0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kizim geceleri hic uyumaz dakika basi kalkar 1 yasinda gunduzleri 1 kere uyuyor ve benim dinlenmeye firsatim bile kalmiyor cok yorgunum artik ve gunun hergunu benim pesimde cocuk esim tv karsisina oturuyo ordan kalkipta bakmaz cocuga ilgilenmez ben bagirinca sonra ben nasil anne oluyorum cocugun gozunde arpacik cikti damlalari damlatmak gerek onu bile zar zor damlatiyorum kalkip cocugu tutmuyo az once camasir katliyodum esim olcak insan oturmus tv karsisina film izliyo ya bi kalk sen nesin.bu evde hic ilgilenmiyo bile cocukta geldi pesimden katladigim camasirlarin hepsini dagitti bende sinirlendim bagirdim esimde dediki simdi senin agzini kiricam bu cocuga bagiriyosun oyle nefret ediyorum ki bu adamdan sap gibi evde hic bi ise yaramaz baskalarinin kocalarida insan degilmi onlar nasil eslerine yardim edipte cocuklarina bakiyolar anlamiyom 

7 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benimki de öyle canım merak etme iki çocuk var biri 31 diğeri 7 aylık yemek hazırla dedi mutfağa girdim ikisi de ağlıyor alda bir bak dimi ! Ama bahane hazır bende susmuyor ! Biz herşeye yetişeceğiz onlar oturup keyif yapacak birde yok bulaşık kalmış çamaşır yıkamamış çocuk acıkmış yemek olmamış vs diye çene yapacaklar neymiş çalışıyormuş ben gece gündüz çalışıyorum dinlenmek benim hakkım değil mi ? Ilerde görecekler ama babalarını akılları başlarına gelsin ben büyüttüm sizi derse acar ağzımı yumarım gözümü. Dün gitmedi ise arkadaşıyla gezdi tamam kafan dağılsın dedim ses etmedim bugün evde yayılıyor neymiş yorulmuş öldüresim geliyor bazen
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ayy benimkide ole.gece sinirlendim oğluma bağırdım eşimde bana bağırdı telefonu alıp ağzının ortasına fırlatmak geçti içimden 
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Boyle adamlara **** oluyorum ya sanki çocuğu baba evinden getiriyor kadınlar yardım etmedikleri yetmiyor bide kaynana gibi her şeye karışırlar Allah eşimden razı olsun rabbim sana da sabır versin kuzum 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim eşim de öyle ama yorgun oluyor genelde yoksa bakıyor arada ama bende bagiriyem oğluma bana diyorki bağırma bend ediyrm ozaman bebeğe balta bende işimi yapayım 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yaaani benimde öyle birde doğmadan önce yok söyle yapcam yok böyle olcak ağlıyor ağlıyor bir gözünün ucuyla bakmıyor ancak ben mutfaktan sesleniyorum öyle birde benim kızım daha 5 aylık düşün yani 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Niye evde eşin çalışmıyor mu
0 oy
(4,390 puan) tarafından

image

bu yazıyı okutun dicem de ,anlayacak kapasitede değil 

Allah kolaylik versin. bana da yardim eden yok maalesef 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 515 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu