0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yaaaa Bayıldım ♥︎ :)

Aşıkk Oldummm ♥︎ :)

Yaa güzelliğe bir bak :) ♥︎

Meyve sepeti gibi ♥︎ :)

Kızlar Katlanabilirmis ama kullanis acisindan zayıf bir urun demi ya  bebegim bu besikte cok yatamaz :( kullanan kisilerin yorumlarini okudum cok begenmisler ama bilemedm ya sizce ??? Alinmali mi

image 

image

31 Cevaplar

0 oy
(414 puan) tarafından
Ben park besik aldim kizimin reflusu cikti sallaninca midesi rahatliyor eski tip kinali beşik olur ya birde ondan aldim 200 tl ye gunduzleri onda geceleride park besikte yatiyor
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Durumun varsa al çok güzel ileride kızın kendi bebeklerini koyar :)
0 oy
tarafından
Eskiden böyle simit tahtalari vardiya ooo geldi aklimaaa ben beyenmedimm 
0 oy
tarafından
Sakın alma canım ben aldım çok pismanim 40 günden sonra sigmaz sürekli ses çıkarıyor yastık düzgün girmiyor ayy boş boş şuan patates soğan içinde:D
0 oy
(620 puan) tarafından
Görümcem bı benzerini aldı 6 ayinda zor kullandı
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Masumlar apartmanında Gülbenin vardı her yere götürüyordu :D pikniğe bile

0 oy
tarafından
Çok tatli ama kuzum bı işe yaramaz çünkü aşırı küçük . Ben park beşik aldım şuan 2 yaşına gircek hala kullaniyoruz 
0 oy
(385 puan) tarafından
Keşke yasalar bende bu tarz almıştım hayallerimle kaldım yatmadı boşuna gitti paramız dolapta sattım neyse ki şimdi hanfendi abisine aldığımız 10 yıl önceki parkyatağı beğendi onda uyuyor hayaller ve gerçekler inşallah seninki sever
0 oy
(426 puan) tarafından
Hemen hemen 4.aydan itibaren sağa sola dönmeye başlıyorlar canım. Sonrasında kullanamazsın. Tekrar masraf yapmak yerine park beşik almanı tavsiye edeeim:) 
0 oy
tarafından
Güzel değil canm en fazla 4ay kullanırsn 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Kiz benim de boylenseyler3 çok içim gitti ama park besik aldim iyiki almisim 2 yasinda anca park besik zapt ediyor tirmanamiyir:) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 390 göst.
6 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
0 oy
5 cevap 126 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayca_3535 (54 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,831 kullanıcı

...