0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından

image

MODUM BUDUR ARTIK KIZLAR.

SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA. :D

7 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Al benden de o kadar yeter artık ya biz hiç bir şey yapmıyoruz kız hep oturuyoruz ya gerçekten oturunca ne oluyormuş görsünler
(303 puan) tarafından
Aynen öyle. Sürekli evin içinde yan gelip yatıyormuşuz. Zaten o elbiseleri bulaşıklarıda evin huri perileri yapıyor :D
(7,376 puan) tarafından
işte öğrensinler bakalım nasıl yatiliyormus
tarafından
Helallll beeeeeee  benimmm  bebeğim konustuuuuuu!!!!!!!
(7,376 puan) tarafından
Saol balım benim senin varlığın yeter
-Reklam-
0 oy
(16,008 puan) tarafından
Ben bunu hep derim zaten esime o yüzden artık çok takılmam eve 
(303 puan) tarafından
Bende artık takmayacağım :D gençliğim evi temizliyerek yitip gidecek
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Uzun süredir böyleyim ben inan ki bak sürekli temizlik yapınca hem yoruluyorum hemde kendime ayıracak 10 dk vaktim kalmıyor o yüzden ben salalı çok oldu :D
0 oy
(272 puan) tarafından
27 mayisa kadar calisiyodum zaten dogum iznine ayrildim esim sag olsun herzaman yardim eder süpürür siler kaynanam desen aramizda 3 ülke var :)))) 
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Şükür en başından beri modum bu :D şimdi de 2 çocuk var bugüne kadar dirdir etmeyen herkes dirdir etmeye başladı özellikle de kocam olacak :) çünkü ahtapot gibi sekiz kolum var ama sırf gıcıklık olsun iş yapmiyim diye 6 sini sakladığını düşünüyor:)

0 oy
tarafından
Şahsen ben kendim temiz oturmak istediğim için yapıyorum ama her gün süpürürdüm şimdi haftada 2 anca :) Yapsan da gözükmüyor ki nasilsa. Sabah kalkar temizlik yaparım öğlen yemek yapacağım vakte kadar, aşağı inmiyorum diye millete Ayşe hep yatıyor diyorlar. Bende en son sinirlendim benim evimin işini siz mi görüyorsunuz aşağı inmiyorum diye yatıyorum olmuyor ayrıca ister yatarım ister yatmam dedim. Valla hayat kısa kimse için uğraşamam 
0 oy
(917 puan) tarafından
Ben temizliği kendim için yapıyorum çünkü zevk aliyorum yaparken 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 340 göst.
+1 oy
16 cevap 412 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 251 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu