0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Normalde aramiz iyidir eltim üste oturuyor ben 7 o 11 senelik evli,  ama ikimizin çocukları ayni anda hasta oldu onun kuzu 6 benim oğlum 4 olcak dun akşam eve gitmeden uğradi bna elitimin kzinin okul gezisi var diyorki kac gündür uğraşıyor yazık gitsin biraz hava alsin ,benim cocukarla 1 gün arayla hasta oldular zaten , ama bende uğraşıyorum ama ona göre sadece o yoruluyor hani zaten beni yeterince yetrsz görüyor Biliyorm ama gözüme sokması zoruma gidiyor birşey dmedim kendisi 20.dakikalik araba mesafesinde oturuyor bende birdahaki haftaya arkadaşlarımla.görüşecektim neyse , ablama anlattım diyorki,  senin yaninda bu şekilde, eltini tutuyor sen hala onun ,evine gitmeyi düşünüyorsun eltim içten pazarliklidir asla onların, yanında kötü olmaz onun çocukları, okula gidiyor ama ben 2 3 ayda birde olsa gider işlerini yaparım hemde arkadaşlarımla görüşürüm , yani siz benim yerimde olsaniz gidermiydiniz emin olun kendimle ilgili cok nadir güzel söz kelime duyarım her yanıma geldiğinde eltimi yok çok iyi yok çocuklarına iyi bakıyor böyle diyor morelim çok bozuk gidince en az  5 6 gün kalırdım neyse durum bundan ibaret ablamda kalma boşver günü birlik git hizmetini yap gel dedi sizce benim yaptığım yanlış mi yoksa siz olsanız ne yapardinz .

2 Cevaplar

0 oy
(5,804 puan) tarafından
Mevzu çocukları kaynanana bırakıp gitme mevzusu mu bide niye gidince okadar kalıyorsun ki? Bende ayda bir iki ayda bir giderim üstelik 1.5 saat uzaklıkta köyde ona rağmen max 3 gece kalırım. 
(886 puan) tarafından
Yok canim mevzu surekli eltimi yanimda övüyor beni beğenmiyor onu anladim
(5,804 puan) tarafından
Kendini beğendirmeye çalışma ozaman gidip okadar hizmet ediyorsun iyi davranıyorsun olmuyorsa sende boşver artık
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Elti övüyorsa yanında ve sen kaynananın bilinçli davrandığını düşünüyorsan misafircilik yap 

Ağzınla kuş tutsan yine eltini söyler hepp Değişmez boşver kendini yorduguna değmez 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 838 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,118 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 947 göst.
10 Ağustos 2018 Aile kategorisinde BusraGokhan (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,048 göst.