle mücadele edemiyoruz Allah hidayet versin dedik kendi haline bıraktık zaten hiç anlaşamayız bana etmediği kalmadı beni boşatsa ya da hizmetçi konumuna soksa o kadar mutlu olacak neyse konuya geleyim cumartesi günü gece eşim trafik kazası geçirdi şükür kötü bişeyi yok ama beli çok kötü hareket edemiyo fazla yatıyo 25 günlük de bebeğim var evvelsi gün bebeğim sabaha kadar mızmızlandı sallarsam uyuyo sallamayı bırakıyorum 15 dakika demeden uyanıyo du sabaha kadar onunla uğraştim en son sabah uyuyalmışım 7den sonra 8buçukta geri kalktım 10buçuk 11e kadar tekar aynı serüven 8de de kayınvalidem küçük bi bakkalımız var dükkan açmaya gidiyo neyse saat 11 oldu kayıncalidem aradı benim karnım aç kahvaltı hazırlamıyon mu diyo ama söyleme şekli sanki ben evde hizmetçiyim öyle üsten konuşuyo bende ağlayan çocuğu bırakem size kahvaltı hazırlıyem dedim kapattı telefonu normalde kendi ya kahvaltısını eder yada dükkana kahvaltılık götürür orda eder eşim karnım acıktı dedi bende açım ama çovuk durmuyo napem dedim eşim kahvalyı hazırlamaya gitti yazık adam sakat beliyle çabalıyo en son dedi madem çocuk durmuyo annemi ara da gelsin yardım ediversin dedi aradım anlattım iyi falan dedi telefonu kapatmadı yanındaki kadınla konuşuyo b.ok yesin ben bişey hazırlamıcem sabah ben giderken uyuyordu karı gibi kalkıp hazırlasaydı sofrayı (bu arada gece boyu uyumadığıma şahit) kocasına versin çocuğu karı gibi hazırlasın (adam sakat beliyle çocuğu nasıl gezdirecekse) neler neler diyo beni duymuyo sanarak akşam yemeğinde hiç bişey olmamış gibi davranıyo yalnız kaldık mı süsecek dana gibi bakıyo sesimi çıkartmıtorum çünkü sesimi çıkartırsam oğluyla arası bozulacak ana evlat arasına girmek istemiyorum ama sabrımın sınırlarındayım okumasanızda içimi dökmek istedim bıktımmmm

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacım sen hatayı basta yapmışsın ev birleştirmekle resmen kendini kurban etmişsin sanki kaynanan bakıma muhtaç biri de mi ev birleştirelim diyorsun bıraksaydın ne hali varsa görseydi
(626 puan) tarafından
gidişat onu gösteriyo canım az önce geldi lavoboya girmek için başı ağrıyomuş eşime sen bekle dükkanı diyo adam belinden rahatsız tuvalete gidemiyo zor gidiyo en son tartıştılar geri dükkana gitti
tarafından
Emin ol kocan da evi ayırmak ister zorlamaz bence eşine konuş hayatınızı kaynanan için mahvetme
(626 puan) tarafından
muhtemelen oda içten içe istiyo bakalım ağzını arayayım kocamın nasıl tepki verecek ne diyecek eşimle çok sorun yaşadık çok kavga ettik ama 3ncü bir şahıs girmediği sürece hep evimizin içinde kaldı sıkıntılarımız ama kaynana girince boşanmaya kadar gittik 2 3 kez sonra geri döndük
tarafından
Tabiki işin içine onlar girince hersey daha kötü oluyor zaten be bacım sende biliyorsundur kaynanan nasıl biri neden oturalım diyorsun olan olmuş zararın neresinden dönersen kardır bir an önce kurtul inşallah
(626 puan) tarafından
ne bilem canım ben öyle derken çok iyiydik bana sanki evladıymış gibi davranıyodu şakalaşıyoduk falan ama bi an da herşey tepe taklak oldu yukarda da desim ya telefonu ben kapattı sanıyodu neler saydı arkamdan akşamda hiç bişey olmamış gibi davranıyo sorsan kraliçe elizabet
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım bi tane kaynana da bende var.birlikte yaşıyoruz 
(626 puan) tarafından
hani sabır edeyim edeyim diyorum ama büyüktür anadır günaha girmeyeyim diyorum ama en son katil olucam
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ama sende suc evi birlestirmwk ne 
(626 puan) tarafından
tek başına bırakmaya içim el vermedi sadece babasından kalan emekli maaşını bölüyo maddi geliri yok
0 oy
(866 puan) tarafından
Yani eşn annesiyle anlaşamadığımız halde nasıl cesaret edip evi birleştirdin hayret ediyorum şmdi eşine şikayet etsin diyecek lafı sen istedin napayım der geçer çok yazık etmişsin bacm çok 
(866 puan) tarafından
Çok kinciyimdi aşırı en son kayananamla kavga ettik kayın pederim öldü öyle konuştum evine gittim 8 ay boyunca adım atmadım evine çünkü huzur diye bişi bırakmamış tı bizde artık ruh sağlığım bozulmuştu
(626 puan) tarafından
2 kez pskiyatriye 1 kez de piskoloğa gittim bende :) en son Allaha havale ettim napem asıl deliler gitmiyo pskiyatriye ben gidiyom baktım olmuyo Allaha havale ettim
(866 puan) tarafından
Kayannayomçıkarınca hayatndna o yokmuş gbi davranınca düzeldi biz :)))) Allah yarnd cın olsn
(626 puan) tarafından
amin canım Allah kötü kaynanaya sahip tüm gelinlerin yardımcısı olsun
(866 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(368 puan) tarafından
Hata sende , isterse en iyi kaynana olsun AYNI EVDE YAŞANILMAZZ 
(626 puan) tarafından
keşke yaşanılabilse
0 oy
(4,152 puan) tarafından
acima acincak hale dusersin die bir laf var ya hihh onu yasiyosun suan
(626 puan) tarafından
eşimle hiç anlaşamıyolar bu sefer bende tartışmaya başladım evde hiç huzur kalmayacak en son kavga ederler eşim evden kovar bu sefer de ben vicdan azabı çekerim
(4,152 puan) tarafından
anladim canm zor valla insan gibi kabul etmis daha  e ister bilmm
(626 puan) tarafından
bende bilmiyorum canım kimsenin evine gitmem arkadaşım bile yok açıkcası edinmiyorum bi komşularım var öyle onlara insan içini açamıyo en azından buraya açayım içimi dedim çok doldum çünkü
(4,152 puan) tarafından
cok cok samimi olmadan acma zatn canm gun gelir yuzune vururr baska bi yerden duyrasin bu zamnda guvenmek sorun
(626 puan) tarafından
kesinlikle canım zaten bizim binadakiler yüzüne gülüp arkandan konuşanlar bir ikisine güzel laf soktum zamanında herkes ona göre yaklaşıyo bana
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Keşke başta gönlün elverseymiş de beraber oturmasaymışsın canım. En başından hata çünkü. Evladıyla geçinemeyen senle nasıl geçinsin.
(626 puan) tarafından
orası da öyle ben asıl hatayı eşim ceza evine girmişti 3buçuk yıl önce o zaman ayrıydı evler eşim cezaevine girince bi tutanacağı dalı oğlu vardı şimdi o da yok eğer yalnız bırakırsam Allah yukarda sorar diyerek beraber yaşamaya başladık 1 sene cezaevinde kaldı çıktı onun evi ayrıydı ama hep beraber bizim evimizde kalıyoduk en son iki eve kira vereceğimize senin eşyaları bize taşıyalım öyle de beraber duruyoruz böyle dedim öylelikle evler komple birleşti
0 oy
(4,914 puan) tarafından
Başta hafa yaptın eşine desene çıkıp gidelim ev ev üstüne olmaz çimin gidin ne hali varsa gorsun
(626 puan) tarafından
eşime desem kabul eder 1 2 ay daha birlijte dururuz sonra evleri ayırırız ama olan şey gene aynı olacak biz taşıncaz 3 ay 5 ay geçecek gene bizde kalmaya başlayacak bu sefer gene 2 eve birden kira verilecek çıkmaz sokak gibi yemin ederim hayatım
0 oy
tarafından
bakkalda ekmek sucuk vardır herhalde
(626 puan) tarafından
kız var olmaz olur mu bildiğin inadına yapıyo her zaman kahvaltıyı dükkanda ediyo sırf eziyet olsun diye yapıyo geçen temizlik edicem diye evde kaldı kardeşim bekledi dükkanı sabahtan akşama kadar yaptığı tek şey 1 orta boy tencere sarma başka bişey yok akşam ezanı okundu evde akşam yemeği yoktu bebeğim uyuduğu zamanlar tüm hepsini ben yapıyorum ona kalsa yemek yenilen yeri süpürmüyo şeytan çarpacak
0 oy
(240 puan) tarafından
Keşke en bastan evi birleştiemrseydin kendi bacagına sıkmışın resmen. Evi tekrar ayır yoksa bu böyle sürüp gitmez erkenden yaşlanırsın. Kavga dövüş artk göze alin da ayri ev yapn derim
(626 puan) tarafından
gidişat o olacak gibi duruyo canım az önce geldi eve lavoboya girmek için oğluyla kavga edip geri gitti

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 2,036 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,086 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 782 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sarammmmm (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 394 göst.