0 oy
1,114 göst.
Diğer kategorisinde (360 puan) tarafından
Gerçekten artık bunaldım iki yıllık evliyim 11,5 aylık oğlum var kaynanam oğlumla alakalı aklınıza gelen gelmeyen herşeye müdahale ediyo tamam onun torunu ama yeter artık ya oğlumu kucağıma alırım mudahele eder oğluma daha bir yaşını doldurmadigi için tuzlu yemek yapmıyorum salcada atmıyorum surda 29 gün sonra yaşına girecek yok niye yemeğine tuz atmiyosun senin yaptığın yemeği sevmiyo şunu ver bunu ver benden iyimi bilicen ben 6 çocuk büyüttüm demeler başıma doktor kesildi ya ama bugün patladım kaynanam pazardan geldi karnım aç dedi yemek koydum yemeğe başladı oğlumda sofrayı gördünmü hiç durmuyo herşeyi atiyo sofradan bende kadın rahat yemek yesin diye oğlumu aldım kucağıma tutuyorum oğlum beni yere birakmiyo diye bağırmaya başladı bende süs mus filan dedim oğluma başladı bu ordan konuşmaya çocuğu bilerek niye aglatiyon biraksana etsene çocuğun afedersiniz pipisine bişey olacak filan demeye sinirlendim bende artık patladım oğluma bişey dediğimde müşahale etmekten vazgec dedim oda bana diyoki sen bu ceneyle zor yaşarsın filan dedi bende bu çocuğun annesi benmiyim yoksa baskasimi dedim sofradan kalktı gitti mutfağa söylenip durdu orda bende aldım oğlumu kapandım odama oğlum şimdi uyudu ama ben hala sinir kupuyum haksizmiyim kızlar siz bişey deyin ya eşime anlatsam hemen annesini sacunucak biliyorum anacı çünkü deliricem artık ya uzun oldu kusura bakmayın patladım artık napiyim ya

12 Cevaplar

0 oy
(2,591 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence odaya kapanma sonra daha da abartır hiç bişi olmamış gibi cık istedigini yap yemek vs

Lafını sokmuşsun sen niye odaya kapanıyosun o kapansın düşünsün. Cokta iyi demissin 
(360 puan) tarafından
Benim eşim hiç zora sıkıntıya gelemiyo çünkü küçükken bunu el bebek gül bebek buyutmusler en küçükleri diye ne istediyse yapmışlar şimdi ise küçücük bir zorluk olsa hayatında kaldiramiyo zora gelemiyo suç kimde kaynanamda rahmetli kayınpederimde
(2,591 puan) tarafından
Kuzum aile büyütür ama insan kendini geliştirir eşin tembellik yapmış bu konuda
Aman bosver odanda takıl eşin sana gelince bişi derse deki bende insanım bende babamın kızıyım  kimse bu kadar üstüme gelemez. Senin yeri gelir bişi zoruna gider tepkini koyarsın bende insanım bende zoruma bişi giderse tepkimi koyarım de kapat konuyu.  Canını da cok sıkma kuzucum
(360 puan) tarafından
Sağol cnm teşekkür ederim yorumların için kafam dağılmış oldu buraya yazınca rahatladım ◉‿◉◉‿◉
(2,591 puan) tarafından
Oyyy ne demek kuzucum buranın amacı o  ❤️❤️❤️❤️
(360 puan) tarafından
◉‿◉(。♡‿♡。)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ev ev üstüne olmaz çok var böle sorun yaşayan. Lohusalıkta kaynanam 40 gün yanımda kaldı sadece 40 gün düşün yani birbirimizi yedik didiştik durduk ben anladım ki aynı ev çok sıkıntı oluyormuş her b*Ka maydonoz 
(360 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ama elimden bişey gelmiyo bende ayrı evim olsun sadece bana ait bir oturma odam mutfağım olsun istiyorum ama imkansız görünüyo
tarafından
Sen çemkirmedikçe hep üzerine gelir ama kimide bundan zevk alır inş ayrı eve çıkarda kurtulursun bu eski kafalar hepsi aynı
(360 puan) tarafından
Zaten hep sustugum için böyle ya cnm imkansız gibi görünüyo ama ben yinede ümit etmekten vazgecmicem
0 oy
tarafından
Ayrılmayı düşünmüyormusun canım bende 2 yıldır evliyim bebeğim doğduktan sonra ayrı eve çıkıcaz Allah yardımcın olsun 
(360 puan) tarafından
Eşim en küçük çocuk olduğu için birlikte yaşamak zorundaymisiz ben istiyorum ama eşim yanasmiyo ki napicami şaşırdım artık iyice bunaldım
tarafından
Valla benimkide en küçük ama ben kabul etmiyorum deidm karşılıklı bile olsa evimi ayırın dedim yani
(360 puan) tarafından
Bunlarda öyle bişey yok işte cnm
0 oy
(1 puan) tarafından
En sinir olduğum tip ya bende kayinvelidemle oturuyordum 4 senenin sonunda hamile kaldim hep sorardı kısır misin niye olmuyo falan Bi gün eşim Bi daha derse oğlunun olmuyo de dedi öyle dedim diyo ki aman kimse duymasın oğlumun kusuru imiş falan hamilelik dönemimde hep küstüm yemek yapamadım kafamı dinlicem diyip köyüne çekip gitti Bi daha bende yanıma gelmesini istemiyorum. Zor günümde yanımda olmayan güzel günümde hiç olmasinn
(360 puan) tarafından
Benim kaynanada gidecek haftaya köye findiklari var onları toplamaya o kadar çok seviniyorum ki bir ay bile olsa rahat. Edicem evimde o derece yani
0 oy
tarafından
Ayrı eve cıkmayı düşünüyormuyormu esin cnm bende 4 yıl kaldım kaynanayla benımkıde cocuga cok karısıyordu bende senın gıbıydım esimle konustuk sagolsun o benım tarafımj tutardı evimş ayırdım kafam rahat haftada bır gıderım simdi 2 kızım oldu gıtmıyorum onlar gelıyor gormeye
(360 puan) tarafından
Keşke ayirsak öyle bir ihtimal olsa ama o ihtimal yok eşim ayrı ev konusunda olumlu bişey soylemiyo artık çok bunaldım daha iki yıllık evliyim ama sanki 20 yıl gibi geliyo bana
tarafından
Öyle okuyor cnm evet esinle tartısmaların bıle boyle oluyor bende cok sey yasadım
(360 puan) tarafından
Aynen cnm öyle yada böyle yasicaz artik
tarafından
Esinle konus guzelce cnm senı anlamasını sagla her ne kadar kaynanan bıle 4 4 lük dahi olsa kendı evın baska oluyor
(360 puan) tarafından
Şu gün bir gecsinde konuşurum ama ayrı ev fikrine olumlu bakicagina emin degilim
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Daha yeni basliyor canim orasi onun evi sizin degilki siz onun evinde kaliyosunuz sadece kusura bakma ama tam olarak boyle bizim bi tanidigimiz benim evimde sığıntı o diyodu gelinine hizmetçilikden baska bir kadinlik bilse kocasini alip götürebilirdi beceremiyor diyodu ondan beridir cok ofkeliyim kaynanalara
(360 puan) tarafından
Aynen öyle cnm onun evi burası ben daha hamileyken eşimle bir tartışmaları olmuştu eşime karinida al si...ktir git evimden demişti bizi kovmustu sonra araları düzeldi ama hiç unutmam o anı kadına bak sen oğluna kizabilursin ama kadın oğluna kizip hem beni hemde doğmamış torununu sokağa aticakti bazen oğlumla oynarken bakıyorum da ona hiç utanma yok hiç bişey olmamış gibi torununu sevebiliyoi
(1,113 puan) tarafından
Ahh canim ya maalesef hepsi oyle ondan cok uzakta olcaksim kaynanandan mümkünse
(360 puan) tarafından
Hep sabrediyorum bakalım bardak tasicakmi yoksa sakinmi kalicak
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Siz haklısınız kesinlikle fakat bu da Türkiye geregi en basından kabulmetmemelisiniz birlikte oturmayı. 
(360 puan) tarafından
Eşim en başta sordu bana ben annemle yaşıyorum en küçük cocugum ben onu bırakamam dedi ama napiyim bende mal gibi kabul ettim işte eşimi sevdiğim onu kaybetmemek için
(1,094 puan) tarafından
Vallaha bende cok seviyordum eşimi. Benim eşimde son cocuk. Bana bir kere acımaya kalktı lafını dedim ki bes cocugumuz olsun beraber oturalım dediğin anda bosanırım dedim. Bizim dugune cok az kala evde problem oldu herkes biraz kayınvalidenle otur ev olana kadar dedi ben dugunu ıptal edelim dedim
0 oy
(549 puan) tarafından
Bnde 8 9ay anca idare edebıldm walla yapamadım 

Snra hamıle halimle ev tasıdm 

Bzmkde agzna geleni soyler bnde knsmıyorm 2hftadr cekmedıkgm kalmadı hepsi aynı dmkkı bunlarn 

Seni ıyı anlıyorm bnde odadan ckmıyordm ama o bile laf olmstu eger esın ynnda degılse cık hc bsy olmams gbı davran olay buyumesn
(360 puan) tarafından
Bugün öyle yaptım cnm çekildim odama oda bahçeye gitmiş sonra
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bazen gerçekten saygısız ve cemkiren bi kadın olmak gerekiyor böyle bi durumda iyi bile sabrermişsin canım.
(360 puan) tarafından
Aynen öyle cnm artık susmicam yeri geldimi konuşucam susunca tepeme cikiyolar
0 oy
(16 puan) tarafından
Her boku bilirler ayni evdesn kesin ve cok iyi niyetlisn bnim gibi is guc yaptrmiyosan otur anne bn halledrm anne hep iyimser olduysan götu kalkmistr kendimden biliyorum madem oyle ver komple o baksin tovbee 
0 oy
tarafından
Benim ki de öyle altlı üstlü oturuyoruz oğlum 3 aylıkken danino yedirdi ben karışmasına izin vermiyor um ama yapıcağını yapıyor gene beraber oturmak çok zor sütü ustluyuz ama insanın kendi evin de bi düzeni oluyo beraberken o olmuyor malesef ama bugün hastaydım baya ilaç dokundu hemen çağırdım oğlumu aldı filan bulasiklarimi duruladı çöpümü attı yemek yapıyım filan dedi şok oldum çok iyiydi bugün ev biraz dağınıktı bende çekindim olsun ev hali her zaman temiz olucak değil ya dedi çok şaşırdım 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi gerçekten herkes bu durumdan muzdarip nerdeyse üzüldüm valla inşallah bı an önce bu durumdan kurtulur sun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 702 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 436 göst.
9 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 837 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 619 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,368 soru

11,292,925 cevap

34,711 kullanıcı

...